Naprawa Realme 7 PRO

Profesjonalny serwis i naprawa Realme 7 PRO

Dobry serwis i naprawa Realme 7 PRO powinny obejmować jakość i kompletność. Expressgsm może zaoferować wszystkie rodzaje napraw. Lista ta znajduje się w zakładce każdego modelu. Oferuje również wysokiej jakości usługi i Serwis Realme wykonane od ręki. Możemy nie mieć usługi, której potrzebujesz, jeśli jej nie znajdziesz. Wybierz diagnostykę swojego urządzenia, a my skontaktujemy się z Tobą, aby poznać przyczynę źródłową. Realme 7 PRO - naprawimy Twój telefon. Wszystkie dane, aktualizacje i oprogramowanie zostaną zachowane. Gwarancja obejmuje zarówno instalację, jak i wszelkie użyte części.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Realme 7 PRO 
- wymiana głośniku Realme 7 PRO 
- wymiana wyświetlacza Realme 7 PRO 
- wymiana szybki Realme 7 PRO 
- wymiana baterii Realme 7 PRO 
- wymiana klapki Realme 7 PRO 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Realme 7 PRO cennik

ExpressGSM powstał, aby pokazać, że nawet bardzo zniszczone telefony Realme, możemy uratować. Poniżej znajduje się opis wykonywanych przez nas napraw telefonów Realme 7 PRO wraz z ceną. Cały czas poszerzamy zakres naszych prac i oferujemy wiele innych. Możesz zdecydować się na diagnozę swojego telefonu, aby nasi specjaliści mogli Ci pomóc. Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefonów? Łatwo jest znaleźć odpowiedź. Nasz cennik jest przejrzysty, a każda naprawa objęta jest gwarancją. Gwarancja obejmuje zarówno montaż, jak i części. Zadbamy o to, aby wszystkie dane, pliki i aktualizacje w Twoim telefonie były bezpieczne bez autoryzacji właściciela. Nie ingerujemy w ustawienia Twojego telefonu, a naprawy wykonujemy w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

Wykonywana Naprawa
Realme 7 PRO
Koszt, Czas Naprawy
Realme 7 PRO
Wymiana Szybki Realme 7 PRO
350 zł ZM
390 zł ORG
od 2 godziny
Wymiana wyświetlacza Realme 7 PRO
420 zł (ZM)
690 zł ORG 
od 1 godzina
Wymiana tylnej szybki Realme 7 PRO
190 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana gniazda ładowania TYPE-C
(naprawa lub wymiana)
180 zł
od 30-60 minut
Wymiana czytnika sim
170 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Realme 7 PRO
150 zł
od 1-2 godziny
Wymiana głośnika Realme 7 PRO
130-170 zł
od 30 minut
Wymiana baterii Realme 7 PRO
180 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
220 zł 
20 minut
Wymiana szybki aparatu Realme 7 PRO
140 zł
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa Realme 7

Czyszczenie po zalaniu Realme 7 PRO

Jesteśmy dostępni, aby pomóc Ci, jeśli Twój Realme 7 PRO wpadnie do wody lub innej cieczy. Masz większe szanse na to, że telefon wróci do nas wcześniej niż później. Choć najnowsze modele są zazwyczaj wodoodporne, nawet one nie będą w stanie uratować telefonu w przypadku wpadnięcia do wody.

Naprawa Realme 7

Wymiana wyświetlacza Realme 7 PRO

Czy widziałeś, że Twój wyświetlacz staje się niechlujny? Czy na Twoim wyświetlaczu pojawiają się pionowe paski? Realme 7 PRO można łatwo naprawić za pomocą profesjonalnych narzędzi i wykwalifikowanych serwisantów. Używamy wyłącznie najlepszych części pochodzących od czołowych dostawców. Nasi technicy serwisowi udzielają pisemnej gwarancji na wykonaną pracę.

Naprawa Realme 7

Wymiana szyby wyświetlacza Realme 7 PRO

Jeśli szkło wyświetlacza Twojego Realme 7 PRO pękło, ale dotyk nie jest "rozlany", być może wystarczy wymienić tylko zewnętrzną warstwę wyświetlacza. Profesjonalne narzędzia i certyfikowani serwisanci sprawią, że proces wymiany szkła będzie tak bezbolesny, jak to tylko możliwe. Używamy wyłącznie części najwyższej jakości, od najlepszych dostawców, a na każdą usługę oferujemy pisemną gwarancję.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika Realme 7 PRO

Czy głośnik rozmów brzmi zniekształcająco, czy gra wolniej lub słabiej? Naprawa Realme 7 PRO może być wykonana w mniej niż 24 godziny* dzięki pomocy profesjonalistów i certyfikowanych techników serwisowych. Używamy wyłącznie najwyższej jakości części od najlepszych dostawców. Nasi serwisanci udzielają pisemnej gwarancji na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika multimedialnego w Realme 7 PRO

Czy Twój głośnik muzyczny jest głośniejszy, mniej słyszalny lub bardziej zniekształcony niż zwykle? Naprawa Realme 7 PRO zajmie tylko jeden dzień przy użyciu profesjonalnych narzędzi i wykwalifikowanych techników. Używamy tylko najlepszych części od czołowych dostawców. Nasi serwisanci wystawią pisemną gwarancję.

Naprawa Realme 7

Bateria wymienna Realme 7 PRO

Realme 7 PRO ładuje się szybciej niż zwykle? Czy Twój telefon ma 40% baterii i nadal się wyłącza? Profesjonalne narzędzia i wykwalifikowani serwisanci naprawią Twój telefon w mgnieniu oka. Używamy tylko najlepszej jakości części od najlepszych dostawców. Nasi serwisanci wystawiają pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Przycisk zasilania Realme 7 PRO

Czy masz problem z odblokowaniem lub zablokowaniem telefonu? Straciłeś przycisk zasilania Musisz kliknąć go kilka razy, zanim przycisk zadziała. Naprawa Realme 7 PRO może być wykonana w ciągu jednego dnia* z pomocą wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalistów. Używamy tylko najlepszych części od czołowych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Gniazdo ładowania Realme 7 PRO

Twój Realme 7 PRO może w przypadkowych momentach przerywać ładowanie. Czy zauważyłeś, że kabel nie jest prawidłowo podłączony? Jest luźny i porusza się po podłączeniu do gniazda ładowania? Z pomocą wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalnych narzędzi, Twój telefon może zostać naprawiony w mniej niż 24 godziny. Używamy wyłącznie części najwyższej jakości, od najlepszych dostawców, a na nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji.

Wymiana zbitej szybki  Realme 7 PRO

Dlaczego naprawa Realme 7 PRO w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Realme 7 PRO jest taniej niż wymiana wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM