Wymiana ekranu Xiaomi Redmi note 5

Xiaomi Redmi Note 5 wymiana wyświetlacza z gwarancją

Naprawa Xiaomi Redmi Note 5 i wymiana wyświetlacza to błyskawiczna naprawa w serwisie Xiaomi Warszawa. Bez utraty danych, 3 miesiące gwarancji. Realizacja trwa 60 minut. Usługa wymiany wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 5 dostępna pod numerem telefonu 736-876-507
Ekspresowa usługa naprawcza wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 5 jest skomplikowany proces, który wymaga czasu na wykonania takiej naprawy, ale inżynierowie ExpressGSM, wymienią zbity ekran od RĘKI, sama naprawa Xiaomi z taką usterką zajmie w naszym Serwisie GSM orientacyjnie od 30 minut. Na wymieniony wyświetlacz w Xiaomi Redmi Note 5 udzielimy gwarancje 3 miesiące.

Wymiana ekranu Xiaomi Redmi Note 5 cena

Wymiana ekranu Xiaomi Redmi Note 5 bez kasowania danych. Umów się na wymianę wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 5, dzwoniąc pod numer 736-876-507

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Redmi Note 5
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi Note 5
Xiaomi Redmi Note 5 wymiana wyświetlacza300 zł (ZM)
360 zł ORG
od 30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).

Czy warto wymieniać ekran Redmi Note 5 ?

Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 5 jest w przestępnej cenie, ale wynika to z dobrych kosztów produkcji wyświetlacza Redmi Note 5. Wartościowa usługa naprawcza wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 5 kosztuje prawie 20% jego ceny. Pamiętaj jednak, że jest to jeden z najmocniejszych i najnowszych Redmi Note, który jest rozpoznawalny dzięki znakomitemu aparatowi i bardzo wydajnej baterii. 
Redmi Note 5 to jeden z najpopularniejszych smartfonów z serii Redmi. Świetna wydajność, dobra jakość aparatu i doskonałe parametry Redmi Note 5 to powody, dla których cieszy się on tak dużą popularnością. Telefony Redmi można porównać do najlepszych niemieckich samochodów. Działają długo, ale powoli tracą na wartości. Tak jest również w tym przypadku. To sprawia, że naprawa Xiaomi Redmi Note 5 jest niezwykle opłacalna. Obecna wartość rynkowa tego smartfona to około 450 zł. Można mu przywrócić pełną sprawność za jedyne 199 zł.

Wymiana szybki ekranu lub wyświetlacza Redmi Note 5

Pragniemy podkreślić, że karta produktu, którą przeglądasz, dotyczy wymiany ekranu w Xiaomi Redmi Note 5. Wymiana szybki nie jest możliwa, jeśli ekran jest czarny, dotyk nie działa lub wyświetlacz jest pusty. Następnie należy wybrać produkt, który jest aktualnie przeglądany. Jeśli jesteś zainteresowany wymianą szkła, zadzwoń do nas, aby zapytać o szczegóły. Dowiedz się więcej o różnicach między wymianą szkła a wyświetlacza w naszym artykule na blogu: wymiana szybki Xiaomi.

Jak długo trwa wymiana ekranu Note 5 na miejscu?

Zazwyczaj w Xiaomi Redmi Note 5 wymiana wyświetlacza trwa to 60 minut. Tyle czasu, przy założeniu braku nieprzewidzianych okoliczności, zajmie wymiana ekranu. Jest to szacowany czas naprawy po umówieniu się telefonicznie lub zakupie produktu przez naszą stronę internetową. Termin zostanie potwierdzony przez pracownika serwisu Xiaomi ExpressGSM.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM