O FIRMIE

Expressgsm

    Serwisowym ExpressGSM oferuje usługi w zakresie napraw różnych urządzeń i różnych marek w Warszawie
Obecnie technika charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Ale nawet ona może czasami wymagać naprawy. Upadki, wstrząsy, przypadkowe przedostanie się cieczy do środka – wszystko to może być przyczyną awarii, z którą lepiej nie warto naprawiać samodzielnie.
Gadżety Apple i inne modele wykorzystują wszystkie najbardziej innowacyjne technologie, dlatego naprawa wymaga znacznej wiedzy i doświadczenia.
    Najczęściej w centra serwisowe zwracają się z koniecznością wymiany ekranu w telefonie, tablecie lub z pytaniami w zakresie napraw notebooków .
Mistrzowie firmy ExpressGSM – profesjonaliści znający naprawa elektroniki jak swoje pięć palców. Na ich koncie ponad 10000 reanimować urządzeń. Dzięki swojemu doświadczeniu ponad 12 lat specjaliści z centrum serwisowego w stanie dokonać naprawy gadżetów szybko i sprawnie, w czym już przekonało się wielu klientów.
Serwisowym ExpressGSM znajduje się w Warszawie przy ulicy Chmielnej 98. Jeśli potrzebujesz naprawy twojego telefonu, tabletu lub laptopa – odwiedź najbliższe biuro i gwarantowana będą miały fachową pomoc. Skontaktuj się z centrum serwisowym ExpressGSM w Warszawie, jeśli potrzebujesz: 

naprawa telefonu
naprawa tabletu;
naprawa laptopa;
wymiana szkła w telefonie lub tablecie;
diagnostyka urządzeń .
Firma ExpressGSM oferuje również bezpłatne konsultacje. Jeśli przeszkadza ci praca urządzenia – skontaktuj się ze specjalistami z centrum serwisowego, które będą zawsze szczęśliwi, aby pomóc.FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1.  W jakich telefonach komórkowych, tabletach wymieniacie szybki?  -  Oferujemy wymianę szybki w telefonach komórkowych, tabletach : IPHONE, SONY, LG, SAMSUNG, MICROSOFT, NOKIA, HUAWEI, MYPHONE, ALCATEL, HTC, ASUS.
  2. Ile trwa wymiana szybki? - wymiana zbitej szybki lub wyświetlacza odbywa się od 30 minut w przypadku części. 90% częściej są zawsze w serwisie.
  3. Jaka metodą wymieniacie szybki? - Idąc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku telekomunikacyjnego oferujemy Państwu profesjonalną wymianę szyby/digitizera metodą OCA. Jest to bezpieczna metoda, którą stosują również producenci smartfonów do sklejenia szyby z wyświetlaczem 
  4.  Czy otrzymam fakturę VAT? - W przypadku wykonania usługi dla frim wystawiamy „Rachunek dla podmiotowo zwolnionych z VAT”. 
  5. Jaka będzie gwarancja po naprawie? -Gwarancja na wymienione części lub na rodzaj prac, który odbył się po naprawie - 3 miesiące. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, A MY POMOŻEMY CI

Masz pytania? Odpowiemy na nich!

ZAMÓW CENNIK DLA SERWISÓW (NAZWA SERWISU KONIECZNIE!*)