Naprawa iPad Air 3

Naprawa iPad Air 3 na profesjonalnych urządzeniach

Tablety iPad to jeden z najpopularniejszych na rynku urządzeń, które cieszą się zaufaniem wielu klientów. Wiele osób decyduje się na korzystanie z tych właśnie sprzętów z uwagi na ich wysoką jakość i świetne wykonanie. Dodatkowo oferowana przez urządzenia wydajność i długie wsparcie systemowe sprawiają, że zakup iPada to inwestycja na bardzo wiele lat. Możliwe jest bardzo komfortowe korzystanie ze sprzętu i czerpanie dużej radości ze zdecydowania się na takie urządzenie, które będzie w pełni dostosowane do potrzeb i na które jak najbardziej warto postawić w swojej sytuacji. W razie awarii oferowana jest natomiast naprawa iPad Air 3 w naszym serwis iPad z gwarancją. Sprawnie usuwamy usterki sprzętu i umożliwiamy jego dalsze użytkowanie. Po naszych naprawach tablety działają jak zupełnie nowe i można bardzo wygodnie korzystać z ich wszystkich funkcjonalności. Wybieranie takich rozwiązań będzie dawało znakomite efekty i naprawdę warto się nad takimi produktami zastanowić w swojej sytuacji.

Naprawa iPad Air 3 Cena

Wykonywana Naprawa
 iPad Air 3
Koszt, Czas Naprwawy
 iPad Air 3
Wymiana Szybki iPad Air 3
520 zł AA
650 zł ORG
od 5 godzin
 Wymiana wyświetlacza iPad Air 3
1480 zł org
3 godzina
Wymiana obudowy od 450 zł
Zamówienie
Wymiana gniazda ładowania 
od 150 zł
od 2 godzin
Wymiana Baterii 
od 410 zł
od 5 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Apple iPad Air 3 po naprawie będzie jak nowy

  Nasze naprawy są realizowane przez ekspertów i są wykonywane z użyciem najlepszej jakości narzędzi i podzespołów. W związku z tym przywracają każde urządzenie do pełnej sprawności i sprawiają, że jest ono w stanie działać jak zupełnie nowe. Naprawa iPad Air 3 wykonana w naszym serwisie jest bardzo kompleksowa i nastawiona na przywrócenie sprzętu do pełnej sprawności. Gwarantujemy, że po odebraniu urządzenia z naszej naprawy będzie ono działało w pełni poprawnie i można będzie komfortowo korzystać z jego wszystkich funkcjonalności. Dzięki temu sam iPad będzie świetnie pracującym sprzętem i korzystanie z jego możliwości będzie przyjemne. Nie pozostawimy żadnych śladów naszych prac i dzięki temu sam sprzęt wróci do klienta w nienaruszonym stanie zewnętrznym. Wszystkie połączenia pomiędzy elementami będą wyglądały na zupełnie oryginalne i tym samym można będzie bardzo wygodnie korzystać ze sprzętu i czerpać radość z postawienia na takowe rozwiązanie.

Naprawa Apple Ipad Air 3

Stosujemy najlepsze podzespoły do napraw

Jako renomowany serwis GSM, który specjalizuje się w naprawie tabletów za każdym razem korzystamy z wysokiej jakości podzespołów, które pozwalają nam na sprawne usuwanie wszystkich usterek. Naprawa iPad Air 3 realizowana jest na najlepszych jakościowo częściach, które zapewniają poprawne działanie samego sprzętu i gwarantują bardzo komfortowe i przyjemne użytkowanie go. Można zatem wiele zyskać na wybraniu takich możliwości i skorzystaniu z naszej firmy. Nasz serwis to idealne miejsce do naprawiania tabletów od Apple.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM