Naprawa iPad Pro

Naprawa iPad Pro od 1 godziny

Apple iPad Pro to urządzenie, które całkiem niedawno miało swoją premierę na światowych rynkach. Sprzęt zachwyca przede wszystkim wysoką innowacyjnością i świetną wydajnością. Jest ona wystarczająca nawet do tego, aby wykonywać na urządzeniu bardziej skomplikowane operacje. Naprawdę warto się zatem nim zainteresować i korzystać z jego wszystkich funkcjonalności. W przypadku jakichkolwiek usterek sprzętu najlepiej natomiast wybrać naszą ofertę. W naszym serwisie oferowana jest naprawa iPad Pro, która jest realizowana przez najlepszych ekspertów serwis iPad Warszawa i właśnie z tego powodu zainteresowanie się takimi usługami będzie dawało bardzo dobre efekty. Naprawy realizowane przez doświadczonych serwisantów sprawdzają się bardzo dobrze i warto się zainteresować takimi możliwościami, które będą dostosowane do potrzeb wszystkich osób. Wybieranie najlepszego działania będzie miało faktycznie sens.

Naprawa iPad Pro Cena

Wykonywana Naprawa
 iPad Pro
Koszt, Czas Naprwawy
 iPad Pro
Wymiana Szybki iPad Pro
550 zł AA
650 zł ORG
od 5 godzin
 Wymiana wyświetlacza iPad Pro
920 zł org
3 godzina
Wymiana obudowy od 450 zł
Zamówienie
Wymiana gniazda ładowania 
od 150 zł
od 2 godzin
Wymiana Baterii 
od 410 zł
od 5 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Kompleksowe usługi naprawcze dla tabletu

  Oferowana przez nas naprawa iPad Pro to zestaw bardzo kompleksowych usług, które pozwalają na pozbycie się wszelkiego rodzaju uszkodzeń sprzętu. Jak najbardziej warto zatem zainteresować się takimi możliwościami i skorzystaniem z naszej oferty, która będzie dostosowana do potrzeb i wymagań wszystkich klientów. Można naprawdę wiele zyskać na skorzystaniu z naszej wartościowej oferty, która będzie dostosowana do potrzeb wszystkich osób. Jesteśmy w stanie wymienić gniazdo ładowania, wyświetlacz, szybkę, baterię oraz wiele innych podzespołów. Można zgłosić się do naszego serwisu GSM w Warszawie z każdego rodzaju usterką sprzętu i otrzymać bardzo wartościowe usługi naprawcze. Jak najbardziej zapraszamy zatem do wybrania takiej pomocy, której jakość będzie wysoka i na którą jak najbardziej warto postawić.

Naprawa Apple Ipad PRO

Atrakcyjne ceny usług

Nasza naprawa iPad Pro jest oferowana w bardzo przystępnych cenach. Dbamy o to, aby nasze usługi nie stanowiły bardzo dużego obciążenia dla budżetu domowego. Jest to dla nas kluczowe i skupiamy się na tej właśnie kwestii, która wpływa na zadowolenie z wybrania naszej wartościowej i kompleksowej pomocy w swojej sytuacji. Jak najbardziej warto stawiać na nasze oferty i korzystanie z naszego przedsiębiorstwa, które będzie świadczyło najwyższej jakości pomoc dla wszystkich klientów. Każdy posiadacz iPada Pro może liczyć na otrzymanie w naszym przedsiębiorstwie bardzo kompleksowej pomocy, która będzie z pewnością dostosowana do wymagań.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM