Naprawa Motorola G30

W ExpressGSM naprawa Motorola G30 od ręki

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Moto G30?
Ekspresowa naprawa Motorola G30 w Serwis Motorola zajmie od 20 minut. Zarówno w badaniach satysfakcji klientów z napraw telefonów Motorola G30, jak i wzrostu popularności w Internecie ExpressGSM wypada wyjątkowo dobrze w skali kraju i jest jednym z czołowych serwisów dostępnych na terenie Warszawy. Oferujemy przejrzysty cennik, a każda naprawa objęta jest gwarancją. Dotyczy to zarówno instalacji jak i części. Nasze usługi są idealne dla osób z ograniczonym budżetem, którym zależy na sprawnej naprawie. Nasi technicy będą w stanie doradzić Państwu cenę napraw, oraz usług do telefonu Motorola G30, które są wymagane i koszty, które będą ponosić. Z nami możesz być pewny, że oprogramowanie, aktualizacje i informacje przechowywane na Twoim urządzeniu są chronione. Z naprawą telefonu Motorola możesz poradzić sobie sam, ale nie bój się poprosić o radę naszych specjalistów.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Motorola G30 
- wymiana głośniku Motorola G30 
- wymiana wyświetlacza Motorola G30   
- wymiana szybki Motorola G30 
- wymiana baterii Motorola G30 
- wymiana klapki Motorola G30  
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Motorola G30 Cena

ExpressGSM został stworzony, aby pokazać, że nawet mocno uszkodzone telefony Motorola G30 można przywrócić do życia. W kolejnych działach konkretnych napraw telefonu Motorola G30 zobaczysz nasz stały cennik a koszt napraw będzie dostępny do każdego klienta ExpressGSM. Stale poszerzamy zakres naszej oferty, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć dodatkowe usługi. Istnieje możliwość telefonicznego umówienia się na wizytę, a jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Państwem w celu omówienia ewentualnych nietypowych napraw. Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefoniczny? Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna. Koszt naprawy jest przejrzysty, a zarówno instalacja jak i części objęte są gwarancją. Dbamy o to, aby dane, oprogramowanie czy pliki, a także aktualizacje w Twoim telefonie były nienaruszone bez zgody właściciela. Oznacza to, że nie ingerujemy w żadne ustawienia czy dane, a naprawę wykonujemy w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Wykonywana Naprawa
Motorola G30
Koszt, Czas Naprawy
Motorola G30
Wymiana Szybki Motorola G30
210 zł (ZM)
260 zł ORG
od 3 godzin
Wymiana wyświetlacza Motorola G30
330 zł (ZM)
380 zł ORG
od 1 godzina
Wymiana tylnej szybki Motorola G30
160 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Motorola G30
(naprawa lub wymiana)
120 zł
od 30-60 minut
Wymiana czytnika sim
180 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Motorola G30
150 zł
od 1-2 godziny
Wymiana głośnika Motorola G30
140-170 zł
od 30 minut
Wymiana baterii Motorola G30
250 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
170 zł 
20 minut
Wymiana szybki aparatu Motorola G30
120 zł
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa po zalaniu w Motorola One Vision

Czyszczenie po zalaniu Motorola G30

Zanieś swój telefon Motorola G30 do naszego serwisu w sytuacji, gdy miał on kontakt z wodą lub inną cieczą. Im szybciej przyniesiesz do nas telefon, tym większe szanse, że nic się nie stanie. Większość najnowszych modeli jest wodoodporna, ale to nie wystarczy, aby chronić telefon w przypadku, gdy jest on zanurzony w wodzie przez dłuższy czas.

Naprawa wyświetlacza Motorola One Vision

Wymiana wyświetlacza Motorola G30

Czy Twoje wyświetlacze przeciekają? Pojawiają się na nich pionowe pasy? Z pomocą specjalistycznych narzędzi i wysoko wykwalifikowanych serwisantów Twój smartfon Motorola G30 zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. W naszej firmie korzystamy z najwyższej jakości części dostępnych u najbardziej wiarygodnych dostawców i udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane przez nas prace.

Naprawa Wymiana szybki Motorola One Vision

Wymiana szybki wyświetlacza Motorola G30

Jeśli pękło szkło na wyświetlaczu Twojego Motorola G30, ale wyświetlacz nie "rozsypał się", a dotyk działa jak należy, prawdopodobnie wystarczy wymienić tylko zewnętrzną warstwę wyświetlacza. Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom, po wymianie szkła telefon wygląda jak gdyby nigdy nic. W naszej firmie stosujemy części najwyższej jakości od najlepszych dostawców. Dodatkowo na wykonaną usługę udzielamy pisemnej gwarancji.

Naprawa głośnika Motorola One Vision

Wymiana głośnika Motorola G30

Głośnik w telefonie jest cichszy lub całkowicie zamilkł, albo dźwięk jest zniekształcony? Dzięki specjalistycznym narzędziom i wysoko wykwalifikowanym serwisantom, Twój Motorola G30 może zostać naprawiony już następnego dnia*. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej zaufanych dostawców.

Naprawa głośnika multimedialnego Motorola One Vision

Wymiana głośnika multimedialnego w Motorola G30

Czy Twoje głośniki muzyczne mają głośniejszy lub bardziej dysonansowy dźwięk niż zwykle? Naprawa głośnika Motorola G30 wykonywana jest w ciągu kilku godzin przez doświadczonych techników i specjalistów. Nasza firma używa najwyższej jakości części od najlepszych dostawców. Udzielamy również pisemnej gwarancji na wykonane przez nas prace.

Naprawa i Wymiana baterii w Motorola One Vision

Wymiana baterii w telefonie Motorola G30

Bateria w Twoim Motorola G30 wyczerpuje się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Bateria wykazuje 40%, jednak nadal się wyłącza. Twój telefon zostanie naprawiony przez wyszkolonych techników i specjalistów już następnego dnia. Stosujemy tylko najlepsze dostępne części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wykonaną przez nas pracę.

Naprawa Przycisk zasilania Motorola One Vision

Przycisk zasilania Motorola G30

Masz problem z odblokowaniem/zablokowaniem swojego telefonu? Brakuje Ci przycisku zasilania? Czy musisz naciskać go wiele razy, aby przycisk zaczął działać? Korzystając z profesjonalnych narzędzi i wykwalifikowanych techników serwisu możesz mieć pewność, że Twój Motorola G30 zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. Używamy wyłącznie wysokiej jakości części od najlepszych producentów.

Naprawa Motorola Gniazdo ładowania w One Vision

Gniazdo ładowania Motorola G30

Ładowanie Twojego Motorola G30 ustaje w losowych odstępach czasu. Kabel jest luźny, "lata" po włożeniu do portu ładowania lub ładowanie trwa bardzo długo? Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom Twój telefon może zostać naprawiony jeszcze tego samego dnia. Nasza firma używa najlepszej jakości części dostępnych u najlepszych producentów i oferuje pisemną gwarancję na wykonaną naprawę.

Wymiana szybki Motorola G30 od 1 godziny w serwisie Moloroli

Dlaczego naprawa Motorola G30 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Moto G30 jest taniej niż wymiana wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM