Naprawa iPhone 14 Plus

 Naprawa iPhone 14 PLUS w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu iPhone 14 Plus?
Każda naprawa iPhone 14 Plus w naszym serwis Apple wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Serwis dla iPhone 14 Plus
Na poniższej stronie znajdują się najczęściej zlecane naprawy dla iPhone 14. Skorzystaj z rozwijanego menu, aby zlokalizować najczęściej żądane opcje naprawy dla iPhone 14. Diagnoza przez telefon jest bezpłatna. Zalecamy skorzystanie z tej oferty.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawa iPhone 14 Plus lub wymienia uszkodzonych części w Serwis iPhone w Warszawie potrwa od ręki. Można wybrać ekspresową usługę reperacji telefonu:
- wymiana aparatu iPhone 14 Plus 
- wymiana głośniku iPhone 14 Plus 
- wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus 
- wymiana szybki iPhone 14 Plus 
- wymiana baterii iPhone 14 Plus 
- wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus 
- wymiana klapki iPhone 14 Plus 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 14 Plus Cena

Kompleksowy serwis iPhone 14 Plus w Warszawie z ExpressGSM. Nasi technicy są certyfikowani w zakresie naprawy telefonów Apple. Nasza firma zapewnia wysokiej jakości rozwiązania. Naprawy wykonywane są przy użyciu części zbliżonych jakością do oryginalnych produktów Apple. Zapewniamy również usługę diagnostyki telefonu w celu określenia problemu. Po zbadaniu iPhone'a technik następnie dzwoni do klienta w celu weryfikacji kwoty wymiany lub naprawy. Klienci, którzy mieszkają w odległych rejonach Polski mogą skorzystać z naszego serwisu online. Serwis bezpłatnie dostarczy uszkodzony telefon za pośrednictwem kuriera. Możesz wybrać z rozwijanego menu ExpressGSM naprawę telefonu i wypełnić formularz. Następnie umieść telefon w bezpiecznym miejscu i przygotuj go do wysyłki. Polecamy skorzystać z naszego serwisu stacjonarnego nawet jeśli nie masz konkretnej lokalizacji i jesteś w Katowicach lub w pobliżu. Telefon zostanie naprawiony w ciągu godziny, jeśli umówisz się na spotkanie.

Wykonywana Naprawa
iPhone 14 Plus
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 14 Plus
Wymiana Szybki iPhone 14 Plus
1050 zł ZM
1250 zł ORG
od 3 godzin
Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus
2970 zł ZM
3350 zł org
1 godzina
Wymiana tylnej szybki iPhone 14 Plus
(Pokrywa baterii)
500 zł
ORG
380 zł
ZM
tylna szybka
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania iPhone 14 Plus
380 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
380 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus
290 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone 14 Plus
230-290 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 14 Plus
350 zł ZM
420 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-80 zł
10 minut
Wymiana przycisku home-
Wymiana szybki aparatu iPhone 14 Plus
210 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa iPhone 13 MINI

Czyszczenie po zalaniu iPhone 14 Plus

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana szyby iPhone 14 Plus

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana głośnika iPhone 14 Plus

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana głośnika  w iPhone 14 Plus

Naprawa iPhone 13 MINI

Bateria wymienna iPhone 14 Plus

Naprawa iPhone 13 MINI

Przycisk zasilania iPhone 14 Plus

Naprawa iPhone 13 MINI

Gniazdo ładowania iPhone 14 Plus

Naprawa po zalaniu iPhone 14 Plus

Naprawa po zalaniu diagnoza iPhone 14 Plus
Twój telefon jest w wodzie lub jest zanurzony? Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić jest samodzielne zdjęcie iPhone'a, jeśli jest on zanurzony w wodzie. Trudno tego dokonać bez odpowiednich narzędzi. Konieczna jest również znajomość części, które są już niepotrzebne i najlepszy sposób na ich wydobycie. Możliwe jest uszkodzenie wyświetlacza, a także innych elementów smartfona poprzez próbę samodzielnej naprawy. Nie zwlekaj z natychmiastowym skontaktowaniem się z ekspertem. Eksperci mogą uratować Twój telefon, jeśli wyślesz do nich telefon niezwłocznie. Łatwo jest odłączyć telefon od zasilania i osuszyć go ręcznikami. Skala IP może nie zapewnić wodoszczelności, ale są duże szanse, że Twój telefon zostanie naprawiony. ExpressGSM zapewni diagnostykę Twojego telefonu w celu określenia kosztów i możliwości naprawy.

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Dlaczego naprawa iPhone 14 Plus w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki iPhone 14 Plus jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Naprawa i wymiana szybki iPhone 14 Plus w Warszawie. iPhone 14 Plus z uszkodzonym ekranem może utrudniać korzystanie z niego. Uszkodzony ekran dotykowy może powodować problemy podczas korzystania z iPhone'a. Telefon może nie reagować na Twoje ruchy lub przestać reagować w jakikolwiek sposób. Nawigacja po ekranie lub przeglądanie treści może być trudniejsze. Gdy napotkasz tego rodzaju problem, koniecznie oddaj swoje urządzenie do specjalistycznego punktu naprawczego. Nasze usługi naprawcze są wysokiej jakości i są porównywalne z oryginalnymi częściami Apple. Komunikat o wyświetlaczu, który nie jest oryginalny, to jedyna rzecz, która może być zaskoczeniem w przypadku jego wymiany. Zdarza się to kilkakrotnie, mimo że panel został wykonany z wyprzedzeniem i zawiera oryginalne elementy OEM (w tym uszczelki kleju). Wiadomość znika w ciągu kilku dni od ogłoszenia. Komunikat ma wyłącznie charakter informacyjny i nie wpłynie na jakość żadnych przyszłych telefonów.

Wymiana baterii iPhone 14 Plus
Express GSM  W ExpressGSM wymiana baterii w iPhone 14 Plus

Wymiana Baterii telefonie iPhone 14 Plus

Wymiana baterii w telefonie iPhone 14 Plus
Prawdopodobnie jako właściciel iPhone'a wielokrotnie korzystałeś z sekcji "Stan baterii" w Ustawieniach. Sekcja ta pokazuje pojemność baterii iPhone'a. Możliwe jest również wyłączenie iPhone'a za pomocą "Zarządzania wydajnością". Te kroki są podejmowane w celu zmaksymalizowania wydajności urządzenia. Jeśli jedna z tych czynności nie powiedzie się i bateria w Twoim iPhone 14 nie działa, powinieneś zlecić jej naprawę ekspertowi. ExpressGSM oferuje najlepsze usługi wymiany baterii w telefonach Apple. Naprawa za pomocą pilota jest łatwa i skuteczna. Zapewniamy wymianę baterii na podzespoły najwyższej jakości, a także dodatkową usługę diagnozowania baterii. Nasz serwis zlokalizowany w Chorzowie jest w stanie wesprzeć naszą bogatą ofertę napraw online. Sprawnie i szybko naprawimy Twojego iPhone 14 Plus.

Wymiana tylnej szybki iPhone 14 Plus

Telefony Apple są budowane ze starannością i dokładnością. Eleganckie, płasko wyglądające klapki na baterię są poszukiwane przez użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie. Smartfony mogą być wielofunkcyjne, co oznacza, że można je nosić wszędzie. Prawdopodobieństwo podatności na zarysowania, wgniecenia czy jakiekolwiek inne uszkodzenia jest tym większe, im więcej korzystamy z telefonu. Co zrobić, aby osłona na baterię wróciła do stanu, w jakim była w momencie zakupu? Jedną z opcji jest wymiana tylnej szybki iPhone 14 Plus na nową. Szklane pokrywy są bardziej wytrzymałe niż kiedykolwiek wcześniej i są bardziej odporne na zarysowania. Są produkowane zgodnie ze specyfikacjami OEM i przeszły liczne testy upadku. Są cienkie, mocne i trwałe, a także posiadają logo Apple. Wymiana klapki na baterii w naszym serwisie trwa około siedmiu dni roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości nie wahaj się skontaktować z naszym biurem.

Wymiana złącza ładowania iPhone 14 Plus

Złącze Lightning wyprodukowane przez Apple w iPhone 14 Plus ma wiele zalet. Jest mniej nieporęczne niż zastępowane przez nie złącze 30-pinowe, a także jest dwustronne. Oznacza to, że nie trzeba zastanawiać się, w którą stronę skierowane jest złącze po podłączeniu go do portu. Zmiany te nie zmieniają jednak faktu, że Apple zawsze będzie dążyć do stworzenia jak najmniejszej liczby portów, które są możliwe w najbliższym czasie. Ważną kwestią w czasie ich użytkowania pozostaje konieczność naprawy portów. Nowoczesna technologia sprawia, że naprawa złączy Lightning jest bardzo prosta. To wszystko bez konieczności wydawania dużej ilości gotówki w autoryzowanych serwisach Apple. Dlaczego? ExpressGSM może pomóc! Eksperci z ExpressGSM pomogą Ci w usłudze wymiana złącza ładowania iPhone 14 Plus i wybrać odpowiednie rozwiązanie i naprawią je w przystępnej cenie. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naprawy zainfekowanego złącza.

Wysyłkowa naprawa

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM