Naprawa Realme 8 5G

Expresowa naprawa Realme 8 5G w Warszawie

EspressGSM został stworzony, aby pokazać, że nawet poważne uszkodzenia Realme 8 5G można naprawić.
Telefonom Realme 8 5G można dać drugie życie. Poniżej przedstawiamy listę usług, które oferujemy dla telefonów Realme 8 5G. Chcemy poszerzać zakres naszych prac, więc oferujemy ich jeszcze więcej. Dla osób, które potrzebują bardziej nietypowej naprawy, możemy zapewnić diagnozę telefonu. Nasi specjaliści skontaktują się wtedy z Tobą. Dlaczego warto wybrać serwis Realme w Warszawie? Odpowiedź jest prosta. Nasze ceny są przejrzyste, a wszystkie naprawy objęte są gwarancją. Dotyczy to zarówno instalacji, jak i wszelkich części. Gwarantujemy, że dane, oprogramowanie, pliki i aktualizacje Twojego telefonu pozostaną nienaruszone bez wiedzy właściciela. Oznacza to, że nie zmieniamy Twoich ustawień i że naprawa jest wykonywana zgodnie z wszelkimi przepisami.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Realme 8 5G 
- wymiana głośniku Realme 8 5G  
- wymiana wyświetlacza Realme 8 5G  
- wymiana szybki Realme 8 5G  
- wymiana baterii Realme 8 5G  
- wymiana klapki Realme 8 5G  
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Realme 8 5G cennik

ExpressGSM powstał po to, aby udowodnić, że nawet bardzo zniszczonym urządzeniom można dać kolejną szansę. Poniżej znajdują się opisy oferowanych przez nas usług - napraw telefonów Realme 8 5G. Jednak cały czas staramy się poszerzać zakres naszych prac, dlatego oferujemy ich jeszcze więcej. Dla osób, które potrzebują bardziej nietypowej naprawy, możemy wykonać diagnozę telefonu. Wówczas nasi specjaliści skontaktują się z Państwem. Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefonów? Odpowiedź jest prosta. Nasz cennik jest przejrzysty, a wszystkie naprawy objęte są gwarancją. Dotyczy to zarówno instalacji, jak i części. Gwarantujemy, że dane, oprogramowanie, pliki i aktualizacje telefonu pozostaną nienaruszone, bez wiedzy właściciela. Oznacza to, że nie zmieniamy ustawień użytkownika, a naprawa odbywa się zgodnie z wszelkimi przepisami.

Wykonywana Naprawa
Realme 8 5G
Koszt, Czas Naprawy
Realme 8 5G
Wymiana Szybki Realme 8 5G
190 zł (ZM)
240 zł ORG
od 2 godziny
Wymiana wyświetlacza Realme 8 5G
350 zł (ZM)
390 zł ORG 
od 1 godzina
Wymiana tylnej szybki Realme 8 5G 
150 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Realme 8 5G140 zł
od 30-60 minut
Wymiana czytnika sim
170 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Realme 8 5G
130 zł
od 1-2 godziny
Wymiana głośnika Realme 8 5G
120-150 zł
od 30 minut
Wymiana baterii Realme 8 5G
180 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
220 zł 
20 minut
Wymiana szybki aparatu Realme 8 5G
140 zł
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa Realme 7

Czyszczenie po zalaniu Realme 8 5G

Telefony Realme 8 5G, które miały kontakt z wodą lub innymi płynami należy niezwłocznie zgłosić do naszego serwisu. Im szybciej zgłosisz do nas swój telefon, tym większe szanse na jego naprawę. Nawet jeśli najnowsze modele są często wodoodporne, nie uratuje to Twojego telefonu, jeśli zamoknie na dłuższy czas.

Naprawa Realme 7

Wymiana wyświetlacza Realme 8 5G

Czy Twój wyświetlacz ma rozlany wygląd? Czy widoczne stają się pionowe paski? Realme 8 5G zostanie naprawiony w ciągu kilku godzin przy użyciu profesjonalnych narzędzi i certyfikowanych serwisantów. Nasza firma używa tylko najlepszych części i oferuje pisemną gwarancję.

Naprawa Realme 7

Wymiana szyby wyświetlacza Realme 8 5G

Jeśli szkło Twojego Realme 8 5G jest pęknięte, ale ekran dotykowy działa prawidłowo, być może wystarczy wymienić tylko jego najbardziej zewnętrzną warstwę. Z pomocą wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalnych narzędzi, po wymianie szkła Twój telefon będzie jak nowy. Nasza firma korzysta wyłącznie z części najwyższej jakości i oferuje pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika Realme 8 5G

Czy jakość dźwięku z głośnika rozmów jest zniekształcona lub wyciszona? Naprawa Realme 8 5G zostanie wykonana w ciągu 24 godzin, dzięki wiedzy wykwalifikowanych techników serwisu. Nasza firma korzysta wyłącznie z części najlepszej jakości i oferuje pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika multimedialnego w Realme 8 5G

Czy słyszysz muzykę z głośnika, która jest głośniejsza, mniej głośna lub ma zniekształcenia? Naprawa głośnika Realme 8 5G może być wykonana w ciągu kilku godzin dzięki pomocy profesjonalistów i wykwalifikowanych techników. Używamy tylko wysokiej jakości części od najlepszych dostawców.

Naprawa Realme 7

Wymiana baterii w telefonie Realme 8 5G

Czy Twój Realme 8 5G ładuje się szybciej niż kiedyś? Bateria pokazuje 40%, a mimo to telefon się wyłącza. Profesjonalne narzędzia i wykwalifikowani serwisanci naprawią Twój telefon w mgnieniu oka. Nasza firma używa tylko najwyższej jakości części i oferuje pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Przycisk zasilania Realme 8 5G

Czy miałeś problem z odblokowaniem/odblokowaniem telefonu? Czy Twój przycisk zasilania jest uszkodzony? Czy trzeba klikać wiele razy, aby zadziałał. Naprawa Realme 8 5G może być wykonana w ciągu kilku godzin przy użyciu najlepszych narzędzi i wiedzy wykwalifikowanych techników serwisu. Nasza firma używa tylko najlepszych części i oferuje pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Gniazdo ładowania Realme 8 5G

Czy Realme 8 5G ładuje się w przypadkowych momentach, czy też nie? Czy Twój Realme GT ładuje się w przypadkowych momentach? Czy nie ładuje się szybko, czy kabel jest luźny lub "lata" po podłączeniu go do gniazda ładowarki? Z pomocą wykwalifikowanych techników serwisowych i specjalistów Twój telefon może zostać naprawiony w ciągu kilku godzin. Nasza firma używa tylko najlepszych części od najbardziej sprawdzonych dostawców. Oferujemy również pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Wymiana zbitej szybki  Realme 8 5G

Dlaczego naprawa Realme 8 5G w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Realme 8 5G jest taniej niż wymiana wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM