Wymiana szybki Xiaomi Mi9T

Wymiana szybki Xiaomi Mi 9T nie trwa długo a reperacja zajmie od godziny

Uszkodzenie szybki w smartfonie to bardzo popularna usterka. Zazwyczaj dochodzi do niej na skutek upadku smartfona z dużej wysokości. Niefortunny upadek może doprowadzić do tego, że szybka ulegnie pęknięciu i w takiej sytuacji korzystanie z urządzenia będzie zdecydowanie
trudniejsze i mniej komfortowe i będzie konieczna wymiana szybki Xiaomi Mi 9T. Na szczęście możliwa jest naprawa Xiaomi Mi 9T a wymiana jedynie szybki jest opcją ekspresowej usługi serwisowej. W naszym serwisie oferowana jest wymiana szybki Xiaomi Mi 9T w bardzo przystępnej cenie i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wartościowej oferty. W naszym serwisie bardzo sprawnie jesteśmy w stanie przeprowadzić każdą naprawę i możemy poradzić sobie z usunięciem każdej usterki w smartfonie. Bardzo sprawnie przywrócimy zatem do pełnej sprawności i doskonałego działania każdy smartfon, który zostanie do nas oddany. Poradzimy sobie z wymianą szybki w Xiaomi Mi 9T.

Wymiana szybki Xiaomi Mi 9T Cennik

Nowoczesne smartfony są podatne na uszkodzenia nawet w zabezpieczonych futerałach i foliach ochronnych na ekranach. Najczęstsze naprawy, którymi się zajmujemy to właśnie wymiana pękniętych i uszkodzonych szybek i wyświetlaczy w smartfonach Xiaomi. Istnieje możliwość bezpiecznej i spokojnej wymiany uszkodzonego lub pękniętego ekranu w smartfonie. Usługa wymiany szybek i wyświetlaczy w Xiaomi Mi 9T obejmuje usunięcie pękniętych wyświetlaczy, a także montaż fabrycznie nowego ekranu LCD. Zachęcamy do skorzystania z usługi od ExpressGSM. Posiadamy zarówno części oryginalne, jak i zamienniki. Tylko wybór profesjonalnego serwisu daje pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona prawidłowo. Z nami szybko naprawisz uszkodzony ekran i w krótkim czasie wrócisz do korzystania ze swojego telefonu. Naprawy objęte są gwarancją na podzespoły i montaż

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Mi 9T
Koszt, Czas Naprwawy
Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T Wymiana szybki270 zł (ZM)
330 zł ORG
od 2 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).

Naprawa wyświetlacz Xiaomi Mi 9T wymienimy szebke od 2 godzin

Naprawę rozpoczynamy od diagnozy

  W celu przeprowadzenia naprawy bardzo sprawnie rozpoczynamy ją od dokładnej diagnozy samego smartfona. Na tej podstawie określamy, które elementy uległy uszkodzeniu i w jaki sposób przeprowadzić samą naprawę, aby przyniosła ona naprawdę dobre rezultaty. Pozwala nam to na dokładne określenie ceny naprawy i określenia czy sama wymiana szybki będzie wystarczająca. Z doświadczenia wiemy bowiem, że w niektórych przypadkach może dochodzić także do uszkodzenia innych elementów.

Szybka wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 9T

Posiadamy części zamienne na stanie

Dodatkowo w celu zaproponowania dla naszych klientów jeszcze lepszych jakościowo usług posiadamy na stanie części zamienne do smartfona. Tym samym wymiana szybki Xiaomi Mi 9T przebiega bardzo sprawnie. W krótkim czasie jesteśmy w stanie wymienić uszkodzony element i przywrócić smartfon do poprawnego działania. Urządzenie po naszej naprawie będzie działało jak zupełnie nowe i korzystanie z niego będzie wygodne. Ekran będzie pozbawiony jakichkolwiek uszkodzeń, a nowa szybka będzie wykazywała takie same właściwości jak zupełnie oryginalna. Dzięki temu nie widać, że smartfon był naprawiany.

Naprawa ekranu Xiaomi Mi 9T

Daj drugie życie dla swojego smartfona

  Nie zastanawiaj się zatem i daj drugie życie swojemu smartfonowi. Wybierze najlepsze usługi, których jakość będzie wysoka i które sprawdzą się bardzo dobrze. Wymiana szybki Xiaomi Mi 9T w naszym serwisie jest taką właśnie usługą, która będzie świetnym wyborem. Dzięki nam Twoje urządzenie będzie działało jak zupełnie nowe i korzystanie z niego będzie bardzo komfortowe i przyjemne dla wszystkich osób. Można być zatem bardzo zadowolonym z najlepszego działania i skorzystania ze sprawdzonych ofert od najbardziej renomowanych przedsiębiorstw z branży.

szybka Xiaomi Mi 9T do wymiany

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM