Wymiana głośnika w telefonie

Wymiana głośnika rozmów w telefonie

Jedną z możliwych awarii smartfona jest uszkodzenie głośnika, który odpowiada za emitowanie dźwięku. Możliwa jest jednak wymiana głośnika na zupełnie nowy i tym samym przywrócenie telefonu do świetnego działania i pełnej sprawności. W ExpressGSM jesteśmy w stanie przeprowadzić bardzo dokładnie wymianę głośnika na zupełnie nowy i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i pomocy oferowanej przez nasze przedsiębiorstwo. W naszym serwisie naprawa telefonow i wymiana głośnika w telefonie to nasza specjalność i usługa, którą jesteśmy w stanie wykonać we wszystkich najpopularniejszych modelach smartfonów.

Wymiana głośnika w telefonie cena

Przeprowadzona przez nas wymiana głośnika w telefonie wpływa na komfort korzystania ze smartfona. Można bardzo wygodnie użytkować wszystkich jego funkcji i jak najbardziej warto zdecydować się na naszą ofertę. Smartfon po przeprowadzonej przez nas naprawie jest w stanie działać jak zupełnie nowy i można bardzo wygodnie korzystać z samego urządzenia.

Wykonywana Naprawa 
Wymiana głośnika
Koszt, Czas Naprwawy
Wymiana głośnika
Wymiana głośnika rozmów w telefonie
70-150 zł ORG
od 15 minut
Wymiana głośnika multimedialny w telefonie
70-280 zł ORG
od 15 minut
Głośnik do telefonu
30-140 zł ORG
od 15 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Nowy głośnik działa tak samo jak oryginalny

W naszym serwisie skupiamy się na najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego naprawa głośnika jest usługą ekspresową która trwa od 15 minut. Dbamy o to, aby bardzo precyzyjnie przeprowadzać wymiany podzespołów i dbamy o wszystkich naszych klientów. Skorzystanie z oferty naszego przedsiębiorstwa daje świetne efekty. Wykonana przez nas wymiana głośnika w telefonie sprawdza się fantastycznie i zapraszamy serdecznie do postawienia na usługi naszego renomowanego przedsiębiorstwa. Jesteśmy firmą, która świadczy bardzo kompleksowe usługi czyszczenie głośnika i jest w stanie zaoferować pomoc, której jakość będzie wysoka. Montujemy podzespoły oryginalne lub bardzo dobrej jakości zamienniki. Zdecydowanie się na naszą ofertę może zatem prowadzić do mnóstwa korzyści i może dawać znakomite efekty. Przy tym samo działanie głośnika jest takie samo jak oryginalnego. Użytkownik smartfona po skorzystaniu z naszego serwisu będzie w stanie cieszyć się znakomicie działającym telefonem.
Nowy głośnik zwiększa komfort z użytkowania smartfona

Głośnik do telefonu i pełen profesjonalizm podczas napraw

Za naszym serwisem ExpressGSM przemawia pełen profesjonalizm w świadczeniu wartościowych usług i pomocy na najwyższym poziomie, bo tylko u nas głośnik do telefonu jest dostępny od ręki. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszej oferty wymiana głośnika w telefonie i skorzystania z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi naprawcze i warto wybrać naszą ofertę czyszczenie głośnika w telefonie, albo wymienić go. Pełen profesjonalizm sprawia, że skorzystanie z naszej oferty jest w stanie dawać znakomite rezultaty i efekty w każdej sytuacji.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM