Naprawa iPhone 14 Pro MAX

 Naprawa iPhone 14 PRO MAX w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu iPhone 14 PRO MAX?
Każda naprawa iPhone 14 PRO MAX w naszym serwis Apple wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Serwis dla iPhone 14 PRO MAX
Na poniższej stronie znajdziesz informacje o najczęstszych naprawach, które są dostępne dla iPhone 14. Skorzystaj z rozwijanego menu poniżej, aby określić najbardziej popularne opcje naprawy dla iPhone 14. Informujemy, że diagnoza przez telefon jest bezpłatna. Sugerujemy skorzystanie z tej oferty.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawa iPhone 14 PRO MAX lub wymienia uszkodzonych części w Serwis iPhone w Warszawie potrwa od ręki. Można wybrać ekspresową usługę reperacji telefonu:
- wymiana aparatu iPhone 14 PRO MAX 
- wymiana głośniku iPhone 14 PRO MAX 
- wymiana wyświetlacza iPhone 14 PRO MAX 
- wymiana szybki iPhone 14 PRO MAX 
- wymiana baterii iPhone 14 PRO MAX 
- wymiana mikrofonu iPhone 14 PRO MAX 
- wymiana klapki iPhone 14 PRO MAX 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 14 PRO MAX Cena

Kompleksowy serwis i naprawa iPhone 14 Pro Max w Warszawie. Nasi technicy są certyfikowani w zakresie naprawy telefonów Apple. Wysokiej jakości usługa jest ważnym elementem naszych usług, dlatego naprawy są uzupełniane o części porównywalne z oryginalnymi urządzeniami producenta Apple. Oferujemy również usługę diagnostyki telefonicznej w celu określenia usterki. Po obejrzeniu iPhone'a nasz technik kontaktuje się następnie z klientem w celu weryfikacji całkowitej kwoty naprawy lub wymiany. Nasz serwis online stanowi przydatne rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy mieszkają w najbardziej odległych częściach Polski. Uszkodzony telefon można bezpłatnie dostarczyć do serwisu za pośrednictwem kuriera. W celu naprawy telefonu należy wybrać z rozwijanego menu ExpressGSM, a następnie wypełnić formularz. Na koniec zadbaj o zabezpieczenie telefonu i przygotuj go do wysyłki. Jeśli nie jesteś ograniczony do konkretnej lokalizacji, a mieszkasz w Katowicach lub okolicach Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu stacjonarnego. Po umówieniu się na spotkanie masz gwarancję, że Twój telefon zostanie naprawiony w mniej niż godzinę!

Wykonywana Naprawa
iPhone 14 PRO MAX
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 14 PRO MAX
Wymiana Szybki iPhone 14 PRO MAX
1360 zł ZM
1650 zł ORG
od 3 godzin
Wymiana wyświetlacza iPhone 14 PRO MAX
3950 zł ZM
4150 zł org
1 godzina
Wymiana tylnej szybki iPhone 14 PRO MAX
(Pokrywa baterii)
500 zł
ORG
380 zł
ZM
tylna szybka
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania iPhone 14 PRO MAX
380 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
380 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 14 PRO MAX
290 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone 14 PRO MAX
230-290 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 14 PRO MAX
370 zł ZM
450 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-80 zł
10 minut
Wymiana przycisku home-
Wymiana szybki aparatu iPhone 14 PRO MAX
210 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa iPhone 13 MINI

Czyszczenie po zalaniu iPhone 14 PRO MAX

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 PRO MAX

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana szyby iPhone 14 PRO MAX

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana głośnika iPhone 14 PRO MAX

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana głośnika  w iPhone 14 PRO MAX

Naprawa iPhone 13 MINI

Bateria wymienna iPhone 14 PRO MAX

Naprawa iPhone 13 MINI

Przycisk zasilania iPhone 14 PRO MAX

Naprawa iPhone 13 MINI

Gniazdo ładowania iPhone 14 PRO MAX

Naprawa po zalaniu iPhone 14 PRO MAX

Naprawa po zalaniu, diagnoza iPhone 14 Pro Max w Warszawie. Czy Twój telefon znajduje się w wodzie lub został zalany? Jeśli tak najpierw nie próbuj samodzielnie odkręcać iPhone'a. Trudno jest to zrobić bez odpowiednich narzędzi. Będziesz też musiał umieć rozpoznać części, które nie są już potrzebne i najlepszy sposób na ich wydobycie. Podczas samodzielnej naprawy może się skończyć uszkodzeniem delikatnych elementów telefonu, w tym wyświetlacza. Najlepiej nie poświęcać na to czasu i jak najszybciej wezwać specjalistów. Specjaliści uratują Twój telefon, jeśli szybko go do nich wyślesz. Jedyne co powinieneś zrobić, to odłączyć telefon od źródła zasilania i osuszyć go chłonnym ręcznikiem. Skala IP może nie zapewniać wodoszczelności, ale są duże możliwości, że Twój telefon da się naprawić. Z ExpressGSM możesz być pewien diagnozy telefonu, która oszacuje realne szanse naprawy i jej koszt.

Wymiana szybki iPhone 14 PRO MAX

Dlaczego naprawa iPhone 14 PRO MAX w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki iPhone 14 PRO MAX jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana wyświetlacza i wymiana szybki iPhone 14 PRO MAX w Warszawie. Uszkodzony ekran może sprawić, że korzystanie z iPhone'a będzie nieprzyjemne i niekomfortowe. Uszkodzone ekrany dotykowe mogą powodować problemy podczas korzystania z iPhone'a. Telefon może wolniej reagować na gesty wykonywane palcami lub całkowicie przestać reagować. Utrudnione może być również korzystanie z ekranu i możliwość przeglądania treści. W takim przypadku nie warto zwlekać i należy oddać telefon do fachowego serwisu naprawczego, gdy tylko jest to możliwe. Oferujemy usługi najwyższej jakości z wykorzystaniem części porównywalnych z oryginalnymi częściami producenta Apple. Jeśli zdecydujesz się na wymianę, jedynym aspektem, który może być zaskoczeniem, jest komunikat o nieoryginalnym wyświetlaczu. Zdarza się on kilkukrotnie, pomimo tego, że panel był prefabrykowany i zawiera oryginalne elementy OEM (w tym uszczelki kleju). Komunikat znika w ciągu kilku dni od ogłoszenia. Komunikat ma charakter informacyjny i nie wpływa na jakość przyszłych rozmów telefonicznych.

Wymiana baterii iPhone 14 PRO MAX
Express GSM  W ExpressGSM wymiana baterii w iPhone 14 PRO MAX

Wymiana Baterii telefonie iPhone 14 PRO MAX

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max w Warszawie. Prawdopodobnie w czasie bycia właścicielem iPhone'a kilka razy korzystałeś z sekcji "Stan baterii" w Ustawieniach. Tutaj wyświetlana jest pojemność baterii iPhone'a. Dzięki temu możesz go wyłączyć, korzystając z "Zarządzania wydajnością". Wszystkie te kroki są podejmowane w celu zwiększenia wydajności urządzenia. Jeśli nie zastosujesz się do tych kroków i bateria Twojego iPhone 14 Pro Max nie działa, możesz zlecić jej wymianę profesjonalistom. W ExpressGSM oferujemy najlepsze opcje wymiany baterii w telefonach Apple. Dodatkowo, opcja zdalnej naprawy jest szybka i wygodna. Zapewniamy wymianę baterii z wykorzystaniem zamienników klasy premium oraz dodatkową usługę diagnostyki baterii. Nasz serwis zlokalizowany w Chorzowie oferuje szeroki zakres napraw online. Sprawnie i szybko naprawimy Twojego iPhone'a.

Wymiana tylnej szybki iPhone 14 PRO MAX

Smartfony Apple są tworzone ze starannością i precyzją. Zgrabne, płaskie klapki baterii są bardzo pożądane przez użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie. Wielofunkcyjność smartfonów sprawia, że możemy je nosić cały czas przy sobie, a im więcej zadań wykonujemy z naszym telefonem, tym większe jest prawdopodobieństwo zarysowania, zadrapania i zadrapania. Jak przywrócić iPhone 14 Pro Max klapkę baterii w takim stanie, w jakim go dostaliśmy? Odpowiedź jest jedna: wymiana tylnej szybki iPhone 14 Pro Max na nową. Szklane pokrywy są mocniejsze niż kiedykolwiek i odporne na zarysowania. Mają tę zaletę, że są tworzone zgodnie ze standardami OEM, co oznacza, że mogą przejść liczne testy na upadek. Są cienkie, mocne i trwałe, a także posiadają logo Apple. Wymiana klapki baterii w naszym serwisie trwa około siedmiu dni roboczych. Prosimy o kontakt z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

Wymiana złącza ładowania iPhone 14 PRO MAX

Wymiana złącza ładowania Lightning w iPhone 14 Pro Max - Warszawa ExpressGSM
Zastosowane przez producenta Apple złącze Lightning ma wiele zalet. Jedną z największych jest jego rozmiar, który jest o 80percent mniejszy niż 30 pinowe złącze, które zastępuje, i jest dwustronny, co oznacza, że nie ma znaczenia, w którą stronę jest skierowany, gdy podłączasz go do portu. Te usprawnienia nie zmienią jednak faktu, że Apple zawsze będzie dążyć do tego, aby w najbliższej przyszłości zrobić jak najmniejszą liczbę portów. Potrzeba naprawy portów jest nadal najwyższym priorytetem, tak długo jak są one wykorzystywane. Nowoczesna technologia sprawia, że naprawa złączy Lightning jest bardzo prosta. To wszystko bez wydawania pieniędzy w autoryzowanych serwisach Apple. Dlaczego? ExpressGSM jest odpowiedzią na to pytanie! Nasi eksperci będą mieli pewność, że nie tylko wybiorą najlepsze złącze, ale również naprawią je w niskiej cenie. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem większej ilości szczegółów związanych z naprawą uszkodzonego złącza, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje zapytania.

Wysyłkowa naprawa

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM