Wymiana szybki aparatu

Wymiana szybki od aparatu w telefonie

Trudno sobie wyobrazić życie bez smartfona. Telefonem można szybko dzwonić, przeszukiwać w Internecie, robić zdjęcia i nagrywać filmy. Ale to tylko kilka z wielu jego funkcji. Podczas codziennego użytkowania telefon może wypaść z kieszeni na ulicę lub zamoknąć. Choć telefony stają się coraz bardziej wodo- i wstrząsoodporne, nie zawsze chroni to je przed wypadkami. Można wymienić pękniętą szybkę aparatu, ale nie jest łatwa usługa naprawcza wymiana szybki aparatu i zazwyczaj naprawa telefonów tego typem usterką możliwa tylko w serwisie. Może ono również pęknąć w razie upadku telefonu, a to nie jest zbyt częsty problem. Pęknięte szkiełko aparatu może prowadzić do dylematu: wymienić je, używać bez aparatu, czy kupić nowy?

ile kosztuje wymiana szybki aparatu w telefonie

Nie jest rzadkością, że na naprawę telefonu trzeba wydać sporo pieniędzy. Wymiana szybki aparatu w telefonie jest najczęstszym powodem uszkodzeń. Warto zatem zadać pytanie: ile kosztuje wymiana szybki aparatu w telefonie? Porównamy koszty wymiany szybki aparatu w kilku popularnych producentów telefonów i omówimy ich ceny w naszym serwisie.

Wymiana szybki aparatu w telefonieKoszt wymiany szybki
aparatu w telefonie cena 
Wymiana szybki aparatu Xiaomiod 80 zł 
do 190 zł
Wymiana szybki aparatu iPhoneod 50 zł 
do 240 zł
Samsung wymiana szybki aparatuod 60 zł 
do 190 zł
Wymiana szybki aparatu Huaweiod 50 zł 
do 170 zł

Na pytanie, czy można wymienić szkiełko aparatu w telefonie, odpowiadamy, że tak. Jest to prawda w przypadku większości telefonów. Chociaż trudno jest znaleźć zamiennik szkła aparatu do starszych modeli, mamy tu na myśli modele, które zostały wycofane z produkcji. Możesz wymienić szkło samodzielnie, co jest jeszcze lepsze. Chociaż najlepiej jest zlecić jego wymianę w salonie, osoby, które mają wprawę w posługiwaniu się rękami, mogą również zrobić to samodzielnie. Jaki jest koszt wymiany szybki aparatu? Wszystko zależy od modelu Twojego telefonu. Cena szkła do telefonu waha się od 50 do 240 zł. O ile koszt szkła do innych telefonów może być nieco tańszy, o tyle trudno jest uzgodnić cenę. Nie są one drogie, a przywracają telefon do pierwotnego stanu.

Wymiana szybki aparatu w telefonie
Express GSM wymiana szybki od aparatu w telefonie

Najważniejsza jest profilaktyka i zabezpieczenie szybki aparatu

Warto zabezpieczyć swój telefon przed potencjalnymi zdarzeniami, które mogą zakłócić jego działanie. Etui na telefon, szkło na obiektyw aparatu, a za tym szkło hartowane to niedrogi sposób na zapewnienie sobie sprawnego telefonu. Wymiana szynki aparatu w telefonie jest to możliwa w naszym serwisie. Możesz mieć pewność, że Twój telefon będzie służył dłużej, jeśli będziesz o niego dbał i używał części ochronnych.

Aparat się zepsuł, nie ustawia ostrości, albo telefon nie działa aparat

Większość użytkowników smartfonów bagatelizuje niebezpieczeństwa związane z pękniętym szkłem aparatu. Ten post dostarczy cennych informacji o tym, jak naprawić uszkodzone szkło aparatu w smartfonie. Aparat w Twoim telefonie jest najważniejszym i najczęściej używanym jego elementem. Lubisz robić zdjęcia swoim bliskim, przyjaciołom i sobie. Lubisz kręcić filmy. Rozumiem, że obawiasz się, że podczas upadku może dojść do stłuczenia szkła ekranu i szkła aparatu.

Jakie są najczęstsze problemy z aparatem w Twoim telefonie?

 • Porysowane szkło aparatu
 • Pęknięty obiektyw aparatu (bez dostępu do modułu)
 • Pęknięte szkło obiektywu aparatu (część okienka wypadła) - brud i kurz wewnątrz
 • Aparat nie ustawia ostrości
 • Aparat nie działa 
 • Aparat jest zabrudzony
 • Fotografowanie lub nagrywanie filmów może być utrudnione
 • Aparat wyświetla przeskok na obrazie
 • Aparat nie włącza się przez cały czas
 • Zdjęcia wyglądają na zamazane za mgłą.
 • Zdjęcia są teraz gorszej jakości niż przedtem
 • Po włączeniu aparatu na ekranie widać linie w paski. Mogą być również widoczne piksele lub inne nietypowe kolory.

Porysowane szkiełko aparatu

Porysowane szkła aparatu zazwyczaj nie stanowią problemu. Jeśli rysa jest na tyle duża, że jest widoczna na zdjęciach lub filmach, wtedy może zacząć się problem. Specjalista musi wymienić porysowane szkła. Wtedy zaczynają się schody, które często mogą prowadzić do kolejnych problemów. Serwisanci powiedzą Ci, że nie warto poświęcać swojego czasu na wymianę uszkodzonych szyb metodą zewnętrzną. Usuną uszkodzoną szybę i wkleją ją. To wszystko jest bardzo dobre, ale szkło może łatwo dostać się do kamery i spowodować jej uszkodzenie. Koszt modułu kamery, który zazwyczaj jest produkowany przez Sony dla Apple, jest wysoki. Koszt ten jest często kilkakrotnie wyższy niż cena szkła. Operacja ta może również spowodować nieodwracalne pogorszenie jakości zdjęć poprzez zanieczyszczenie obiektywu. W takich sytuacjach serwisanci mogą uratować sobie życie czyszcząc obiektyw. Nie zdają sobie jednak sprawy, że soczewka pokryta jest specjalną warstwą polaryzującą, która uniemożliwia im użycie nieodpowiednich płynów. Powłoka ta negatywnie wpływa na jakość i "efekt mgły" na zdjęciach słonecznych. Kolejnym problemem jest klej używany do mocowania nowego szkła aparatu. Niewłaściwy klej może powodować utlenianie, co skutkuje odkładaniem się utlenionej substancji na obiektywie. Może to z czasem prowadzić do uszkodzeń i utraty jakości. Naprawa, która wygląda tak prosto, może czasem odbić się kosztowną czkawką. Ponieważ pracujemy od środka, takie usługi trwają dłużej i są z reguły droższe niż standardowy serwis. Po rozłożeniu ekranu, płyty głównej i modułów kamery, wyjmujemy stłuczoną szybkę i przyklejamy ją z powrotem. Aby uzyskać szybką diagnozę i oszczędność kosztów, zadzwoń do nas już teraz. Wymienimy Twoje szkiełko aparatu fotograficznego.

Pęknięte szkło aparatu w telefonie

Pęknięte szkło aparatu z dziurą jest najczęściej spotykaną usterką. Jednak z tą usterką może być związanych wiele innych usterek. Zacznijmy od najważniejszej z nich. Moduł aparatu w telefonie jest elementem delikatnym i nienaprawialnym. Niewielka ilość kurzu lub piasku może spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Powinienem też wspomnieć, że moduł aparatu jest bardzo drogim podzespołem. W najnowszych modułach potrójnych i poczwórnych taki element może kosztować nawet 750 zł. Jest to dużo więcej niż koszt szybki aparatu. Przez otwór w szkle aparatu do wnętrza urządzenia dostaje się brud, wilgoć i zanieczyszczenia, które mogą spowodować uszkodzenie innych podzespołów, np. płyty głównej.
W takiej sytuacji należy działać szybko. Zgłoś do naszego rzetelnego serwisu w Warszawie. Wymieniając moduł kamery możesz spowodować więcej szkód niż jesteś w stanie naprawić. Możesz zabezpieczyć oczko kamery, zaklejając je taśmą i delikatnym klejem, jeśli masz świadomość, że wizyta w serwisie trochę potrwa. Możesz wtedy polecić jeden z naszych serwisów. Mamy ponad 170 000 klientów i jesteśmy dostępni na terenie całego kraju, jeśli masz taką usterkę.

Aparat nie ustawia ostrości

To jest ten moment, w którym muszę się o Ciebie martwić. Niestety w 99 procentach przypadków aparat nie ustawia ostrości, konieczna jest wymiana modułu lub całego aparatu. Co prawda możliwe jest wyczyszczenie wnętrza urządzenia, ale bardzo rzadko daje to pożądane rezultaty. W takich przypadkach oferujemy bezpłatną diagnozę i możemy wyczyścić wnętrze urządzenia. Może się to wiązać z wymianą uszczelki pomiędzy ekranem a korpusem lub uszczelnieniem całego urządzenia. Koszt to kilkaset złotych.
wymiana szybki od aparatu w telefonie

Aparat w telefonie jest zabrudzony

Możesz wyczyścić szybkę z zewnątrz aparatu, jeśli jest brudna. Ważne jest, aby często zbijać szybkę, ponieważ zabrudzone szkło może znacznie obniżyć jakość zdjęć i filmów. Zdjęcia będą ostrzejsze i wyraźniejsze, jeśli telefon ma czyste "oko" aparatu. Ważne jest, aby pamiętać, że brud i kurz może wpłynąć na jakość zdjęć.
Zalecamy jednak, aby umówić się na wizytę u specjalisty, jeśli któraś z wewnętrznych części lub szkło są uszkodzone. Po próbach napraw domowych, naprawiamy urządzenia każdego dnia. Po obejrzeniu kilku filmów na YouTube jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie naprawić Twoje urządzenie. Zwykle w 9/10 przypadków prowadzi to do uszkodzenia telefonu. Obsłużyliśmy ponad 150 000 telefonów i nadal jesteśmy czasami zdumieni. Bierzemy pełną odpowiedzialność za urządzenie, gdy jest ono do nas zwracane. Otrzymasz podpisany list akceptacyjny.

Zdarzają się plamy, które widać na zdjęciach i filmach.

Istnieje wiele powodów, dla których zdjęcia lub filmy mogą mieć plamy. Brud, uszkodzenia mechaniczne, itp. Mogą one spowodować nieodwracalne uszkodzenie aparatu. Jeśli czyszczenie szkła nie przynosi rezultatu, zapraszam na bezpłatną diagnozę. Już teraz umów się na wizytę z zaufanymi serwisantami.

Zdjęcia wychodzą wyglądające jak we mgle, za mgłą lub zamglone

Zamglenie aparatu to znak, że Twój smartfon miał kontakt z płynami w postaci ciekłej lub lotnej. Jeśli Twój smartfon jest w bezpośrednim kontakcie z cieczami, takimi jak woda lub wilgoć, ważne jest, aby działać szybko. Niestety, samoistne wysychanie może spowodować, że na obiektywie aparatu pozostaną plamy, co może doprowadzić do jego uszkodzenia lub wpłynąć na jakość Twoich zdjęć i filmów.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM