Naprawa Xiaomi Mi Note 10 lite

Naprawa Xiaomi Mi Note 10 Lite w ExpressGSM od ręki

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite? Każda naprawa Xiaomi Mi Note 10 Lite w naszym serwis Xiaomi Warszawa wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Proponowana u nas naprawa Xiaomi Mi Note 10 Lite jest warta uwagi i jest to usługa, która pod względem jakości może zachwycać i spełniać wszystkie oczekiwania. Nawet najbardziej wymagające osoby będą szczęśliwe z postawienia na naszą pomoc i serwis, który będzie odpowiadała potrzebom wszystkich klientów. Zaproponujemy dla zainteresowanych osób najlepszej jakości usługi, które będą odpowiadały wymaganiom i postawienie, na które będzie miało jak najbardziej sens. Radość z wybrania naszej oferty i naszego renomowanego przedsiębiorstwa będzie bardzo wysoka. 
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Mi Note 10 Lite 
- wymiana głośniku Xiaomi Mi Note 10 Lite 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite 
- wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 Lite 
- wymiana baterii Xiaomi Mi Note 10 Lite 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Mi Note 10 Lite 
- wymiana klapki Xiaomi Mi Note 10 Lite 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Mi Note 10 Lite Cena

Naprawa Xiaomi Mi Note 10 Lite w serwis GSM ExpressGSM jest wykonywana od ręki. Gwarantujemy czerpanie bardzo dużej radości z wybrania naszej wartościowej oferty i usług, których jakość będzie odpowiadała potrzebom i wymaganiom wszystkich klientów. U nas w niskiej cenie przeprowadzisz usunięcie wszystkich usterek. Rozwiążemy problemy dotyczące wyświetlacza, zbitej szybki na ekranie czy rozładowanego akumulatora w urządzeniu.

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Wymiana Szybki Xiaomi Mi Note 10 Lite
350 zł (ZM)
390 zł ORG
od 3 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite
460 zł ORG 
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki (Pokrywa baterii)
170 zł
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania TYPE-C
140 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
170 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Mi Note 10 Lite
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Mi Note 10 Lite
90-120 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Mi Note 10 Lite
180 zł ZM
210 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu głównego
110 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana szybki w Xiaomi Mi Note 10 Lite

Dlaczego naprawa w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 Lite jest taniej niż wymiana całego wyświetlacz.

Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 Lite Cena

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Wymiana Szybki w Xiaomi Mi Note 10 Lite350 zł (ZM)
390 zł ORG
od 3 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Wyświetlacz Xiaomi Mi Note 10 Lite

Wymień uszkodzoną szybkę w Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Uszkodzenie szybki w smartfonie może nastąpić poprzez jego upadek na twardą powierzchnię z dużej wysokości. W takiej sytuacji warto odpowiednio podejść do samej naprawy i usuwania uszkodzeń. Pozwoli to na bardziej komfortowe korzystanie ze smartfona i czerpanie z niego bardzo dużej radości. Uszkodzona szybka utrudnia wygodne korzystanie z funkcji smartfona, a czasem nawet uniemożliwia użytkowanie go. Dlatego też tak duże znaczenie ma w przypadku uszkodzeń sprawne naprawienie usterki. Pomaga w tym nasz serwis, w którym oferowana jest wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 Lite w atrakcyjnej cenie. Posiadamy sporą wiedzę na temat takich usług i jesteśmy w stanie zaproponować dla wszystkich klientów pomoc, której jakość będzie stała na bardzo wysokim poziomie i na która jak najbardziej warto się zdecydować. Zapraszamy serdecznie do wybrania naszej bardzo korzystnej oferty usługowej.

Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 Lite

Szybka stanowi ochronę dla elementów wewnętrznych

    Umieszczona na wyświetlaczu telefonu szybka to podstawowa ochrona dla wyświetlacza i elementów wewnątrz urządzenia. To właśnie szybka podczas upadku zapewnia solidną ochronę i przyjmuje na siebie dużą część siły uderzenia. Warto zatem zadbać o jej dobry stan, który pozwoli na bardzo wygodne i komfortowe korzystanie ze smartfona. Zadbanie o stan szybki będzie dawało świetne rezultaty i będzie przekładało się na wysoki komfort korzystania z telefonu. Można naprawdę wiele zyskać na wybraniu takiego właśnie produktu i oferty, której jakość będzie niezwykle wysoka i która będzie dostosowana do potrzeb i wymagań klientów. Oferowana przez nasz serwis wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 Lite jest znakomitym wyborem i usługą, na którą jak najbardziej warto postawić. Można bowiem wiele w ten sposób zyskać i być zadowolonym z postawienia na najlepsze rozwiązanie dla siebie. Korzyści płynące z wybrania naszej oferty są bardzo wysokie, a smartfon po naszej naprawia działa jak zupełnie nowy.

Stosujemy najlepsze części

    W trosce o zadowolenie naszych klientów stosujemy w naszym serwisie najlepszej jakości części do napraw. Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 Lite wykonana przez nas jest znakomitym wyborem i jak najbardziej warto się taką usługą zainteresować. Gwarantujemy wysoką trwałość stosowanych przez nas części i zapewniamy, że samo użytkowanie smartfona będzie dzięki wybraniu naszych usług o wiele przyjemniejsze i bardziej komfortowe dla wszystkich użytkowników. Zapraszamy zatem do skorzystania z oferty naszego renomowanego serwisu GSM.

Do Wymiany Wyświetlacz, lub zbita szybka w Xiaomi Mi Note 10 Lite

Jeśli jest zbita szybka w telefonie Xiaomi Mi Note 10 lite, zawsze jest opłacalna usługa wymiany zbitej szybki, taka reperacja kosztuje taniej niż wymienić całkiem wyświetlacz. 
Sama wymiana ekranu też jest opłacalna, ale kosztuje trochę drożej niż wymienić szybkę w telefonie.
Usterka, która odpowiada, że do wymiany ekran:
- mryga obraz
- nie ma obrazu na wyświetlaczu
- są kolorowe paski na ekranie
- są czarne plamy na ekranie
- nie działa prawidłowo dotyk lub przerywa działanie szybki dotykowej

Sprawna wymiana wyświetlacza w Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Smartfony od Xiaomi są w rękach wielu polskich użytkowników i cieszą się sporym uznaniem. Wysoka wydajność połączona z atrakcyjną ceną smartfona sprawia, że wiele osób decyduje się na zakup takich urządzeń. Smartfony Xiaomi są jednak tak samo jak wszystkie narażone na uszkodzenia mechaniczne. Na skutek upadku z dużej wysokości może dojść między innymi do uszkodzenia wyświetlacza, który jest bardzo istotnym elementem smartfona i jego dobry stan ma duże znaczenie dla komfortowego korzystania z urządzenia. Profesjonalnie przeprowadzona naprawa daje bardzo dobre rezultaty. W naszym serwisie oferowana jest wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite, która charakteryzuje się dbałością o szczegóły i precyzją. Nasi serwisanci bez problemu poradzą sobie z wymianą uszkodzonych elementów i przywrócą smartfon do znakomitego działania. Mi Note 10 Lite po naszej naprawie będzie działał jak zupełnie nowy i korzystanie z jego wszystkich funkcji będzie bardzo komfortowe i wygodne dla wszystkich osób.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite Cena

Wykonywana Naprawa
Xiaomi i Note 10 Lite
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi i Note 10 Lite
Wymiana ekranu Xiaomi Mi Note 10 Lite460 zł ORG
1 godzina

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Prowadzimy Serwis Xiaomi Mi Note 10 Lite od 2015 roku

Posiadamy duże doświadczenie w naprawie smartfonów

  Największa zaleta naszego serwisu to duże doświadczenie w naprawach smartfonów. Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite nie ma dzięki temu przed nami żadnych tajemnic. Dokładnie znamy budowę urządzenia i jesteśmy w stanie zaproponować dla naszych klientów kompleksowe usługi, których jakość będzie bardzo wysoka. Każda z naszych wymian skupia się na tym, aby smartfon działał jak zupełnie nowy. Dbamy zatem o najwyższą precyzję i stosowanie oryginalnych podłączeń.

Prowadzimy Serwis Xiaomi w Warszawie od 2015 roku
Oryginalny części Xiaomi Mi Note  10 Lite

Stosujemy najlepsze podzespoły i przeprowadzamy diagnozę

  Zlecona nam wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki urządzenia. Sprawdzamy czy uszkodzeniu na skutek upadku uległ jedynie wyświetlacz czy także inne elementy w smartfonie. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie przedstawić klientowi dokładną opinię na temat urządzenia i przedstawić dokładny koszt konkretnej usługi. 

Wymiana ekranu Xiaomi Mi Note 10 Lite

Jesteśmy w stanie przywrócić urządzenie do znakomitego działania i pełnej sprawności. Podczas samej wymiany stawiamy natomiast na dobre jakościowo podzespoły. Montujemy oryginalne wyświetlacza lub wysokiej jakości zamienniki. Każde rozwiązanie prowadzi jednak do tego, że wyświetlacz charakteryzuje się takimi samymi parametrami jak oryginalny. Twój Xiaomi Mi Note 10 Lite po naszej naprawie będzie działał jak nowy. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty i usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM