Naprawa iPhone SE 2022

Naprawa iPhone SE 2022 Warszawa

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu? Każda naprawa iPhone SE 2022 w naszym serwis iPhone w Warszawie wykonana od ręki.
Poniżej znajdują się najważniejsze naprawy, których może potrzebować Twój iPhone SE 2022. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej usługi w rozwijanym menu, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym. Otrzymasz bezpłatną diagnozę telefonu. Zachęcamy wszystkich klientów do skorzystania z naszej darmowej usługi.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
w serwis Apple naprawa iPhone SE 2022 potrwa od 30 minut.
Szukasz serwisu, który naprawi Twój telefon Apple iPhone SE2022? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Szybko wymienimy Twój wyświetlacz lub baterię. W razie potrzeby zdiagnozujemy i usuniemy wszelkie usterki w Twoim iPhone SE 2022
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu iPhone SE 2022
- wymiana głośniku iPhone SE 2022
- wymiana wyświetlacza iPhone SE 2022
- wymiana szybki iPhone SE 2022
- wymiana baterii iPhone SE 2022
- wymiana mikrofonu iPhone SE 2022
- wymiana klapki iPhone SE 2022
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone SE 2022 Cena

EExpressGSM świadczy profesjonalne usługi naprawcze dla wszystkich modeli iPhone'ów, niezależnie od ich wieku. Sprawdzamy wszystkie urządzenia i naprawiamy je w większości przypadków tego samego dnia. ExpressGSM na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i jakość. Oferujemy gwarancję na wszystkie naprawy. Używamy oryginalnych części i wykonujemy naprawy zgodnie ze specyfikacją producenta. Naprawa Twojego urządzenia nie zajmie więcej niż godzinę, jeśli umówisz się na spotkanie w naszym stacjonarnym serwisie w Chorzowie. Każdy klient jest w stanie zdecydować, jak opłacalna będzie naprawa, otrzymując profesjonalną diagnozę i wycenę. Szanujemy Twoją prywatność i nie przerywamy żadnych ustawień.

Wykonywana Naprawa
iPhone SE 2022
Koszt, Czas Naprawy
iPhone SE 2022
Wymiana Szybki iPhone SE 2022
260 zł ZM
310 zł ORG
od 2-3 godzin
 Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2022
330 zł ZM
370 zł org
Wymiana tylnej szybki iPhone SE 2022
(Pokrywa baterii)
390 zł
3 godziny
Wymiana gniazda
ładowania USB
220 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
270 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone SE 2022220 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone SE 2022
170-230 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone SE 2022
190 zł ZM
260 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu iPhone SE 2022
100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-80 zł
10 minut
Wymiana obudowy
690 zł
1-24 godzin
Wymiana szybki aparatu głównego iPhone SE 2022
110 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

W jakim miejscu najlepiej naprawić iPhone SE 2022? Jak długo trwa naprawa?

Poszukujesz odpowiedniego serwisu, który naprawi Twojego iPhone SE2022? Zapraszamy wszystkich klientów do skorzystania z naszych usług. Wykorzystują oni najlepsze dostępne narzędzia i sprzęt, aby wykonać wysokiej jakości naprawy. Technicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że są skuteczni. Ponieważ zaopatrujemy się w większość niezbędnych części, możemy naprawić Twój smartfon w mniej niż godzinę. Możesz również skorzystać z naszego serwisu telefonicznego online, aby naprawić swój telefon w ciągu godziny. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się swoim telefonem jak najdłużej. Najbliższy serwis stacjonarny, który naprawi Twojego iPhone SE 2022 znajduje się w Warszawie Krakowie lub Gdańsku. Możesz skorzystać z komunikacji miejskiej lub dojechać na miejsce samochodem. Miejsca parkingowe znajdziesz w pobliżu lokalu. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

Jakie naprawy iPhone SE 2022 jesteśmy w stanie wykonać?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w naprawach telefonów Apple. Nasz serwis może pomóc w naprawie iPhone SE 2022. Nasz serwis posiada wszystkie narzędzia i urządzenia niezbędne do wykonywania wysokiej jakości napraw zaawansowanych technologicznie smartfonów. Jeśli ładowanie iPhone SE 2022 nie działa, możemy wymienić ogniwo ładujące na takie. Jeśli bateria jest uszkodzona lub zużyta, wymienimy ją na nową. W razie potrzeby możemy wymienić mikrofon lub głośnik. Dzieje się tak dlatego, że wykonywanie połączeń może być bardzo trudne, jeśli mikrofon jest uszkodzony. Jeśli Twój telefon ma niedziałający brzęczyk, możemy go wymienić. Nasz serwis może również naprawić telefony po upadku. Jeśli ekran iPhone SE 2022 został uszkodzony, wymienimy go na nowy.

- wymiana baterii iPhone SE 2022 
- wymiana wyświetlacza iPhone SE 2022 
- wymiana szybki iPhone SE 2022

Naprawa iPhone SE 2022

Serwis telefonów Apple - iPhone SE 2022

Telefony Apple cieszą się ogromną popularnością. Wynika to z jakości ich telefonów oraz łatwości obsługi systemu operacyjnego iOS. Pomimo wykonania z wysokiej jakości materiałów, w telefonie iPhone SE-2022 mogą pojawić się usterki, które mogą znacznie ograniczyć jego użytkowanie. Rozważ wizytę w profesjonalnym serwisie telefonicznym, aby zdiagnozować swoje urządzenie, jeśli zachowuje się ono w sposób nieprawidłowy. Będziesz wtedy w stanie określić części, które będą wymagały wymiany oraz całkowity koszt naprawy. Jeśli masz dokładną przyczynę usterki i nie potrzebujesz kosztorysu naprawy, możesz od razu zamówić naprawę online.

Wymiana szybki iPhone SE 2022 od 50 minut

Dlaczego naprawa iPhone SE 2022 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu. Wymiana szybki iPhone SE 2022 jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 50 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone SE 2022 r. Pęknięty ekran Nie działa dotyk Słaba widoczność wyświetlacza? Widoczność wyświetlacza jest słaba. Nowy wyświetlacz może być również rozwiązaniem, jeśli Twój iPhone przestaje prawidłowo reagować na gesty palców lub zwalnia. ExpressGSM wymieni Twój wyświetlacz. Możesz zaufać ExpressGSM za profesjonalizm, szybkość działania i uczciwą cenę. Technologia True Tone jest dostępna dla Twojego wyświetlacza nawet po naprawie. Dostosowuje ona odcień i intensywność w zależności od warunków oświetlenia. Aby funkcja ta działała, musi być zaprogramowana. Zapewniamy tę usługę w ramach naszej naprawy wyświetlacza. Jedynym wymogiem jest obecność oryginalnego ekranu. Jeśli Twój ekran został wymieniony, to możesz zgodzić się na przeprogramowanie. iPhone do naprawy można wysłać dobrze pakując go i wysyłając kurierem lub paczkomatem.

iPhone SE 2022 klapka do wymiany baterii

Trudno jest znaleźć alternatywy dla tych autorskich technologii Apple. Poza przemyślaną konstrukcją i wodoodpornym etui, producent klapek baterii nie wprowadził żadnych niestandardowych rozwiązań. Istnieje więc wiele opcji wymiennych szklanych osłon, które zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach iPhone'ów. ExpressGSM oferuje wymianę pokrywy baterii iPhone SE, jeśli uległa ona uszkodzeniu lub pęknięciu. Zapewniamy przyjazne dla środowiska szkło produkowane zgodnie ze standardami OEM. Szkła te są produkowane specjalnie dla urządzeń marki Apple. Są mocne, niezawodne i odporne na zarysowania. Wymiana klapki baterii trwa 7 dni roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami.

Specyfikacja iPhone SE 2022 r.

Najnowszy iPhone SE trzeciej generacji został ujawniony 18 marca 2022 roku. Po raz kolejny udowodnił, że wydajność i przystępna cena mogą iść w parze. Za płynność i szybkość działania smartfona odpowiada procesor Apple A15 Bionic, który można znaleźć również we flagowym iPhone 13. 4 GB pamięci RAM to serce tego urządzenia, które w zupełności wystarczy do zapewnienia najlepszej wydajności. W tym modelu można wybierać spośród opcji 64, 128 lub 2GB pamięci. Z poprzedniego smartfona znamy już 4,7-calowy wyświetlacz TFT IPS. Jest on wyposażony w TrueTone, czyli technologię, która dostosowuje kolory obrazu do światła otoczenia. Dzięki baterii o pojemności 2018 mAh, iPhone SE 2022 ma dłuższą żywotność. Telefon posiada certyfikat IP67 oraz technologię 5G, ładowarkę indukcyjną i możliwość korzystania z karty eSIM.

Wysyłkowa naprawa

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM