Wymiana wyświetlacza w telefonie

Wymiana wyświetlacza w telefonie 

Najczęstszą awarią smartfona jest uszkodzenie wyświetlacza, więc wymiana wyświetlacza jest dość częstym rodzajem naprawy w centrum serwisowym. Aby uniknąć uszkodzenia urządzenia, należy użyć specjalnego sprzętu i zestawu narzędzi. Przyczyną awarii jest niechlujne korzystanie z telefonu komórkowego, co prowadzi do upadków i uderzeń. Czasami pojawienie się pęknięć, zadrapań i wiórów nie wpływa na działanie, ale znacznie pogarsza wygląd stylowego smartfona. Nie zalecamy opóźniania wymiany ekranu, ponieważ z czasem kurz, wilgoć i drobne zanieczyszczenia zaczynają przenikać do mikropęknięć.
Jednym z najczęstszych problemów występujących podczas użytkowania telefonu jest uszkodzony ekran wyświetlacza. Nawet jeśli jest on tylko częściowo pęknięty, użytkownicy często to przeoczają. Uważa się, że pęknięcie może powodować problemy z działaniem smartfona. Klienci uważają również, że wymiana smartfona jest zbyt kosztowna. Czy to prawda zobacz w naszym cenniku poniżej.

ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie

Problem z wyświetlaczem, albo na matrycy wyświetlacza są paski? W serwis ExpressGSM naprawa telefonów i usługa wymiana wyświetlacza dostępna od ręki. Mimo że wydaje się to skomplikowane, koszt wymiany szkła Samsung można wykonać w prosty sposób. Jeśli usuwasz całą zewnętrzną powłokę smartfona, koszt wyniesie od 70 do 120 zł. Bardziej kosztowna może być wymiana ekranu i panelu dotykowego razem. Wysokość opłat pobieranych za usługi zależy od modelu urządzenia, ale zawsze powstaje pytanie ile kosztuje wymiana wyświetlacza i na to mamy odpowiedź w naszym cenniku. Wyższe rachunki będą generowane w przypadku zaawansowanych systemów, które wymagają większej precyzji podczas naprawy lub droższych wymian.
Czy warto kupić nowy wyświetlacz?
Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna. Wymiana wyświetlacza w telefonie jest konieczna, gdy uległ on uszkodzeniu. Nasz telefon często działa pomimo pęknięć na szkle.
Czy warto na to wydać pieniądze na wymianę ekranu w telefomie?
Warto zainteresować się naprawą, jeśli uszkodzenia zewnętrznych krawędzi ekranu są minimalne. Ekran dotykowy i wyświetlacz mogą w takiej sytuacji nadal działać bez zarzutu. Jedynym minusem będzie pewien dyskomfort estetyczny. Wymiana wyświetlacza może być bardzo przydatna, jeśli telefon ma problemy z działaniem po tym, jak doznał uszkodzenia mechanicznego. 

Wykonywana Naprawa
wymiana wyświetlacza w telefonie
Wymiana wyświetlacza w telefonie cena
dokładna cena w cenniku
Wymiana wyświetlacza iPhoneod 140 zł 
Wymiana wyświetlacza Samsungod 210 zł 
Wymiana wyświetlacza Huaweiod 150 zł
Wymiana wyświetlacza Xiaomiod 150 zł 

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo. Zawsze można sprawdzić Ile trwa wymiana ekranu w telefonie i być przegotowanym ile zajmie reperacja.

Wymiana wyświetlacza w telefonie

Wymiana ekranu w telefonie

Wyświetlacz to bardzo istotny element każdego smartfona i zarazem bardzo podatny na uszkodzenia. Wystarczy chwila nieuwagi i upuszczenie smartfona z niewielkiej wysokości, aby doszło do pęknięcia wyświetlacza i może powstać zepsuta matryca w telefonie i odpryski na szybce ekranu. Na szczęście takie uszkodzenie nie oznacza konieczności wymiany całego urządzenia. Możliwa jest bowiem wymiana ekranu i w ten sposób można smartfon przywrócić do pełnej sprawności i znakomitego działania. Warto się nad taką możliwością zastanowić i skorzystać z ofert renomowanych serwisów, które specjalizują się w świadczeniu takich usług. Renomowane serwisy oferują bowiem wartościowe usługi i pomoc, której jakość będzie stała na bardzo wysokim poziomie. Samo zainteresowanie się takimi możliwościami będzie miało jak najbardziej sens i warto rozważyć wybieranie takich właśnie ofert i rozwiązań dla siebie. Można wiele w ten sposób zyskać.
Wymiana Ekranu

Możliwa jest wymiana każdego wyświetlacza

Obecnie możliwa jest wymiana wyświetlacza w każdym dostępnym na rynku smartfonie. Usługi takie są realizowane przez profesjonalne serwisy, które specjalizują się w takich właśnie pracach naprawczych i postawienie na najlepsze oferty będzie dawało znakomite rezultaty i będzie prowadziło do mnóstwa poważnych korzyści wynikających z wybierania sprawdzonych rozwiązań. Renomowane serwisy dysponują niezbędnymi częściami zamiennymi, które przydają się podczas usuwania usterek. W związku z tym postawienie na takie oferty może dawać wymierne korzyści i świetne rezultaty. Nawet wymiana wyświetlaczy z wbudowanymi czytnikami linii papilarnych jest możliwa.

W ExpressGSM stosujemy najlepsze podzespoły

Jako ExpressGSM także świadczymy wymiany wyświetlaczy. Dla uzyskania najlepszych efektów prac i zadowolenia naszych klientów stosujemy do napraw najlepszej jakości podzespoły, które gwarantują sprawne działanie urządzeń. Wymiana wyświetlacza jest realizowana z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów, które są przeznaczone do konkretnego modelu. Warto tym samym zastanowić się nad takimi możliwościami i korzystaniem z najlepszych ofert, które sprawdzą się bardzo dobrze i które będą w stanie zachwycać wszystkie osoby. Warto wybierać najlepsze rozwiązania dla siebie, gdyż ich wysoka jakość będzie przekładała się na radość z postawienia na takie usługi. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty profesjonalnych napraw smartfonów, które sprawdzą się znakomicie i którymi naprawdę warto się zainteresować. Można wiele w ten sposób zyskać i być zadowolonym z wybrania takich właśnie możliwości, które zachwycą wszystkich klientów.

Jaki jest proces wymiany wyświetlacza?

Będziesz musiał wymienić wyświetlacz swojego urządzenia, jeśli występują inne poważne problemy. Możesz zlecić wymianę szkła w serwisach, które szybko i niezawodnie je naprawiają. Usunięcie zewnętrznej warstwy ekranu jest zazwyczaj niemożliwe, ponieważ telefony coraz częściej opierają się na zintegrowanych modułach szklanych ekranów zewnętrznych i wewnętrznych, które reagują na dotyk. W telefonach Samsung nie ma możliwości oddzielnego usunięcia zewnętrznej warstwy wyświetlacza. Wymiana wyświetlacza wymaga usunięcia całej warstwy zewnętrznej i wymiany lub zainstalowania oryginalnego systemu.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM