Naprawa Realme 7 5G

Kompleksowy ekspresowy serwis i naprawa Realme 7 5G

Jakość i dokładność to dwa najważniejsze aspekty naprawy lub serwisu Realme 7 5G. Expressgsm zapewnia pełen zakres napraw. Listę można znaleźć poniżej każdego modelu. Nie musisz szukać dokładnie tej usługi, której potrzebujesz. Wybierz opcję naprawa Realme aby zdiagnozować swój telefon. Po ustaleniu przyczyny, skontaktujemy się z klientem. Naprawa Realme 7 5G przywróci dane, oprogramowanie i aktualizacje w Twoim telefonie. Oferujemy gwarancję, która obejmuje zarówno instalację, jak i części.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Realme 7 5G 
- wymiana głośniku Realme 7 5G 
- wymiana wyświetlacza Realme 7 5G 
- wymiana szybki Realme 7 5G 
- wymiana baterii Realme 7 5G 
- wymiana klapki Realme 7 5G 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Realme 7 5G cennik

ExpressGSM został stworzony, aby udowodnić, że nawet najbardziej uszkodzone telefony mogą być naprawione przez ExpressGSM. Poniżej znajduje się lista oferowanych przez nas napraw telefonów. Znajdą tam Państwo również koszt naprawy Realme 7 5G. Chcemy poszerzać zakres naszej pracy, dlatego oferujemy jeszcze więcej. Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem, jeśli Państwa telefon będzie wymagał nietypowej naprawy. Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefoniczny? Odpowiedź jest prosta. Nasz cennik jest przejrzysty, a wszystkie naprawy objęte są gwarancją. Dotyczy to zarówno instalacji, jak i wszystkich części. Gwarantujemy, że dane, oprogramowanie, pliki i aktualizacje telefonu pozostaną nienaruszone, bez wiedzy właściciela. Oznacza to, że nie zmieniamy Twoich ustawień i że naprawa odbywa się zgodnie z wszelkimi przepisami.

Wykonywana Naprawa
Realme 7 5G
Koszt, Czas Naprawy
Realme 7 5G
Wymiana Szybki Realme 7 5G
160 zł ZM
190 zł ORG
od 2 godziny
Wymiana wyświetlacza Realme 7 5G
280 zł (ZM)
310 zł ORG 
od 1 godzina
Wymiana tylnej szybki Realme 7 5G
140 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana gniazda ładowania TYPE-C
(naprawa lub wymiana)
140 zł
od 30-60 minut
Wymiana czytnika sim
170 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
130 zł
od 1-2 godziny
Wymiana głośnika
120-150 zł
od 30 minut
Wymiana baterii Realme 7 5G
150 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
220 zł 
20 minut
Wymiana szybki aparatu Realme 7 5G
110 zł
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa Realme 7

Czyszczenie po zalaniu Realme 7 5G

Nasz serwis jest dostępny 24/7, jeśli Twój Realme 7 5G został upuszczony do wody lub innych płynów. Nie przyjmiemy Twojego telefonu, jeśli jest on uszkodzony lub upuszczony do wody. Nawet jeśli najnowsze modele są często wodoodporne, nie uratuje to Twojego telefonu, jeśli ulegnie zamoczeniu.

Naprawa Realme 7

Wymiana wyświetlacza Realme 7 5G

Czy widzisz dużo bałaganu? Czy widoczne stają się pionowe paski? Naprawa Realme 7 5G może być wykonana w ciągu zaledwie jednego dnia dzięki wykwalifikowanym serwisantom i profesjonalnym narzędziom. Nasza firma korzysta wyłącznie z części najwyższej jakości i oferuje pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa Realme 7

Wymiana szyby wyświetlacza Realme 7 5G

Jeśli w Twoim Realme 7 5G szkło jest pęknięte, ale dotyk nie wygląda na "rozlany", to możliwe, że konieczna będzie wymiana zewnętrznej warstwy wyświetlacza. Z pomocą wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalnych narzędzi, po wymianie szkła Twój telefon będzie jak nowy. Nasza firma korzysta wyłącznie z części najlepszej jakości i oferuje pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika Realme 7 5G

Słyszysz, że głośnik rozmów gra z inną głośnością lub brzmi zniekształcająco? Twój Realme 7 5G zostanie naprawiony w ciągu kilku godzin z pomocą wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalnych narzędzi. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej niezawodnych dostawców.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika multimedialnego w Realme 7 5G

Czy słyszysz muzykę z głośnika muzycznego? Czy dźwięk jest wyciszony lub zniekształcony? Naprawa Realme 7 5G może być wykonana w ciągu zaledwie jednego dnia* dzięki pomocy profesjonalistów i wykwalifikowanych serwisantów. Używamy wyłącznie części najwyższej jakości i oferujemy pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Bateria wymienna Realme 7 5G

Realme 7 5G rozładowuje się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej Czy pokazuje 40% baterii, ale nadal się wyłącza? Twój telefon zostanie naprawiony w ciągu kilku godzin dzięki wykwalifikowanym serwisantom i profesjonalnym narzędziom. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa Realme 7

Przycisk zasilania Realme 7 5G

Masz problem z odblokowaniem/zablokowaniem swojego smartfona? Czy Twój przycisk zasilania jest uszkodzony? Czy musisz klikać wiele razy, aby przycisk działał? Realme 7 5G może zostać naprawiony w ciągu kilku godzin dzięki wykwalifikowanym serwisantom i profesjonalnym narzędziom. Nasza firma używa tylko najlepszej jakości części i oferuje pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Gniazdo ładowania Realme 7 5G

Czy zdarza się, że Twój Realme 7 5G przerywa ładowanie w przypadkowych momentach? Czy kable są luźne? Po podłączeniu do gniazdka "lata" lub długo się ładuje? Profesjonalne narzędzia i wykwalifikowani serwisanci naprawią Twój telefon w ciągu kilku godzin. Nasza firma używa tylko najlepszych części od najbardziej sprawdzonych dostawców. Oferujemy również pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Wymiana zbitej szybki  Realme 7 5G

Dlaczego naprawa Realme 7 5G w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Realme 7 5G jest taniej niż wymiana wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM