Naprawa Xiaomi redmi Note 9

Naprawa Xiaomi Redmi Note 9 w ekspresowej ofercie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu? Każda naprawa Xiaomi Redmi Note 9 w naszym serwis Xiaomi Warszawa wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU Xiaomi BEZ UTRATY DANNYCH!
Osoby, którym zależy na jakości napraw smartfonów Xiaomi Redmi Note 9 powinny poważnie zastanowić się nad wybraniem naszego serwisu. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie naprawy telefonów Xiaomi i proponujemy kompleksowe usługi, które są zawsze realizowane z wykorzystaniem najlepszej jakości części, które pozwalają przywracać sprzęty do świetnego działania. Jak najbardziej warto zainteresować się naszą ofertą i zdecydować na usługi, które są przez nasze przedsiębiorstwo oferowane. Gwarantujemy pełne zadowolenie i radość z wybrania naszej sprawdzonej oferty.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Redmi Note 9 
- wymiana głośniku Xiaomi Redmi Note 9 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 9 
- wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9 
- wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 9 
- wymiana tylna obudowa Xiaomi Redmi Note 9
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Redmi Note 9 Cena

Naprawa Xiaomi Redmi Note 9 proponowana w naszym serwisie stoi na bardzo wysokim poziomie. W przypadku tego modelu posiadamy doświadczenie w wymianach takich elementów jak wyświetlacz, szybka na ekranie czy akumulator. Do wszystkich realizacji używamy najlepszych podzespołów i gwarantujemy zadowolenie z postawienia na proponowane przez nas rozwiązania i ofertę naszego serwisu. Wybierając nas masz pewność, że Twój model od Xiaomi trafi w ręce najlepszych ekspertów z zakresu napraw urządzeń mobilnych.

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Redmi Note 9
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi Note 9
Wymiana Szybki Xiaomi Redmi Note 9
199 zł AAA 
240 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 9
310 zł (ZM)
360 zł ORG
1 godzina
Xiaomi Redmi note 9 wymiana tylna obudowa140 zł
1 godziny
Wymiana gniazda Xiaomi Redmi Note 9
ładowania TYPE-C
140 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim Xiaomi Redmi Note 9
150 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 9
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Redmi Note 9
90-120 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9
140 zł ZM
180 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Xiaomi Redmi Note 9 wymiana szybki aparatu90 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Najlepsze oferty naprawcze telefonu Xiaomi Redmi Note 9

Chiński producent smartfonów Xiaomi Redmi Note 9 cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością i jest bardzo chętnie wybierany przez wielu użytkowników. Urządzenia od producenta Xiaomi są postrzegane jako sprzęty o bardzo wysokiej trwałości i bardzo wiele osób decyduje się na korzystanie z nich. Obecnie również usługi serwisowe dla tych sprzętów są bardzo łatwo dostępne. Proponowana w naszym serwisie naprawa Xiaomi Redmi Note 9 to specjalistyczna usługa, która obejmuje usuwanie wszystkich uszkodzeń w sprzęcie i która daje możliwość wygodnego przywrócenia tego do pełnej sprawności i świetnego działania. Warto zatem zainteresować się taką ofertą i wybieraniem najlepszych produktów, których jakość będzie wysoka i które sprawdzą się rewelacyjnie, bo oferujemy najlepsze oferty naprawcze:

- wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9 

- wymiana ekranu Xiaomi Redmi Note 9 

- wymiana zbitej Szybki Xiaomi Redmi Note 9 

Naprawa Xiaomi Redmi Note 9

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9 można zrealizować do 1 godziny

Dlaczego naprawa Xiaomi Redmi Note 9 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie w naprawach urządzeń mobilnych i oferują kompleksową pomoc w przypadku usterek. Nasze usługi sprawdzają się znakomicie i naprawdę warto się na nie decydować na usługę wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9 i taka naprawa jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę w Xiaomi Redmi Note 9 od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Redmi Note 9 wymiana szybki aparatu
Express GSM Xiaomi Redmi Note 9 wymiana szybki aparatu

wymiana szybki aparatu xiaomi redmi note 9

Chociaż nie jest to poważny problem uszkodzenia, uszkodzona szybki aparatu w Xiaomi Redmi Note 9 może poważnie utrudnić zdolność użytkownika do korzystania z telefonu. Analiza wykazała, że telefony są najczęściej używane do wykonywania połączeń głosowych, pisania tekstów, a także do robienia zdjęć. Wystarczy upuścić telefon z niższego poziomu, aby uszkodzić szklany obiektyw . Porysowane lub pęknięte soczewki mogą mieć wpływ na jakość zdjęć, które są robione przy użyciu szkła obiektywu. Zdjęcia są nieostre i sprawiają wrażenie widocznej mgły. Łapanie ostrości jest problemem w urządzeniu i wtedy konieczna wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 9 i wymiana samego aparatu. Kolory nie są tak nasycone. Pęknięcia na zdjęciach odbijają światło. Mogą być prześwietlone lub niedoświetlone w różnych miejscach.

Wielopunktowy test działania urządzenia rozpoczyna się przed wymianą szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 9. Technik odblokowuje telefon i wyjmuje baterie oraz taśmy. Zdejmuje tylną pokrywę, a także aparat z tyłu. Usuwa uszkodzone szkło. Przed obiektywem ramka jest usuwana z brudu i kleju. Następnie telefon jest dokładnie czyszczony. Technicy czyszczą i odtłuszczają szkło obiektywu, zanim ramka zostanie złożona w całość. Jak będzie wykonana w Redmi Note 9 wymiana szybki aparatu, wyświetlacz LCD i bateria są podłączane do telefonu Xiaomi. Po naprawie sprawdzana jest sprawność telefonu. W Xiaomi Redmi Note 9 wymiana szybki aparatu objęta jest 3-miesięczną gwarancją. Wymieniony został oryginalny podzespół. Wizyta w serwisie jest w stanie pomóc nam w pewnym stopniu, dzięki zastosowaniu wytrzymałego etui. Aparaty są chronione przez etui, którego krawędź wystaje ponad nie. Jest ono w stanie zamortyzować siłę uderzenia, od której mogłoby pęknąć szkło aparatu.

Xiaomi Redmi 9 wymiana wyświetlacza 

Nie masz pewności czy warto naprawić swój Xiaomi Redmi Note 9 czy kupić nowy? Naprawa nie wpłynie na bezpieczeństwo informacji w Twoim telefonie. Do naprawy niezbędny będzie dowód zakupu. Dowiedz się, jak możesz naprawić problem z wyświetlaczem w Xiaomi Redmi Note 9.

Jaki jest koszt wymiany ekranu Xiaomi Redmi Note 9

Wyświetlacz w telefonie Xiaomi Redmi Note 9 jest w stanie naprawić za mniej niż 260 zł. Jest to rozsądny koszt, jeśli weźmiemy pod uwagę cenę rynkową telefonu, która wynosi około 900 zł. Ekran może być jednym z najbardziej uszkodzonych i kosztownych elementów naszego smartfona. Jaki jest czas potrzebny na wymianę wyświetlacza w telefonie Xiaomi?

Ile potrwa wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 9

Pod czas, kiedy wyświetlacze są na stanie, naprawa nie powinna przekroczyć 2 godzin. Informacje, które podajemy są tylko szacunkowe. Ale ogólnie rzecz biorąc, wiele komponentów są potrzebnych do reperacji smartfona Xiaomi Redmi Note 9. Aby zweryfikować dostępność i cenę części zamiennych, sugerujemy kontakt z naszym centrum pomocy technicznej pod numerem 736-876-507 przed rozpoczęciem jakichkolwiek napraw.

Wymiana zbitej szybki w Xiaomi Redmi Note 9

Potrzebujesz wymienić szybkę wyświetlacza w swoim Xiaomi Redmi Note 9 - wymieniając zbitą szybkę w Redmi Note 9, jeśli wyświetlacz jest sprawny. Funkcjonalny panel dotykowy, jak również niezakłócony wyświetlacz są wymaganiami do wykorzystania szkła zastępczego. Naprawa ekranu i danych w smartfonach

Naprawa ekranu i danych w smartfonach

Nasze usługi zapewniają bezpieczeństwo danych i pewność, że Twój telefon jest bezpieczny. W przeciwieństwie do innych serwisów Xiaomi, nie kasujemy żadnych danych podczas naprawy. Aby mieć pewność, że po naprawie wszystkie podzespoły działają prawidłowo, będziemy wdzięczni za podanie kodu blokady ekranu.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM