Samsung S10 Plus

Samsung S10 Plus - popularny model telefonu w Polsce 

Serwis samsung

Samsung S10+

W roku 2017 firma Samsung zrewolucjonizowała rynek telefonów, wypuszczając model Samsung S8 oraz Samsung S8 plus. Oba modele stały się, w bardzo krótkim czasie, niezwykle popularne wśród użytkowników smartfonów. Niestety kolejne modele z serii Samsung S10 nie spełniły stawianych im oczekiwań aż do momentu, kiedy został wprowadzony model Samsung S10 plus. Stał się on, tak jak modele Samsung S8 i Samsung S8 plus, jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów.
W porównaniu do modeli Samsung S10 czy Samsung S10e, Samsung S10 Plus wyróżnia się dużo większym, bezramkowym wyświetlaczem oraz przednią kamerą wbudowaną bezpośrednio w wyświetlacz. Co więcej, różnica cenowa między tymi modelami jest tam niewielka, gdyż oscyluje w granicach 200 zł, że użytkownicy szybko zapomnieli o wcześniejszych modelach, a sprzedaż modelu samsung S10 plus podskoczyła znacznie do góry.
Dzięki temu, że wyświetlacze w Samsung S10 plus wykonane są w podobnej technologii jak modele z serii Samsung S20, ich regeneracja - wymiana szybki jest opłacalna i kosztuje taniej niż wymiana wyświetlacza Samsung S10 plus, co również bardzo podniosło popularność tych smartfonów. Samsung po raz kolejny pokazał, że potrafi pozytywnie zaskoczyć użytkowników, wprowadzając na rynek doskonały telefon po przystępnej cenie.
ExpressGSMeu - 29.02.2020

© Copyright 2024 ExpressGSM