Skup telefonów Warszawa
Skup i sprzedaż telefonów komórkowych

Skup uszkodzonuch telefonów ExpressGSM

Czy Twój stary smartfon kurzy się na półce albo w szufladzie? Niepotrzebnie – w skupie używanych telefonów mógłbyś na nim zarobić! I to bez przygotowywania aukcji, martwienia się o sposoby wysyłki czy o to, jak zachęcić potencjalnych kupujących. Wystarczy tylko odezwać się do nas!
Nie tylko skup telefonów komórkowych
Prowadzimy skup używanych telefonów wszystkich modeli, od Nokii, przez Samsungi, aż po iPhony. Chętnie odkupujemy zarówno najnowsze, jak i te nieco starsze wersje. Nie ograniczamy się jednak tylko do telefonów komórkowych, przyjmiemy także inne elektroniczne sprzęty, na przykład tablety i laptopy. W naszym punkcie w Warszawie dostaniesz świetną cenę za to, czego i tak już nie potrzebujesz – to doskonały interes!
Osobiście albo zdalnie – jak wolisz!
Wiemy, że pracujesz, studiujesz albo często wyjeżdżasz, wobec czego nie masz czasu przyjść do naszego skupu telefonów komórkowych. Możliwe też, że mieszkasz poza Warszawą, ale chcesz sprzedać smartfon za najlepszą cenę, więc wybrałeś nas. Odległość to żaden problem! Możesz wycenić swój sprzęt online za pomocą kilku kliknięć, a potem wysłać go do naszej centrali pocztą czy kurierem. I już – pieniądze otrzymasz na swoje konto. Sprzedaż używanego smartfona jest taka prosta, jeśli współpracujesz z profesjonalnym punktem skupu!
Gotówka nawet w godzinę!
Jeśli jednak zdecydujesz się nas odwiedzić, mamy dla Ciebie świetną ofertę – Trade-In. Przychodzisz do nas ze swoim używanym modelem (nawet uszkodzonym!), my sprawdzamy błyskawicznie, jak wygląda i czy działa, a zaraz potem wręczamy Ci pieniądze. To świetna opcja, jeśli zależy Ci na czasie, a akurat jesteś w pobliżu punktu skupu.
Sprzedaż telefonów komórkowych w świetnym stanie i niskiej cenie
Zarówno na stronie internetowej, jak i w naszym punkcie możesz kupić używanego smartfona. Wystawiamy tylko te modele, które są w dobrym stanie, i które są sprawne – nie chcesz w końcu kupić modelu Huawei czy HP w roli dekoracji! Ceny możemy negocjować – i to zarówno, jeśli chodzi o skup telefonów używanych, jak i o ich sprzedaż.
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić
Oprócz telefonów komórkowych, sprzedajemy i skupujemy także akcesoria do nich, ale na tym nie koniec. Naszą ofertę dopełnia doradztwo w zakresie wyboru oferty sieci komórkowej. Nie jesteśmy związani z żadnym operatorem, więc nie mamy powodu, by podsuwać Ci fałszywą „najlepszą” ofertę. Propozycji sieci są dziesiątki: dla klientów indywidualnych i biznesowych, na kartę, abonament, na jedno i drugie naraz – ale my nie damy Ci się w tym pogubić! Z nami wybierzesz ofertę, która trafia w punkt Twoich oczekiwań i potrzeb.
Słowo o naszej filozofii
Swoją działalność oparliśmy o trzy filary: szacunek dla każdego Klienta, rosnące doświadczenie i rzetelność w realizacji zleceń. O naszym powodzeniu mówią liczne pozytywne opinie Klientów, którzy niejednokrotnie wracają do nas z kolejnymi zamówieniami.
Od lat obracamy się w branży telefonii komórkowej i związanych z nią nowości. Nasi pracownicy nie tylko dobrze realizują zadania, lecz przede wszystkim są pasjonatami swej dziedziny. Dzięki temu już dziś gwarantujemy Ci, że przychodząc do naszego punktu skupu i sprzedaży, będziesz miał kontakt wyłącznie z profesjonalistami.
Przyjdź i przekonaj się, że rzeczywiście warto nam zaufać.

© Copyright 2021 ExpressGSM