wymiana baterii Samsung S8 Cena

W telefonie Samsung S8 wymiana baterii trwa od 15 minut

Wszystko z czasem się starzeje. Bateria, która uniemożliwia nam korzystanie z urządzenia powinna zostać wymieniona. Jest to fakt, któremu nie możemy zaprzeczyć. Nasuwa się jednak pytanie: Kiedy? Dla większości osób jest oczywiste, że dzieje się to każdego dnia z ich smartfonem. Jeśli bateria w Samsung S8 straciła swoją pojemność u nas jest sposób, w jaki możemy zaoferować uslugę w telefonie Samsung S8 wymiana baterii i taka naprawa nie jest droga ona zaczyna się od 110zł. Trzeba pamiętać, że każdy fabrycznie zakupiony Samsung Galaxy S8 będzie zawierał baterię litową. Dla takich baterii mierzone są cykle pełnego naładowania. Oczywiście jest to pomiar nieunikniony. Ważne pamiętać, że bateria może być bardzo nieprzyjemna, gdy jest ładowana co chwilę. Jeszcze gorsze jest rzeczywiste rozładowanie smartfona, które zużywa liczbę cykli każdej baterii. Działa to w następujący sposób: ładujemy telefon do pełna, a następnie rozładowujemy go do np. 10% = tracimy 1 cykl "życia" naszego smartfona. Jest to jednak tylko przykład. Jeśli wyjmiemy telefon z etui, to procent będzie taki sam. Wielu producentów, a w zasadzie prawie wszyscy, zintegrowali możliwość powiadamiania użytkownika o konieczności podłączenia sprzętu do ładowania. Operacja potrwa dłużej, jeśli będziesz przestrzegać wszystkich zasad. Jednak prędzej niż później będziesz musiał wymienić baterię w swoim telefonie Samsung Galaxy S8. Koszt wymiany baterii w Samsung S8 może wzrosnąć, ale jest to znacznie mniejszy wydatek niż wymiana całego telefonu .

ile kosztuje wymiana baterii w Samsung S8

W większości przypadków wymiana baterii Samsung S8 cena jest bardzo przestępna a sama naprawa smartfona odbywa się od ręki. Części zamiennych zawsze są w naszym prywatnym magazynie, będzie to możliwe wykonać od ręki. Staramy się, aby części zamienne były zawsze łatwo dostępne, tak abyśmy mogli szybko wymienić baterię w każdym telefonie. Naprawy a zatem w Samsung S8 wymiana baterii trwają zazwyczaj nie dłużej niż 30 minut. W tym czasie można udać się na miasto, aby coś zjeść lub pospacerować. Biorąc pod uwagę baterie są zazwyczaj na miejscu.

Wykonywana Naprawa
Samsung S8
Koszt i Czas Naprwawy
Samsung S8
Samsung S8 Wymiana baterii170 zł ZM
240 zł ORG

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Możesz dać swojemu Samsung Galaxy S8 zupełnie nowe życie po wymianie baterii

Wspominaliśmy już o modelach Samsung S8. Ten flagowiec jest doskonałym wyborem ale w 2021 jest konieczna w Samsung S8 wymiana baterii. To zwiększało sprzedaż na lokalnych rynkach, wypełniając później rynek wtórny. Niestety, długa egzystencja i dodatkowe obciążenie smartfonów w naszym codziennym życiu znacznie zmniejszyło możliwości baterii.

Serwis telefonow w Warszawie
Samsung S8 Wymiana Baterii
door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM