Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 7

Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 7

Wybrania naszej oferty wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 7 będzie bardzo wysoka, bo koszt wymiany baterii zaczyna się od 100 zł na zamienniku a oryginalna baterii jest w cenie 140 zł — w koszt usługi montażu wliczona sama baterii. Jak będzie wykonana naprawa Xiaomi Redmi Note 7 można będzie wiele na takim działaniu zyskiwać i czerpać z niego zadowolenie, bo udzielamy 3 miesiące gwarancji na wymianę baterii w Xiaomi Redmi Note 7. Jak najbardziej warto zdecydować się na nasze rozwiązania i pomoc w wymianie baterii, oraz usług naprawczych naszych ekspertów w ExpressGSM. W bardzo niskiej cenie można tym sposobem przywrócić swój smartfon do działania i sprawić, że posłuży on jeszcze przez wiele kolejnych lat.

Bateria Xiaomi Redmi Note 7

Każda wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 7 jest w naszym serwisie GSM realizowana z użyciem najlepszej jakości baterii i z odpowiednią starannością będzie wykonana naprawa telefonu Xiaomi. Gwarantujemy każdej osobie czerpanie dużej radości z wybrania naszej oferty w dobrej cenie i pomocy naszego przedsiębiorstwa, które na rynku jest obecne od długiego czasu. Proponujemy bardzo fachowe usługi naprawcze i skupiamy się na zadowoleniu wszystkich osób, które wybiorą nasze usługi.

Wykonywana Naprawa
Wymiana bateri w Xiaomi Redmi Note 7
Koszt, Czas Naprwawy
Xiaomi Redmi Note 7
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 7100 zł (ZM)
140 zł ORG
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 7 w Warszawie

Bateria Xiaomi Redmi Note 7 dostępna od ręki

Nasi fachowcy korzystają z wysokiej jakości części a sama bateria Xiaomi Redmi Note 7 jest dostępna w oryginale, a zatem Xiaomi Redmi Note 7 po wymianie baterii będzie działał w pełni poprawnie i wszystkie jego funkcje będą w pełni dostępne. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej pomocy i skorzystania z naszej wartościowej oferty usługowej wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 7, która spełni wszystkie oczekiwania

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM