Naprawa Realme GT

Skuteczna naprawa Realme GT w Warszawie

EspressGSM został stworzony, aby udowodnić, że nawet poważnie uszkodzony Realme GT może zostać naprawione.
Możemy pomóc Ci dać Twojemu telefonowi Realme drugą szansę. Poniżej opisujemy najczęściej poszukiwane usługi i naprawy Realme. Stale poszerzamy zakres naszych usług, dlatego oferujemy ich jeszcze więcej. Jeśli potrzebujesz nietypowej naprawy Realme GT, możesz telefonicznie poprosić o diagnozę, aby nasi eksperci skontaktowali się z Tobą. Dlaczego warto wybrać serwis Realme w Warszawie? Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna. Cena każdej naprawy jest jasna, a zarówno części, jak i montaż objęte są gwarancją. Bez zgody właściciela dbamy o to, aby oprogramowanie, dane, pliki i aktualizacje Twojego telefonu pozostały nienaruszone. Nie zmieniamy żadnych ustawień i przestrzegamy wszystkich obowiązujących przepisów.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Realme GT 
- wymiana głośniku Realme GT 
- wymiana wyświetlacza Realme GT
- wymiana szybki Realme GT  
- wymiana baterii Realme GT
- wymiana klapki Realme GT   
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Realme GT cennik

Firma ExpressGSM powstała, aby udowodnić, że nawet poważnie uszkodzone urządzenia można uratować. Są to najbardziej poszukiwane naprawy telefonów REALME GT, które znajdziecie Państwo w naszym serwisie. Stale poszerzamy zakres naszych usług, dlatego oferujemy ich jeszcze więcej. Możesz poprosić o diagnozę przez telefon, a jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą, aby omówić ewentualne nietypowe naprawy. Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefoniczny i dobrą cenę naprawy Realme GR zgodnie я naszym cennikiem? Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna. Cena każdej naprawy jest jasna, a zarówno instalacja, jak i części objęte są gwarancją. Bez zgody właściciela dbamy o to, aby oprogramowanie, dane, pliki i aktualizacje w telefonie pozostały nienaruszone. Nie zmieniamy żadnych ustawień i przestrzegamy wszystkich obowiązujących przepisów.

Wykonywana Naprawa
Realme GT
Koszt, Czas Naprawy
Realme GT
Wymiana Szybki Realme 8GT
530 zł ZM
580 zł ORG
od 2 godziny
Wymiana wyświetlacza Realme GT
870 zł ORG 
od 1 godzina
Wymiana tylnej szybki Realme GT 
180 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Realme GT170 zł
od 30-60 minut
Wymiana czytnika sim
170 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Realme GT
160 zł
od 1-2 godziny
Wymiana głośnika Realme GT
140-190 zł
od 30 minut
Wymiana baterii Realme GT
180 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
220 zł 
20 minut
Wymiana szybki aparatu Realme GT 
150 zł
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa Realme 7

Czyszczenie po zalaniu Realme GT

Twój Realme GT nie powinien być spryskiwany wodą. Mimo że najnowsze modele są wodoodporne, nie da się uchronić telefonu przed zbyt długim zanurzeniem w wodzie.

Naprawa Realme 7

Wymiana wyświetlacza Realme GT

Czy Twój wyświetlacz jest teraz zbyt duży? Widoczne są pionowe pasy? Twój Realme GT może zostać naprawiony przy pomocy profesjonalnych narzędzi i wykwalifikowanych techników jeszcze tego samego dnia. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców.

Naprawa Realme 7

Wymiana szyby wyświetlacza Realme GT

Jeśli w Twoim Realme GT pękło szkło, ale dotyk nadal działa jak należy, to prawdopodobnie wystarczy wymienić tylko jego zewnętrzną warstwę. Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom Twój telefon będzie wyglądał tak, jakby nic się nie stało. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika Realme GT

Czy słyszysz, że głośnik rozmów gra głośniej, słabiej lub w ogóle nie wydaje dźwięku? Twój Realme GT może zostać naprawiony przez wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalne narzędzia w czasie krótszym niż 24 godziny. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Na każdą wykonaną przez nas usługę udzielamy pisemnej gwarancji.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika multimedialnego w Realme GT

Czy Twój głośnik muzyczny brzmi zniekształcająco lub ciszej niż powinien? Twój Realme GT może zostać naprawiony z pomocą wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalnych narzędzi w czasie krótszym niż jeden dzień*. Używamy wyłącznie części najwyższej jakości i oferujemy pisemną gwarancję.

Naprawa Realme 7

Wymiana baterii w telefonie Realme GT

Twój Realme GT ładuje się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej? Urządzenie pokazuje 40% baterii, ale nadal się wyłącza. Twój telefon zostanie naprawiony w ciągu kilku godzin dzięki wykwalifikowanym serwisantom i profesjonalnym narzędziom. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa Realme 7

Przycisk zasilania Realme GT

Masz problem z odblokowaniem/odblokowaniem telefonu? Przycisk zasilania w Twoim telefonie odpadł. Musisz kliknąć go kilka razy, aby zaczął działać. Twój Realme GT może zostać naprawiony przez wykwalifikowanych serwisantów i specjalistów przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Gniazdo ładowania Realme GT

Czy Twój Realme GT ładuje się w przypadkowych momentach? Czy kabel "lata" po podłączeniu do gniazda ładowania? A może ładowanie trwa bardzo długo? Twój telefon zostanie szybko naprawiony dzięki wykwalifikowanym serwisantom i profesjonalnym narzędziom. Używamy wyłącznie części najwyższej jakości i oferujemy pisemną gwarancję.

Wymiana zbitej szybki  Realme GT

Dlaczego naprawa Realme GT w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Realme GT jest taniej niż wymiana wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM