Naprawa Xiaomi Mi 9 Lite

Naprawa Xiaomi Mi 9 Lite

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Mi 9 Lite? Oferujemy najlepszy serwis naprawczy Xiaomi Mi 9 Lite. W naszej ofercie znajduje się wiele usług. Jeśli usterka, którą posiadasz nie została wymieniona, zapoznaj się z naszą diagnostyką telefonu. Po otrzymaniu Twojego urządzenia określimy zakres uszkodzeń. Doradca techniczny skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia kosztorysu i zakresu prac. Zarówno na części, jak i na usługę zostanie udzielona gwarancja. Gwarantujemy, że nie będziemy ingerować w dane osobowe, oprogramowanie lub jego aktualizacje bez wiedzy właściciela. Jeśli któraś z powyższych kwestii będzie wymagała zmiany, skontaktujemy się z Państwem w celu uzyskania zgody.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, każda naprawa w serwis telefonów Xiaomi Warszawa potrwa od 30 minut, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Mi 9 Lite
- wymiana głośniku Xiaomi Mi 9 Lite
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 9 Lite
- wymiana szybki Xiaomi Xiaomi Mi 9 Lite
- wymiana baterii Xiaomi Xiaomi Mi 9 Lite
- wymiana klapki Xiaomi Mi 9 Lite
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Mi 9 Lite Cena

Świadczymy najpopularniejsze usługi naprawcze Xiaomi Mi 9Lite. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych usług. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedniej usługi dla swojej usterki, skorzystaj z naszej diagnostyki telefonu. Po otrzymaniu Twojego urządzenia jesteśmy w stanie określić rodzaj i zakres uszkodzenia. Doradca z pomocy technicznej skontaktuje się z Państwem z propozycją prac i kosztorysem. Na części i usługi zostanie udzielona gwarancja. Gwarantujemy brak ingerencji w dane osobowe, oprogramowanie oraz ich aktualizacje bez wiedzy właściciela telefonu. Skontaktujemy się z Państwem w przypadku konieczności wprowadzenia jakichkolwiek zmian w wymienionych kwestiach.

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Mi 9 Lite
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Mi 9 Lite
Wymiana szybki Xiaomi Mi 9 Lite
250 zł AAA 
290 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 9 Lite
380 zł (ZM)
460 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki Xiaomi Mi 9 Lite
160 zł
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Mi 9 Lite
160 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
190 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Mi 9 Lite
140 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Mi 9 Lite
120-170 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Mi 9 Lite
160 zł ZM
220 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Mi 9 Lite
110 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana szybki Xiaomi Mi 9 Lite i wymiana wyświetlacza

Dlaczego naprawa w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Xiaomi Mi 9 lite jest taniej niż wymiana całego wyświetlacz.
Nowoczesne smartfony mogą ulec uszkodzeniu nawet przy zastosowaniu futerałów i folii ochronnych na ekrany. Najbardziej znana jest nam wymiana uszkodzonego lub pękniętego szkła w smartfonach Xiaomi. Istnieje możliwość wymiany uszkodzonego lub pękniętego ekranu w smartfonie bez powodowania jakichkolwiek uszkodzeń. Usługa wymiany szkła i wyświetlacza w Xiaomi Mi 9 Lite polega na usunięciu pękniętych wyświetlaczy i instalacji nowego ekranu LCD. ExpressGSM oferuje bezpłatną usługę, do skorzystania z której zachęcamy. W ofercie posiadamy zarówno części oryginalne, jak i zamienniki. Tylko profesjonalista może zagwarantować, że naprawa zostanie wykonana prawidłowo. Szybko naprawimy Twój uszkodzony ekran i już po chwili będziesz mógł znowu korzystać ze swojego telefonu. Każda naprawa objęta jest gwarancją na części i montaż.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana Baterii Xiaomi Mi 9 lite wykonana od ręki

Bardzo łatwo jest naładować swój telefon. Proces ładowania telefonu jest prosty. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazdka, portu USB lub zapłonu samochodu. To przekształca energię w prąd, który następnie ładuje baterię. Ten mechanizm może stać się powolny i nieefektywny, jeśli jest używany z ładowarkami bezprzewodowymi. Nasze centrum serwisowe wymieni Twoją baterię Xiaomi Mi 9Lite w mniej niż godzinę. Dostępne są zarówno oryginalne, jak i zamienne baterie. Oferujemy dodatkowe usługi diagnostyczne, jeśli nie jesteś pewien, czy Twój telefon ładuje się zbyt szybko, to oznacza że jest konieczna wymiana baterii Xiaomi Mi 9 Lite i taka naprawa trwa od 15 minut. Ta usługa pomoże Ci określić przyczynę problemów z ładowaniem baterii Twojego Xiaomi.

Wymiana baterii Xiaomi Mi 9 lite
Wymiana baterii Xiaomi Mi 9 lite
Tylna klapka Xiaomi Mi 9 Lite

Wymiana tylnej szybki Xiaomi Mi 9 Lite

Naprawimy Twoją klapkę baterii Xiaomi Mi 9 Lite w mniej niż godzinę, korzystając z naszego serwisu opartego na umawianiu wizyt. Urządzenie możesz wysłać kurierem lub online, albo zgłosić osobiście. Prosimy o doliczenie czasu na te czynności. Do wyboru są trzy rodzaje klapek: oryginalna, oryginalna z demontażu oraz zamiennik. Zalecamy, aby posiadać mieszankę klap używanych i oryginalnych. Te ostatnie mogą wykazywać oznaki zużycia, ale nadal służą do tego samego celu, co nowe produkty. Są również porównywalne cenowo z klapami zamiennymi. Oryginalne części są chronione powłoką termiczną. Chronią one urządzenie przed przegrzaniem.
Wymiana tylnej szybki w Xiaomi mi 9 lite

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-579-924-996
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM