Naprawa iPhone 13 PRO

Ekspresowe usługi i naprawa iPhone 13 PRO w jeden dzień roboczy

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu iPhone 13 PRO? Każda naprawa iPhone 13 PRO w naszym serwis iPhone wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Potrzebujesz profesjonalnej naprawy iPhone 13 PRO? Jeśli tak, to najlepszym rozwiązaniem będzie serwis ExpressGSM. Stosowanie wysokiej jakości części zamiennych (porównywalnych pod względem jakości z oryginalnymi częściami producenta Apple) jest dla nas priorytetem, tym bardziej, że są one kluczowe dla uzyskania najlepszej naprawy. Nasz serwis jest najchętniej wybierany do naprawy iPhone 13 PRO. Naszym celem jest bycie znaną marką w Katowicach i na terenie całego kraju. Pragniemy zapewnić, że naprawiane przez nas telefony są najwyższej jakości i najbezpieczniejsze z możliwych. Wszystkim naszym klientom zapewniamy gwarancję zarówno na montaż jak i zastosowane przez nas podzespoły. Proces naprawy zajmie Ci mniej niż godzinę, jeśli odwiedzisz nasz Serwis stacjonarny w Warszawie. Jeśli zależy Ci na sprawniejszej opcji, proponujemy skorzystanie z naszego serwisu online i wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem kuriera.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawa iPhone 13 PRO lub wymienia uszkodzonych części w Serwis iPhone Warszawa potrwa od ręki. Można wybrać ekspresową usługę reperacji telefonu:
- wymiana aparatu iPhone 13 PRO 
- wymiana głośniku iPhone 13 PRO 
- wymiana wyświetlacza iPhone 13 PRO 
- wymiana szybki iPhone 13 PRO 
- wymiana baterii iPhone 13 PRO
- wymiana mikrofonu iPhone 13 PRO
- wymiana klapki iPhone 13 PRO
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 13 PRO Cena

Na kolejnej stronie wyszczególnione zostaną najczęściej zlecane naprawy w iPhone 13 PRO w serwisie Apple. Przypominamy, że diagnoza telefonu jest bezpłatna. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Wykonywana Naprawa
iPhone 13 PRO
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 13 PRO
Wymiana szybki iPhone 13 PRO
- zł ZM
1040 zł ORG
od 3 godzin
Wymiana wyświetlacza iPhone 13 PRO
1850 zł ZM
2170 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana tylnej szybki iPhone 13 PRO
(Pokrywa baterii)
520 zł (klapka)
od 3 godziny
Wymiana gniazda ładowania iPhone 13 PRO
410 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
510 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 13 PRO
250 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone 13 PRO
210-260 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 13 PRO
280 zł ZM
350 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane iPhone 13 PRO
30-80 zł
10 minut
Wymiana przycisku home-
Wymiana szybki aparatu iPhone 13 PRO
190 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa iPhone 13 PRO

Czyszczenie po zalaniu iPhone 13 PRO

Twój Apple iPhone 13 PRO mógł mieć kontakt z wodą, lub inną cieczą. Zalecamy, abyś skontaktował się z nami tak szybko, jak to możliwe. Najnowsze modele są zazwyczaj wodoodporne, ale nawet to nie będzie w stanie uratować telefonu w przypadku, gdy znajdzie się on w wodzie przez dłuższy czas.

Naprawa iPhone 13 PRO

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 PRO

Czy Twój wyświetlacz rozsypał się? Widoczne są pionowe pasy? Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi i wykwalifikowanych serwisantów Twój Apple iPhone 13 PRO zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. Używamy tylko najwyższej jakości części od najlepszych dostawców.

Naprawa iPhone 13 PRO

Wymiana szyby wyświetlacza iPhone 13 PRO

Wymiana szybki w Apple iPhone 13 PRO może być konieczna tylko wtedy, gdy doszło do jej pęknięcia. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych narzędzi i wykwalifikowanych serwisantów, Twój telefon po wymianie szkła wygląda jak gdyby nic się nie stało. Używamy tylko najlepszych części dostępnych u najbardziej sprawdzonych dostawców. Nasza firma udziela również niepisanej gwarancji na świadczone przez nas usługi.

Naprawa iPhone 13 PRO

Wymiana głośnika iPhone 13 PRO

Głośnik rozmów brzmi ciszej, nie jest w ogóle słyszalny? Problem jest z Twoim Apple iPhone 13 PRO może być naprawiony w ciągu kilku godzin przy użyciu najbardziej zaawansowanych narzędzi i doświadczonych techników. Używamy tylko najlepszych części od czołowych producentów.

Naprawa iPhone 13 PRO

Wymiana głośnika multimedialnego w iPhone 13 PRO

Twoja muzyka brzmi głośniej lub jest bardziej zniekształcona niż byś chciał? Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom naprawa Twojego iPhone 13 PRO zostanie wykonana jeszcze tego samego dnia. Używamy najwyższej jakości części od najlepszych dostawców i oferujemy pisemne gwarancje na naprawę.

Naprawa iPhone 13 PRO

Bateria wymienna iPhone 13 PRO

Bateria w Twoim iPhone iPhone 13 PRO rozładowuje się szybciej niż wcześniej? Pokazuje 40% baterii, a mimo to wyłącza się? Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom, Twój telefon zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. Stosujemy tylko najlepsze części od najbardziej sprawdzonych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa iPhone 13 PRO

Przycisk zasilania iPhone 13 PRO

Masz problemy z odblokowaniem lub odblokowaniem swojego smartfona? Czy przycisk zasilania się wyłączył? Czy musisz wielokrotnie klikać, aby przycisk zadziałał? Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi i wysoko wykwalifikowanych serwisantów, Twój Apple iPhone 13 PRO zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. Korzystamy z najlepszych części od czołowych dostawców i udzielamy oficjalnej gwarancji na wykonaną usługę.

Naprawa iPhone 13 PRO

Gniazdo ładowania iPhone 13 PRO

Twój Apple iPhone 13 PRO przerywa ładowanie losowo? Czy kabel jest luźny? Czy "lata" po włożeniu do gniazda ładowania, a może ładowanie trwa dłuższy czas? Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom, Twój telefon zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. Używamy tylko najlepszej jakości części i oferujemy pisemną gwarancję.

Wymiana szybki iPhone 13 PRO nie jest łatwa, ale możliwa w serwisie Apple

Dlaczego naprawa iPhone 13 PRO w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki iPhone 13 PRO jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana baterii iPhone 13 PRO
Express GSM  W ExpressGSM wymiana baterii iPhone 13 PRO wykonana od godziny

Wymiana Baterii w telefonie IPhone 13 PRO

Z czasem możesz nie być zadowolony z żywotności baterii w swoim iPhone 13 PRO. Powodem tego jest zazwyczaj czas pomiędzy kolejnymi uruchomieniami, zbyt duża ilość aplikacji, problem z oprogramowaniem lub błędnie skonfigurowane ustawienia. Jak widać, przyczyn może być wiele, ale dostępne rozwiązania są ograniczone. Najlepiej jest znaleźć profesjonalistę, który zdiagnozuje problem. Możesz zaufać firmie ExpressGSM, która dostarcza wysokiej jakości zamienniki do iPhone 13 PRO.  ExpressGSM zapewnia pełen zakres usług związanych z wymianą baterii, a jeśli masz wątpliwości co do konieczności jej wymiany, możemy postawić diagnozę, która wskaże możliwą przyczynę problemu. Niezależnie od problemu nasi technicy są najlepszymi fachowcami i do każdej naprawy podchodzą z niezwykłą starannością.

Wysyłkowa naprawa

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM