Naprawa iPhone 13 MINI

 Naprawa Apple iPhone 13 MINI w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu iPhone 13 MINI? Każda naprawa iPhone 13 MINI w naszym serwis Apple wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Potrzebujesz profesjonalnej naprawy iPhone 13 Mini? ExpressGSM jest najodpowiedniejszą opcją dla Ciebie, jeśli pilnie potrzebujesz profesjonalnej naprawy swojego iPhone w Warszawie. Używanie wysokiej jakości części zamiennych (porównywalnych pod względem jakości z oryginalnymi częściami producenta Apple) jest dla nas priorytetem, zwłaszcza że są one niezbędne do uzyskania doskonałej naprawy. Jesteśmy jednym z najbardziej poszukiwanych serwisów oferujących specjalistyczne naprawy iPhone 13 MINI. Naszym celem jest bycie znaną marką w Katowicach i na terenie całego kraju. Dążymy do tego, aby telefony naprawiane przez naszych techników wyróżniały się najwyższą jakością pracy i najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Wszyscy nasi klienci otrzymują gwarancję zarówno na instalację jak i używane przez nas podzespoły. Proces naprawy zostanie zakończony w mniej niż godzinę, gdy odwiedzą Państwo nasz serwis iPhone stacjonarny w Warszawie. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi naprawy online, która pozwala na przekazanie telefonu kurierowi.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawa iPhone 13 MINI lub wymienia uszkodzonych części w Serwis iPhone w Warszawie potrwa od ręki. Można wybrać ekspresową usługę reperacji telefonu:
- wymiana aparatu iPhone 13 MINI 
- wymiana głośniku iPhone 13 MINI 
- wymiana wyświetlacza iPhone 13 MINI 
- wymiana szybki iPhone 13 MINI 
- wymiana baterii iPhone 13 MINI 
- wymiana mikrofonu iPhone 13 MINI 
- wymiana klapki iPhone 13 MINI 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 13 MINI Cena

Na poniższej stronie znajdą Państwo listę najczęściej zlecanych napraw telefonu iPhone 13 Mini w naszym serwisie iPhone. Przypominamy, że diagnoza telefonu jest całkowicie darmowa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej i zapraszamy do wyboru usług naprawczych iPhone 13 MINI.

Wykonywana Naprawa
iPhone 13 MINI
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 13 MINI
Wymiana Szybki iPhone 13 MINI
- zł ZM
970 zł ORG
od 3 godzin
Wymiana wyświetlacza iPhone 13 MINI
1150 zł ZM
1550 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki iPhone 13 MINI
(Pokrywa baterii)
420 zł (klapka)
3 godziny
Wymiana gniazda
ładowania
380 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
380 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
250 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika
160-240 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 13 MINI
280 zł ZM
350 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-80 zł
10 minut
Wymiana przycisku home-
Wymiana szybki aparatu iPhone 13 MINI
170 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa iPhone 13 MINI

Czyszczenie po zalaniu iPhone 13 MINI

Jeśli Twój Apple iPhone 13 MINI został zachlapany wodą lub innym płynem, skontaktuj się z nami natychmiast, im szybciej oddasz telefon w nasze ręce, tym większe szanse, że nic mu się nie stanie. Większość najnowszych modeli jest wodoodporna, ale nawet to nie uratuje telefonu, jeśli znajdzie się on w wodzie przez dłuższy okres czasu.

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 MINI

Twój wyświetlacz się rozsypał? Pojawiły się pionowe pasy? Dzięki specjalistycznym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom, Twój Apple iPhone 13 MINI zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. Korzystamy z najwyższej jakości podzespołów najlepszych producentów i udzielamy oficjalnej gwarancji na wykonane przez nas prace.

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana szyby wyświetlacza iPhone 13 MINI

Jeśli uszkodziłeś szkło wyświetlacza w swoim Apple iPhone 13 MINI, ale wyświetlacz nie jest "rozlany", a ekran dotykowy działa tak, jak powinien, prawdopodobnie wystarczy wymienić tylko zewnętrzną warstwę wyświetlacza. Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom telefon po wymianie szkła będzie wyglądał tak, jakby nic się nie stało. Stosujemy tylko najlepsze komponenty od najbardziej zaufanych dostawców. Oferujemy również bezwarunkową gwarancję na świadczone przez nas usługi.

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana głośnika iPhone 13 MINI

Głośnik w telefonie jest cichszy, w ogóle go nie słychać lub brzmi zniekształcająco? Problem jest z Apple iPhone 13 MINI może być naprawiony w ciągu zaledwie kilku godzin przy użyciu profesjonalnych narzędzi i doświadczonych techników. Korzystamy z najlepszych części od najlepszych producentów i oferujemy oficjalną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana głośnika multimedialnego w iPhone 13 MINI

Czy Twój odtwarzacz muzyczny brzmi zniekształcająco lub głośniej niż byś chciał? Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom naprawa Twojego Apple iPhone 13 MINI zostanie wykonana już następnego dnia. Korzystamy z najlepszych części od najlepszych producentów i oferujemy oficjalną gwarancję na wykonaną naprawę.

Naprawa iPhone 13 MINI

Bateria wymienna iPhone 13 MINI

Czy doświadczasz, że Apple iPhone 13 MINI rozładowuje się szybciej niż kiedykolwiek? iPhone 13 MINI pokazuje 40% baterii, ale mimo to wyłącza się. Dzięki profesjonalnym narzędziom i doświadczonym serwisantom, Twój telefon zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej sprawdzonych dostawców. Dodatkowo udzielamy niepisanej gwarancji na wykonaną usługę.

Naprawa iPhone 13 MINI

Przycisk zasilania iPhone 13 MINI

Masz problem z odblokowaniem/odblokowaniem swojego telefonu? Czy zauważyłeś, że przycisk zasilania odpadł? Czy przycisk zasilania przestał działać po kilkukrotnym kliknięciu? Możliwe, że Twój Apple iPhone 13 MINI może zostać naprawiony w ciągu kilku godzin dzięki użyciu wysoko wykwalifikowanych narzędzi i doświadczonych techników. Używamy tylko najlepszych części od najlepszych dostawców.

Naprawa iPhone 13 MINI

Gniazdo ładowania iPhone 13 MINI

Apple iPhone 13 MINI przerywa ładowanie w sposób losowy? Czy kabel wydaje się być luźny, czy "lata" po włożeniu do gniazda ładowania lub ładowanie trwa dłużej? Twój telefon zostanie szybko naprawiony przez wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalistów, którzy używają najskuteczniejszych narzędzi. Używamy wyłącznie części najwyższej jakości i oferujemy pisemną gwarancję.

Wymiana szybki w iPhone 13 MINI

Dlaczego naprawa iPhone 13 MINI w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki iPhone 13 MINI jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana baterii iPhone 13 MINI
Express GSM  W ExpressGSM wymiana baterii w iPhone 13 MINI

Wymiana Baterii w telefonie IPhone 13 MINI

Prawdopodobnie jesteś zadowolony z różnych funkcji, które oferuje iPhone 13 MINI. Jednak z czasem możesz nie być zadowolony z wydajności baterii. Upływ czasu, zbyt wiele aplikacji programowych lub awarie oprogramowania lub nieprawidłowe ustawienia to typowe przyczyny. Jak widać, przyczyn może być wiele, ale dostępne rozwiązania są ograniczone. Dlatego zaleca się konsultację ze specjalistami, którzy określą źródło problemu. Możesz zaufać ExpressGSM, który dostarczy wysokiej jakości zamienniki do Twojego iPhone 13 Mini. ExpressGSM świadczy kompleksowe usługi w zakresie wymiany baterii w iPhone 13 mini. Jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz wymiany, możemy dokonać oceny, aby wskazać inne źródło problemu. Nasi technicy są wyjątkowymi ekspertami, którzy każdą naprawę wykonują z wyjątkową starannością i dbałością, niezależnie od rodzaju problemu.

Wysyłkowa naprawa

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM