Naprawa Xiaomi redmi Note 10 pro 5g

Naprawa Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G?
Każda naprawa Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G w naszym Xiaomi serwis Warszawa wykonana od ręki.
Poniższa zakładka przedstawia kompleksowy serwis, jaki oferuje Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G. Z rozwijanej listy możesz wybrać najczęstsze problemy z Twoim smartfonem. Jeśli usterka nie pojawia się na rozwijanej liście, sugerujemy, abyś poświęcił czas na zdiagnozowanie telefonu i opowiedział nam, co się stało. Doradca techniczny skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Inne naprawy smartfonów Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G:
ExpressGSM naprawia uszkodzone sloty SIM, a także mikrofony, głośniki, brzęczyki i mikrofony Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G. Oferujemy profesjonalny sprzęt serwisowy, wysoko wykwalifikowanych techników oraz indywidualne podejście do każdej naprawy urządzenia Xiaomi. To właśnie jest największą zaletą naszego serwisu. Twój smartfon po naprawie zostanie sprawdzony i przetestowany. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym serwisem.
 usterek. Skontaktuj się z naszym serwisem.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G 
- wymiana głośniku Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G 
- wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G 
- wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G 
- wymiana klapki Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G Cena

Centrum serwisowe zajmujące się naprawą telefonów Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G - ExpressGSM zaprasza wszystkich odwiedzających naszą stronę do przejrzenia opisu napraw, które wykonujemy każdego dnia. Kliknij przycisk diagnoza telefonu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Opcja ta jest dostępna dla klientów, którzy potrzebują naprawy, która nie jest standardowa. Czy uważasz, że brzmi to idealnie? Tak, to prawda. Ale to dopiero początek! Nasze usługi objęte są gwarancją zarówno na montaż, jak i na części. Zatrudniając nas do naprawy swojego urządzenia masz pewność, że nie przerwiemy pracy oprogramowania, danych i aktualizacji. Jeśli podczas naprawy wystąpią jakiekolwiek zakłócenia, skontaktujemy się z klientami w celu uzupełnienia informacji.

Wykonywana naprawa Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5GKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
Wymiana Szybki Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
260 zł AAA 
310 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
410 zł (ZM)
480 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
(Pokrywa baterii)
140 zł (ZM)
190 zł ORG
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
180 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
220 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
170 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
130-190 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
190 zł ZM
250 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
140 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G w ExpressGSM

Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G wyświetlacz z wymianą szkła - wiele osób jest zdezorientowanych tym, jaka jest różnica między przednim ekranem, digitizerem i wyświetlaczem. Ważne jest, abyś zrozumiał, że przednia szklana warstwa chroni, widzi i obsługuje ekran. Digitizer (lub ekran dotykowy), to cienka przezroczysta folia umieszczona pomiędzy szkłem wyświetlacza a frontem. Ekran ma kluczowe znaczenie dla wysokiej jakości reakcji na dotyk i jakości wyświetlania. Dokładniej mówiąc, jest tym, co widzisz, gdy patrzysz na telefon. Nie ma znaczenia, który z tych komponentów jest uszkodzony. Jednak obecna technologia integruje panele dotykowe i LCD. W praktyce oznacza to, że w przypadku uszkodzenia digitizera/ekranu nie ma możliwości wymiany pojedynczego elementu. ExpressGSM oferuje wymianę szkła i wyświetlaczy do Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G Jeśli przednie szkło zostało uszkodzone, możemy wymienić je w całości. Każdego dnia wykonujemy przynajmniej jedną taką naprawę. Odzwierciedla to nasze doświadczenie i profesjonalizm.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G zajmie w serwisie ExpressGSM od 1 godziny

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5g Naprawa

Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G od ręki

Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G - co drugi produkt sprzedawany na całym świecie wymaga zasilania baterią. Producenci ciężko pracują, aby poprawić żywotność baterii, jednocześnie zmniejszając ich wpływ na środowisko. Bądź świadomy, że recykling i co ważniejsze świadome korzystanie z urządzeń ma wpływ na zużycie energii. Możesz dłużej cieszyć się sprawną baterią swojego Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G, ucząc się, jak prawidłowo z niej korzystać. Poniższe wskazówki pomogą Ci zwiększyć żywotność baterii. Nie zostawiaj telefonu bez nadzoru przez dłuższy czas i unikaj przeładowywania. - Utrzymuj gniazdo USB w czystości. Należy unikać ekstremalnych temperatur, ponieważ może to prowadzić do przegrzania lub zbytniego schłodzenia. Nasi serwisanci są ekspertami w tej dziedzinie i wiedzą, że nawet dokładne przestrzeganie instrukcji nie uchroni Twojej baterii przed awarią. Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G bateria zamiennik zalecana jest w przypadku, gdy telefon nie ładuje się. W ofercie naszego serwisu oferujemy zarówno baterie oryginalne, jak i zamienniki. Możesz wymienić baterię, jeśli nie działa. Serwis diagnozujący baterię zdiagnozuje problem i określi czy rozwiązanie zadziała bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G potrwa 30 minut

Zdejmowanie blokady konta Google Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G

Usuwanie blokady konta Google Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
Blokada konta Google (lub Factory Reset Protection, FRP) to typ, którego bezpieczeństwo jest kontrolowane przez właściciela telefonu. Ochrona danych wymaga podania adresu e-mail i hasła, które są znane tylko właścicielowi telefonu. Możesz skorzystać z naszego serwisu, jeśli obawiasz się o pobranie blokady Google na Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nie trudno jest zapomnieć hasła i adresu skrzynki e-mail, na którą został założony telefon. Usunięcie blokady zajmuje nam około godziny. Konieczne jest zabranie urządzenia do naszego serwisu ręcznie lub przy pomocy przewoźnika. Następnie sprawdzamy funkcjonalność smartfona po usunięciu przez nas blokady Google. Jeśli korzystasz z usług kuriera, dodaj czas transportu w każdą stronę. Wszystkie przesyłki wymagają ubezpieczenia.
Usuwanie konta Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G
Nasza usługa usuwania konta jest polecana dla osób, które mają telefon Xiaomi zablokowany z account.xiaomi.com i nie pamiętają hasła lub adresu e-mail do jego zresetowania. Zaleca się, aby spróbować zdalnego usuwania konta. Wymaga to podłączenia do Wi-Fi i telefonu do sieci. Blokada zostanie zwykle automatycznie usunięta po próbie zdalnej. Nasi serwisanci są doskonale wyszkoleni i zapewnią, że nasi klienci znają pochodzenie swojego telefonu. Nie sprzedamy go z drugiej ręki lub z nieznanego źródła. Być może trzeba będzie zarejestrować telefon jako utracony w dziale Xiaomi Mi. ExpressGSM ma usługę, która pozwala bezpiecznie pobrać blokadę konta Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G, nawet jeśli twoje próby nie powiodą się. 

Wymiana portu ładowania Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G od 60 min.

Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G wymiana złącza USB - ze względu na uszkodzenia mechaniczne, złącze USB często ulega awarii. Unikanie napraw może doprowadzić do zwarcia, które może spowodować uszkodzenie płyty głównej lub baterii. Wymiana złącza USB w Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G zajmuje mniej niż godzinę. W większości przypadków urządzenie jest zwracane tego samego dnia co zakup lub odsyłane na miejscu.
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G od ręki.

Gdzie naprawić Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G?

Gdzie naprawić Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G?
Naprawa Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G jest możliwa w jednym z naszych oddziałów w Warszawie:
lub korespondencyjnie, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie.

  • serwis Xiaomi Warszawa Centrum- Chmielna 98 lok. 6
  • serwis Xiaomi Warszawa Mokotów - Belwederska 2

lub załatwimy naprawę wysyłkowo, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie, albo zamówić usługę door to door.

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G w Warszawie

Dlaczego naprawa Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G w serwis Xiaomi ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwisie ExpressGSM usługa wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Zapewniamy pełne zadowolenie z wybrania naszej usługi wymiana zbitej szybki. Można wiele zyskiwać na takim podejściu do sprawy i skorzystaniu z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę, która na rynku działa już od bardzo długiego czasu. Wybierając nasz serwis możesz bardzo komfortowo przedłużyć żywotność swojego telefonu i użytkować go jeszcze przez kolejnych kilka lat.
wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana tylnej szybki Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G

Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G klapka do wymiany baterii - klapka baterii w Twoim Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G jest wygięta lub uszkodzona. Nasi technicy wybierają tylko klapki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które są uwierzytelnione przez producenta. Nasz stacjonarny serwis wymieni klapkę baterii w Twoim telefonie Xiaomi Mi 11 w ciągu godziny, po przyjęciu i podpisaniu urządzenia przez doradcę technicznego. Przed otrzymaniem ekspresowej wymiany konieczne jest umówienie się na spotkanie. Możesz również zrobić zakupy online, ale należy doliczyć czas wysyłki w obie strony. Do wyboru są klapki oryginalne lub zamienne. Dostępne są również klapki oryginalne z demontażu. Klapka z demontażu kosztuje tyle samo co nowa część. Warstwa termiczna oryginalnej klapki działa jak osłona termiczna i chroni telefon przed przegrzaniem. Klapki zdejmowane do Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G mogą mieć ślady użytkowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z doradcą technicznym. 

Naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G

Diagnoza Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G po zalaniu wodą - zalany smartfon to poważny wypadek, który może poważnie uszkodzić komponenty urządzenia, w tym płytę główną. Upewnij się, że po wyjęciu telefonu z wody jest on wyłączony. Nie podłączaj go do ładowarki, ani nie naciskaj żadnych klawiszy. Ponieważ może to spowodować, że woda z telefonu dostanie się do baterii. Zabezpiecz urządzenie, zapakuj je i odeślij do ExpressGSM. Nasi technicy sprawdzą Twój smartfon i zdiagnozują problem. Diagnostyka obejmuje oględziny elementów telefonu i oszacowanie kosztów jego naprawy. Rozumiemy, że koszty naprawy mogą przekroczyć wartość Twojego telefonu. Dlatego najpierw kontaktujemy się z Tobą, aby określić opłacalność i cenę ewentualnej naprawy. Klientom, którzy nie są w stanie zgodzić się na naprawę telefonu, możemy zaoferować dodatkowe usługi, takie jak zgranie danych i odesłanie lub utylizacja uszkodzonego telefonu.
Naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi Note 10 PRO 5G zajmie od jednego dnia roboczego.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM