door to door

Jak wysłać telefon do naprawy

Serwis door to door to bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna klientom forma składania zamówień. Nie musisz wychodzić z domu! Nie myśli jak wysłać telefon do naprawy, po prostu zadzwoń do naszego serwisu, specjaliści naszego serwisu zrobią wszystko za Ciebie.opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą i odbierzemy Twój sprzęt z każdego wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju. Kurier odbierze od Ciebie przesyłkę i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

    Adres do Wysyłki

  1. Telefon lub tablet można wysłać do naprawy na Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa. Najpierw zadzwoń do nas i sprawdź cenę...
  2. Również telefon lub tablet można wysłać do naprawy służbą kurierską. Adres do wysyłki Door to Door: Chmielna 98, lokal 6 Kod pocztowy: 00-801 Warszawa, Serwis GSM - ExpressGSMeu Telefon: +48-736-876-507 expressgsmeu@gmail.com Sprawdź koszt naprawy...
  3. Istnieje możliwość skorzystania z usług firmy Glovo, jeśli Państwo jest na terenie Warszawy. Zamówimy kuriera Glovo za ciebie, telefon będzie wysłany do nas w ciągu godziny...
  4. FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU - Serwis Door to Door. Pobierz formularz do wysyłki...
Jak zapakować telefon do wysyłki

Jak zapakowac telefon do wysylki

Coraz więcej serwisów GSM proponuje dla swoich klientów naprawy zdalne. W takiej sytuacji wystarczy wysłać uszkodzone urządzenia do serwisu, aby zostało ono naprawione i z pomocą kuriera wróciło do odbiorcy. Warto zainteresować się takimi właśnie usługami i możliwościami, gdyż pozwala to na bardzo wygodne usuwanie usterek z posiadanego smartfona. Można bardzo łatwo przywrócić sprzęt do sprawności i uczynić korzystanie z niego bardzo komfortowym i przyjemnym. W takiej sytuacji pojawia się jednak kwestia tego jak zapakowac telefon do wysylki. Kwestia ta jest bardzo istotna, gdyż wpływa na to czy podczas wysłania urządzenia nie pojawią się na nim dodatkowe uszkodzenia. Warto zatem rzetelnie podejść do tej kwestii i skupić się tutaj na kwestii odpowiedniego zapakowania sprzętu.

Wybieraj solidne pudełka

Jeżeli zastanawiasz się jak zapakowac telefon do wysylki to warto tutaj pamiętać przede wszystkim o tym, aby wybierać solidne pudełka dla urządzeń, gdyż sprawiają one, że smartfony nie ulegną uszkodzeniu podczas ich transportu. Zapakowanie ich w solidny sposób będzie dawało bardzo dobre efekty. Można tutaj wykorzystać na przykład oryginalne opakowanie telefonu, w którym kupiono telefon. Takie opakowania zazwyczaj posiadają wysoką odporność na uszkodzenia i są przystosowane do transportowania w nich smartfona. Ich wybieranie będzie tym samym dawało świetne efekty i będzie niesamowicie korzystne dla wszystkich osób. Inny sposobem jest umieszczenie smartfona w innym pudełku i zabezpieczenie go na przykład za pomocą folii bąbelkowej. Dzięki temu sprzęt nie będzie przemieszczał się w opakowaniu i nie zostanie dodatkowo uszkodzony podczas samego transportu.

jak zapakować telefon do wysyłki
Wysulkowa naprawa telefonów - Folia Bombelkowa

Korzystaj z folii bąbelkowej

Osoby, które zadają sobie pytanie jak zapakowac telefon do wysylki powinny także pamiętać o wykorzystaniu folii bąbelkowej, która jest w stanie prawidłowo chronić smartfon przed uszkodzeniami. Warto stosować dużą ilość folii, gdyż dzięki niej urządzenie z pewnością nawet podczas przerzucania przesyłki nie uszkodzi się.

    Wysyłkowa naprawa telefonów w ExpressGSM

Każdy z, użytkowników smartfonów, wcześniej czy później staje w obliczu naprawy swojego urządzenia i zawsze warto skorzystać z usługi wysyłkowa naprawa telefonów. Czy to wymianie zbitej szybki, wymianie wyświetlacza czy wymianie baterii. Wybór odpowiedniego serwisu nigdy nie należy do łatwych, nawet jeśli mieszkamy w mieście i, można rzecz, mamy serwis na każdym rogu, a co dopiero jeśli podchodzimy z miejscowości gdzie brakuje takich usług, jak naprawa telefonów ?
Gdzie szukać pomocy i w jakim serwisie GSM?
Komu zaufać i wyslac swoje urzadzenie do naprawy?
Serwis telefonów ExpressGSMeu Warszawa który już ponad 13 lat specjalizuje się w zakresie naprawy telefonów, głównie w wymianie zbitej szybki oferuje je również formie wysyłkowej Door to Door. Nie zależnie skąd Jesteś, Możesz być pewien, że telefon zostanie szybko i fachowo naprawiony oraz odesłany na wskazany adres. Cała procedura jest niezwykle prosta. Wystarczy wysłać telefon na adres serwisu Expressgsmeu, złączyć opis usterki oraz adres zwrotny. Serwis, na stronie, ma wystawiony cennik napraw, co daje pewność ile zapłacić za wykonaną usługę. Co więcej, serwis Expressgsmeu oferuje również usługę serwis door to door, dzięki czemu nie trzeba nawet martwić się o wysyłkę telefonu na naprawę. Serwis telefonów ExpressGSMeu zamówi kuriera pod wskazany adres a klijentu zostanie tylko spakować telefon w pudełko, a następnie już tylko czekać aż urządzenie wróci naprawione.

    Wysyłkowa Naprawa 

W związku z zaistniałą sytuacją, która wybuchła w związku korona wirusy, dbając o bezpieczeństwo i równocześnie wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zachęcamy do skorzystania z wysyłkowej formy naprawy. Szczegółowe informacje jak tego dokonać, jak również formularz zgłoszenia.
Sprzęt można również wysłać na paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa.
Naprawy wysyłkowe będziemy wykonywać w pierwszej kolejności i odsyłać kurierem bądź na
paczkomat, w zależności od wybranej przez Klienta formy. Jest również możliwość, po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym z naszym serwisem, zamówienia przez nas kuriera który odbierze przesyłkę
bezpośrednio z domu Klienta.
Jeśli jednak wolą Państwo oddać swój sprzęt osobiście, aby zminimalizować pobyt w serwisie, prosimy
wszelkie informacje o kosztach napraw, dostępności części oraz czasie naprawy telefonu uzgodnić telefonicznie
bądź mailowo oraz przygotować kartkę z imieniem, nr telefonu bądź adresem mailowym oraz opisaną
usterką. Zaraz po zakończeniu naprawy telefonu zostaną Państwo o tym poinformowani.
Na terenie Warszawy mamy również możliwość skorzystania z usług firmy Glovo. Po wcześniejszym,
telefonicznym ustaleniu dostępności części zamiennych możemy na podany adres wysłać kuriera Glovo,
który odbierze sprzęt przeznaczony do naprawy, a następnie, po opłaceniu kosztów naprawy na konto
bankowe serwisu, odeślemy naprawiony telefon. WYSYŁKOWA NAPRAWA TELEFONU PRZEZ GLOVO BĘDZIE ZAŁATWIANA TEGO SAMEGO DNIA!

© Copyright 2024 ExpressGSM