Naprawa Xiaomi Poco X3 PRO

Naprawa Xiaomi Poco X3 PRO w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Poco X3 PRO?
Każda naprawa Xiaomi Poco X3 PRO w naszym Xiaomi serwis Warszawa wykonana od ręki.
Serwis telefonów Xiaomi Poco X3 PRO - Poniższa zakładka przedstawia kompleksowy serwis do Xiaomi Poco X3 Pro. Listy rozwijane pozwalają wybrać najczęściej występujące usterki w smartfonie. Jeżeli usterka nie pojawia się na liście rozwijanej, zalecamy zdiagnozowanie telefonu, a następnie opisanie co się stało. Po otrzymaniu telefonu skontaktuje się z Państwem doradca techniczny, aby poinformować o kosztach naprawy.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Inne naprawy smartfonów Xiaomi Poco X3 PRO:
Możemy również wymienić uszkodzone złącza SIM oraz kartę pamięci. Naprawiamy również uszkodzone głośniki, mikrofony, buzery. Wszystkie naprawy i części objęte są gwarancją. Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz serwis jest dostępny dla Ciebie.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Poco X3 PRO 
- wymiana głośniku Xiaomi Poco X3 PRO 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco X3 PRO 
- wymiana szybki Xiaomi Poco X3 PRO 
- wymiana baterii Xiaomi Poco X3 PRO 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Poco X3 PRO 
- wymiana klapki Xiaomi Poco X3 PRO
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Poco X3 PRO cena

Nasz serwis oferuje usługi naprawy smartfona Xiaomi Poco X3 Pro
ExpressGSM jest w stanie naprawić pęknięte ekrany i wymienić uszkodzone baterie. Dodatkowo możemy zdiagnozować i naprawić uszkodzone złącza USB, aparaty fotograficzne i inne podzespoły, przywracając smartfonowi Xiaomi jego pierwotną funkcjonalność w bez względu na krótki czas. Wszystko to za niską cenę i z gwarancją, która obejmuje zarówno części, jak i montaż. Dokładamy wszelkich starań, aby naprawy były wykonywane prawidłowo i w uczciwej cenie. Można nas znaleźć zarówno w naszym serwisie online, jak i w salonie stacjonarnym. Wszystkie części potrzebne do naprawy telefonu Xiaomi są objęte naszymi oryginalnymi częściami, jak i wszelkimi zamiennikami. Wyróżniamy się na tle innych ze względu na nasze doświadczenie, wiedzę i profesjonalne naprawy. Naprawa Xiaomi Poco X3 PRO trwa od 15 minut w ExpressGSM.

Wykonywana naprawa Xiaomi Poco X3 PROKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Poco X3 PRO
Wymiana Szybki Xiaomi Poco X3 PRO
260 zł AAA 
290 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco X3 PRO
350 zł (ZM)
520 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki Xiaomi Poco X3 PRO
(Pokrywa baterii)
170 zł (ZM)
240 zł ORG
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Poco X3 PRO
180 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
220 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Poco X3 PRO
170 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Poco X3 PRO
160-220 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Poco X3 PRO
180 zł ZM
240 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane Xiaomi Poco X3 PRO
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Poco X3 PRO
160 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco X3 PRO w ExpressGSM

Smartfony Xiaomi trafiają do nas z wieloma rodzajami otarć lub mikrouszkodzeń powstałych w wyniku intensywnego użytkowania. Nierzadko dochodzi do usterek mechanicznych spowodowanych niewłaściwą obsługą, upadkami czy nieumiejętnym obchodzeniem się z urządzeniem. W przypadku starszych smartfonów Xiaomi zamienniki są opłacalną i dobrą opcją niezależnie od stopnia uszkodzenia wyświetlacza. Wyświetlacze zamienne OEM, które są stosowane w smartfonach Xiaomi, dość często wykazują minimalne różnice w stosunku do oryginałów. Wciąż możesz znaleźć oryginalne wyświetlacze w naszych zasobach, jeśli Twój smartfon ma stosunkowo niedawny model lub jeśli nie jesteś przekonany do ich wymiany. ExpressGSM gwarantuje profesjonalną naprawę i usługę wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco X3 Pro w Warszawie. Oferujemy błyskawiczne naprawy ekranów. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach i oferujemy gwarancję na montaż i wyświetlacz.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco X3 PRO zajmie w serwisie ExpressGSM od 1 godziny

Xiaomi Poco X3 PRO Naprawa

Wymiana baterii Xiaomi Poco X3 PRO od 30 min.

Wiele dzisiejszych urządzeń z systemem Android, w tym smartfony Xiaomi, korzysta z niewymiennych baterii. Wymiana baterii Xiaomi Poco X3 Pro jest teraz trudniejsza. Powinieneś sprawdzić żywotność baterii swojego smartfona i to, czy może być ładowany bez potrzeby ładowania. Jeśli wyniki wskazują na niską pojemność baterii, być może nadszedł czas na jej wymianę. ExpressGSM jest w stanie naprawić każdy smartfon, który posiada niewymienną baterię litową. Czas realizacji naprawy jest bardzo krótki, a odesłanie przedmiotu trwa jeden dzień (od momentu dostarczenia do serwisu). To od Ciebie zależy, jaki będzie koszt wymiany baterii. Możesz wpłynąć na ostateczną cenę wybierając pomiędzy bateriami oryginalnymi a zamiennikami. Zarówno serwis, jak i wybrana bateria objęte są gwarancją. Oferujemy dodatkową usługę, która pomoże Ci określić, czy Twój problem wynika z baterii.
Wymiana baterii Xiaomi Poco X3 PRO potrwa 30 minut

Zdejmowanie blokady konta Google Xiaomi Poco M3 PRO

Usuń blokadę konta Google Xiaomi Poco X3 Pro
Konta Google pozwalają na logowanie i autoryzację wielu usług online. Dla użytkowników smartfonów Xiaomi konto Google jest obowiązkowe. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Po pierwsze, blokada PRF chroni. Wykorzystuje bowiem najbardziej zaawansowane zabezpieczenia, które pozwalają na automatyczne identyfikowanie i blokowanie potencjalnych zagrożeń, zanim wyrządzą Ci krzywdę. System FRP wymaga zalogowania się za pomocą hasła właściciela telefonu (tego, które służyło do dostępu do ustawień), aby przywrócić ustawienia fabryczne. Z technikami ExpressGSM powinien skontaktować się każdy, kto ma problem z odblokowaniem konta Google w Xiaomi Poco X3 Pro. Technicy ExpressGSM pomogą Ci odblokować telefon Xiaomi i otrzymają jego bezpłatną wysyłkę.
Usuwanie konta Xiaomi Poco X3 Pro
Istnieje wiele powodów, aby usunąć swoje konto Xiaomi. Może kupiłeś używany telefon lub nie możesz sobie przypomnieć danych, które wprowadziłeś w przeszłości. To konto od chińskiego producenta zostało stworzone, aby wspierać wszystkich użytkowników Xiaomi. Celem tego konta jest ochrona użytkowników. Mogą oni również usunąć swoje konto na stronie account.xiaomi.com. Większość użytkowników smartfonów Xiaomi doskonale zdaje sobie sprawę, że po resecie konta może uniemożliwić dostęp do telefonu każdemu, kto nie posiada poprawnego hasła i danych logowania. Nie jesteśmy w stanie ocenić skuteczności systemu blokady konta Mi w praktyce. To tylko jedno z wielu działań, jakie producent podjął, by spopularyzować smartfony Xiaomi. ExpressGSM posiada usługę, która w bezpieczny sposób pobierze blokadę konta Xiaomi na Poco X3 Pro, jeśli mimo usilnych starań nadal nie udało Ci się go odblokować poprzez stronę producenta. 

Wymiana portu ładowania Xiaomi Poco X3 PRO od 60 min.

Wymiana złącza ładowania Xiaomi Poco X3 PRO:
Złącze USB pozwala smartfonom takim jak Xiaomi na szybsze ładowanie, a jednocześnie umożliwia ładowanie innych urządzeń i komputerów. Nasza strona oferuje szereg niedrogich opcji wymiany złącza TYPE-C w smartfonach Xiaomi Poco X3 Pro. ExpressGSM ma wszystko, czego potrzebujesz, od wysokiej jakości części zamiennych po niedrogie opcje. Dokonujemy napraw szybko i profesjonalnie. Usługa trwa tylko jeden dzień roboczy, a telefon jest zwracany w ciągu tego samego dnia. Dzięki naszej usłudze możesz ładować swój telefon szybciej i wydajniej.
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Poco X3 PRO od ręki.

Gdzie naprawić Xiaomi Poco M3 PRO?

Gdzie naprawić Xiaomi Poco M3 PRO?
Naprawa Xiaomi Poco M3 PRO jest możliwa w jednym z naszych oddziałów w Warszawie:
lub korespondencyjnie, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie.

  • serwis Xiaomi Warszawa Centrum- Chmielna 98 lok. 6
  • serwis Xiaomi Warszawa Mokotów - Belwederska 2

lub załatwimy naprawę wysyłkowo, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie, albo zamówić usługę door to door.

Wymiana szybki Xiaomi Poco M3 PRO w Warszawie

Dlaczego naprawa Xiaomi Poco X3 PRO w serwis Xiaomi ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwisie ExpressGSM usługa wymiana szybki Xiaomi Poco X3 PRO jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza a taka procedura nie trwa długo.
Zapewniamy pełne zadowolenie z wybrania naszej usługi wymiana zbitej szybki. Można wiele zyskiwać na takim podejściu do sprawy i skorzystaniu z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę, która na rynku działa już od bardzo długiego czasu. Wybierając nasz serwis możesz bardzo komfortowo przedłużyć żywotność swojego telefonu i użytkować go jeszcze przez kolejnych kilka lat.
wymiana szybki Xiaomi Poco X3 PRO od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana tylnej szybki Xiaomi Poco X3 PRO

Prawdopodobnie preferujesz wysokiej jakości smartfony w korzystnej cenie. ExpressGSM jest tutaj, aby pomóc Ci, jeśli Twoja klapka baterii nie trzyma się wystarczająco dobrze, aby zapobiec wyciekowi lub wilgoci baterii. ExpressGSM oferuje profesjonalną wymianę klapki baterii do Xiaomi Poco X3 Pro. Klapki są wykonywane na zamówienie i dopasowane do Twojego urządzenia. Dzięki nim Twój smartfon będzie miał zapewnioną odpowiednią ochronę baterii. Możesz chronić swój smartfon przed przegrzaniem dzięki wysokiej jakości klapce baterii, która posiada powłokę termoizolacyjną. Kiedy udajesz się do naszego serwisu po wymianę, są trzy opcje: oryginał, usunięcie oryginału lub wymiana. Ponieważ posiadają one powłokę termiczną, zachęcamy do wyboru klap oryginalnych. Po przyjęciu telefonu do serwisu, czas realizacji naprawy trwa zaledwie godzinę. Zawsze zapraszamy do współpracy!
Wymiana tylnej szybki Xiaomi Poco X3 PRO zajmie od 30 min.

Naprawa po zalaniu Xiaomi Poco X3 PRO

Wszyscy posiadacze smartfonów Xiaomi Poco X3 Pro mają możliwość otrzymania profesjonalnego testu, który pozwoli określić, czy telefon jest sprawny po zalaniu. Wystarczy wybrać opcję diagnozy z rozwijanego menu, starannie zapakować telefon i odesłać go do naszego serwisu. Nasi technicy mogą sprawdzić ekran dotykowy, aparat, lampę błyskową i mikrofon, a także części metalowe, czujniki i wszelkie inne komponenty. Istnieje wiele komponentów do zbadania, aby sprawdzić, czy naprawa jest opłacalna. Zalecenie: Nie spiesz się z naprawą swojego urządzenia. Naprawy i koszty wymiany części mogą przekroczyć wartość telefonu. Rozpoczniemy naprawę, jeśli zaakceptujesz kosztorys przesłany na Twój adres e-mail. Jeśli naprawa zakończy się sukcesem, koszt usługi zmniejszy się o wartość diagnozy. Klient, który zrezygnuje z naprawy będzie odpowiadał tylko za koszt diagnozy. Oferujemy jednak pobranie wszystkich danych z urządzenia i zwrot telefonu właścicielowi.
Naprawa po zalaniu Xiaomi Poco X3 PRO zajmie od jednego dnia roboczego.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-579-924-996
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM