Naprawa iPhone 14

 Naprawa iPhone 14 w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu iPhone 14?
Każda naprawa iPhone 14 w naszym serwis Apple wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH!
Serwis dla telefonów iPhone 14
Na poniższej stronie znajduje się lista najczęstszych napraw telefonów iPhone 14. Jeśli nie znajdziesz opcji w rozwijanym menu, możesz skorzystać z diagnozy telefonu lub skontaktować się z naszym działem technicznym. Miej świadomość, że diagnoza telefonu jest bezpłatna. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawa iPhone 14 lub wymienia uszkodzonych części w Serwis iPhone w Warszawie potrwa od ręki. Można wybrać ekspresową usługę reperacji telefonu:
- wymiana aparatu iPhone 14 
- wymiana głośniku iPhone 14 
- wymiana wyświetlacza iPhone 14 
- wymiana szybki iPhone 14 
- wymiana baterii iPhone 14 
- wymiana mikrofonu iPhone 14 
- wymiana klapki iPhone 14 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 14 Cena

Kompleksowy serwis iPhone 14 w Warszawie. Nasi technicy są wykształceni w zakresie naprawy telefonów Apple. Nasza firma świadczy usługi wysokiej jakości. Naprawy wykonywane są przy użyciu części, których jakość jest porównywalna z oryginalnymi produktami Apple. Dodatkowo oferujemy usługę diagnozy telefonu w celu weryfikacji usterki. Po oględzinach iPhone'a nasz technik kontaktuje się następnie z klientem w celu weryfikacji kwoty naprawy lub wymiany. Nasz serwis online oferuje przydatne rozwiązanie dla wszystkich klientów mieszkających w najbardziej odległych częściach Polski. Uszkodzony telefon można dostarczyć do naszego serwisu bez żadnych opłat za pośrednictwem kuriera. Możesz wybrać z rozwijanego menu ExpressGSM sposób naprawy telefonu, a następnie wypełnić formularz. Na koniec zadbaj o zabezpieczenie telefonu i przygotuj go do wysyłki. Jeśli nie ogranicza Cię geografia i mieszkasz w Katowicach lub okolicach, zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu stacjonarnego. Telefon zostanie naprawiony w ciągu godziny, jeśli umówisz się na spotkanie.

Wykonywana Naprawa
iPhone 14
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 14
Wymiana Szybki iPhone 14
950 zł ZM
1100 zł ORG
od 3 godzin
Wymiana wyświetlacza iPhone 14
1650 zł ZM
2550 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki iPhone 14
(Pokrywa baterii)
500 zł
ORG
380 zł 
ZM
tylna szybka
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania iPhone 14
380 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
380 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 14
250 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone 14
160-240 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 14
350 zł ZM
420 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-80 zł
10 minut
Wymiana przycisku home-
Wymiana szybki aparatu iPhone 14
170 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa iPhone 13 MINI

Czyszczenie po zalaniu iPhone 14

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana szyby wyświetlacza iPhone 14

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana głośnika iPhone 14

Naprawa iPhone 13 MINI

Wymiana głośnika  w iPhone 14

Naprawa iPhone 13 MINI

Bateria wymienna iPhone 14

Naprawa iPhone 13 MINI

Przycisk zasilania iPhone 14

Naprawa iPhone 13 MINI

Gniazdo ładowania iPhone 14

Naprawa po zalaniu iPhone 14

Twój smartfon jest w wodzie lub został zalany? Po pierwsze, nie próbuj samodzielnie usuwać iPhone 14, jeśli urządzenie jest zanurzone w wodzie. Musisz wiedzieć, że jest to trudne zadanie do wykonania bez narzędzi, które są specjalnie zaprojektowane. Dodatkowo musisz być na tyle wykwalifikowany, aby rozpoznać, które części nie są już potrzebne, a następnie je usunąć. Podczas samodzielnej naprawy możliwe jest uszkodzenie delikatnych części telefonu na przykład wyświetlacza. Lepiej nie tracić czasu i od razu wysłać smartfon do profesjonalnego serwisu. Specjaliści uratują Twoje urządzenie, jeśli tylko uda Ci się szybko dostarczyć do nich telefon. Wystarczy, że odłączysz telefon od źródła zasilania, a następnie osuszysz go suchym ręcznikiem. Skala IP może nie zapewniać wodoszczelności, ale istnieją duże możliwości, że Twój telefon uda się naprawić. W ExpressGSM możesz liczyć na diagnozę telefonu, która pozwoli oszacować szanse na naprawę i jej koszt.

Wymiana szybki iPhone 14

Dlaczego naprawa iPhone 14 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki iPhone 14 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Uszkodzony ekran może sprawić, że korzystanie z iPhone 14 będzie nieprzyjemne i niekomfortowe. Uszkodzony ekran dotykowy może powodować problemy podczas korzystania z iPhone. Telefon może wolno reagować na ruchy wykonywane palcami lub może w ogóle nie reagować. Korzystanie z ekranu i oglądanie treści również może stać się trudniejsze. W takim przypadku wymiana wyświetlacza iPhone 14 albo wymiana szybki iPhone 14 nie warto odkładać tego na później i najlepiej jak najszybciej oddać telefon do fachowego zakładu naprawczego. Zapewniamy najwyższej jakości usługi naprawcze z wykorzystaniem części porównywalnych z oryginalnymi częściami producenta Apple. Komunikat dotyczący wyświetlacza, który nie jest oryginalny to jedyna rzecz, która może Cię zaskoczyć w przypadku jego wymiany. Zdarza się to kilka razy, mimo że panel został wykonany wcześniej i zawiera oryginalne elementy OEM (w tym uszczelki kleju). Komunikat znika w ciągu kilku dni od zgłoszenia. Komunikat ma wyłącznie charakter informacyjny i nie będzie miał wpływu na jakość przyszłych połączeń telefonicznych.

Wymiana baterii iPhone 14
Express GSM  W ExpressGSM wymiana baterii w iPhone 14

Wymiana Baterii telefonie iPhone 14

Wymiana baterii w telefonie iPhone 14. Jeśli jesteś właścicielem iPhone'a prawdopodobnie, wiele razy korzystałeś z sekcji "Stan baterii" w aplikacji Ustawienia. Ta sekcja wyświetla maksymalną pojemność baterii iPhone'a. Możesz także wyłączyć iPhone 14 za pomocą "Zarządzania wydajnością". Wszystkie te kroki są podejmowane w celu zwiększenia wydajności urządzenia. Jeśli ta metoda nie zadziała, a bateria iPhone'a nie działa, powinieneś pomyśleć o wymianie baterii iPhone'a 14 w profesjonalnym serwisie. ExpressGSM oferuje najbardziej niezawodne usługi wymiany baterii w telefonach Apple. Naprawa za pomocą pilota jest łatwa i skuteczna. Oferujemy wymianę baterii na wysokiej jakości zamienniki oraz dodatkową usługę diagnozy baterii. Nasz serwis w Chorzowie oferuje szeroki zakres napraw online. Sprawnie i szybko naprawimy Twój iPhone.

Wymiana tylnej szybki iPhone 14

Telefon Apple iPhone 14 jest bardziej przemyślany niż kiedykolwiek wcześniej, a smukłe, płaskie klapki na baterie są poszukiwane przez użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie. Smartfony mogą być wielofunkcyjne, co oznacza, że można je nosić wszędzie. Prawdopodobieństwo, że ulegną zarysowaniu, wgnieceniu lub innemu uszkodzeniu jest tym większe, im częściej korzystamy z telefonu. Jak naprawić klapkę baterii w iPhone w takim samym stanie, w jakim ją dostaliśmy? Odpowiedź jest jedna: wymiana tylnej szybki iPhone 14 na zupełnie nową klapkę. Szklane osłony są mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej i są bardziej odporne na zarysowania. Zaletą tych osłon jest to, że są zaprojektowane zgodnie ze standardami OEM, co oznacza, że przechodzą wiele testów upadku. Są cienkie, mocne i trwałe, a także zawierają logo jabłka. Wymiana klapki baterii w naszym serwisie trwa około siedmiu dni roboczych. Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku jakichkolwiek zapytań.

Wymiana złącza ładowania iPhone 14

Zastosowane przez producenta Apple złącze Lightning ma wiele zalet. Najistotniejsze z nich to fakt, że jest o 80% mniejsze od zastąpionego przez nie złącza 30 pin, a także dwustronne, co oznacza, że nie ma znaczenia, w którą stronę jest skierowane po podłączeniu go do portu. Te usprawnienia nie zmieniają jednak faktu, że Apple w najbliższej przyszłości będzie nadal dążyć do stworzenia jak najmniejszej liczby portów. Tak długo jednak, jak porty te będą w użyciu, konieczność ich naprawy pozostanie poważnym problemem. Nowoczesna technologia sprawia, że naprawa złączy Lightning jest prosta. To wszystko bez konieczności wydawania kroci na autoryzowane serwisy Apple. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w ExpressGSM! Nasi technicy zadbają nie tylko o dobór odpowiedniego urządzenia, ale także o jego naprawę w przystępnej cenie a wymiana złącza ładowania iPhone 14 nie potrwa długo niż 2 godziny. Jeśli szukasz więcej informacji na temat naprawy wadliwego złącza, porozmawiaj z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Wysyłkowa naprawa

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM