Jak zabezpieczyć telefon
Zabezpieczenia na telefon

Ochrona telefonu

Naprawa telefonów Warszawa

Zabezpieczenia na telefon, lub naprawa telefonu: co wybrać?

Dzisiaj telefon komórkowy to nie tylko urządzenie, dzięki któremu możesz rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, ale także wielofunkcyjny gadżet, który pozwala robić interesy, oglądać filmy, słuchać muzyki, grać, czytać książki, monitorować swoje zdrowie, planować wycieczki ... Krótko mówiąc, już tylko nieliczni wyobrażają sobie życie bez smartfona. I, jak wiadomo, im częściej używasz telefonu, tym jest większe ryzyko, że się uszkodzi.

Jedną z najczęstszych awarii telefonu, jest rozbity ekran i taka naprawa telefonów nie jest tana. Jak do tego dochodzi? A bardzo prosto: telefon przypadkiem wypada z rąk, strąciliśmy go ze stołu, włożyliśmy do torby obok ciężkiego przedmiotu, który go zmiażdżył czy oddaliśmy na chwilę dziecku...
Przyczyn wiele, skutek jeden: przychodzisz do serwisu ExpressGSM, aby wymienić zbity wyświetlacz w którym jest zbita szybka.

A my, oczywiście, pomożemy, szybko i skutecznie! Nie mniej jednak podpowiemy, że aby uniknąć takich wypadków w przyszłości, warto kupić pokrowiec żeby zabezpieczyć telefon. To naprawdę skuteczne narzędzie do ochrony telefonu przed uderzeniami. Zawsze możesz wybrać najwygodniejszy model pokrowca, który odpowiada twojemu trybowi życia czy stylowi i przestać się martwić o to, że w najbardziej nieodpowiednim momencie – kiedy pilnie potrzebujesz zadzwonić, wysłać maila czy nagrać film – zmieni się w bezużyteczny kawałek metalu i plastiku. Nie mówiąc już o ekonomi. Wymiana wyświetlacza w iPhone X to koszt od 850 zł, etui to wydatek w granicach 30-50 zł.

Autor: Kasia S.  31.01.2020

© Copyright 2024 ExpressGSM