Wymiana baterii iPhone 11

Cena usługi - wymiana baterii w iPhone 11

Kiedy wymiana baterii iPhone 11 jest zalecana, gdy urządzenie zaczyna pracować wolniej (informacja o baterii ustawieniach systemu iOS), a następnie wyłącza się po kilku, kilkunastu procentach baterii. W niektórych przypadkach ponowne uruchamianie się urządzenia może być również spowodowane uszkodzoną baterią, w tym scenariuszu należy zwrócić się do profesjonalisty.
Warunkiem koniecznym wymiany baterii w iPhone 11 jest prawidłowe działanie pozostałych funkcji urządzenia oraz brak śladów uszkodzeń mechanicznych, takich jak wygięte obudowy, zbity lub uszkodzony wyświetlacz.
Przed wykonaniem usługi naprawa iPhone 11 będą wykony testy diagnostyczne w celu sprawdzenia działania pozostałych podzespołów.
Przedstawimy dodatkową ofertę, jeśli uszkodzenie baterii jest na tyle poważne, że utrudnia jej wymianę. Po wykonaniu diagnozy przez serwisanta zostanie ustalony koszt i sposób naprawy. Podane ceny są jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Ile będzie kosztować wymiana baterii w iPhone 11?

Prawdopodobnie będziesz zadowolony z licznych funkcji iPhone 11. Z biegiem czasu możesz stać się niezadowolony z działania baterii. Przyczyną problemu jest zazwyczaj upływ czasu, zbyt duża ilość aplikacji, problem z oprogramowaniem lub błędnie skonfigurowane ustawienia. Jak widać, powodów może być wiele, jednak opcji rozwiązań jest niewiele. Dlatego najlepiej jest porozmawiać z ekspertami, którzy określą źródło problemu. Jeśli potrzebujesz wymienić baterię w iPhone 11 Pro, możesz liczyć na najwyższej jakości zamienniki. ExpressGSM świadczy kompleksowe usługi wymiany baterii. Jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz wymiany, możemy zaproponować diagnozę, która wskaże inne źródła problemu. Nasi technicy są wysoko wykwalifikowani i do każdej naprawy podchodzą z fachową i wrażliwą uwagą.
Bateria litowo-jonowa w iPhonie działa dzięki reakcjom chemicznym. Będziesz musiał zachować szczególną ostrożność podczas obchodzenia się z ogniwem. Najrozsądniej jest całkowicie unikać samodzielnego majsterkowania, jeśli nie masz ani doświadczenia, ani odpowiednich warunków.
W naszej firmie obsługą zajmują się wykwalifikowani specjaliści mający do dyspozycji profesjonalną stację serwisową. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć wszelkich pechowych zdarzeń i zakończyć cały proces bez żadnych problemów.
Z naszej pomocy mogą Państwo skorzystać poprzez naprawę wysyłkową, bądź udać się do jednego z naszych oddziałów. Znajdujemy się w Warszawie. Bateria iPhone 11 zamiennik nie będzie Cię kosztować więcej niż 210 zł.

Wykonywana Naprawa
iPhone 11
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 11
Wymiana baterii iPhone 11240 zł ZM
320 zł ORG
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana baterii w Apple iPhone 11 jest możliwa w następujących sytuacjach:

 • Urządzenie nie jest w stanie się uruchomić i jest to spowodowane uszkodzoną baterią
 • Konieczne jest częste ładowanie urządzenia
 • Urządzenie wyłącza się, gdy dzwonisz lub robisz zdjęcia
 • Urządzenie pokazuje sprzeczne wartości stanu naładowania.


Wymiana baterii w Apple iPhone 11 jest niewykonalna, gdy:

 • Obudowa urządzenia uległa poważnemu uszkodzeniu, co utrudnia jego poprawny montaż
 • Urządzenie wykazuje oznaki zalania lub zawilgocenia
 • Urządzenie nie działa lub nie funkcjonuje poprawnie.
 • Twoje urządzenie jest zablokowane aktywną blokadą iCloud lock
 • Urządzenie jest wykonane z nieoryginalnych części

Słaba bateria w telefonie iPhone 11

Spadek żywotności baterii nie jest spowodowany zaniedbaniem lub niezamierzonym wypadkiem, takim jak pęknięty wyświetlacz. To naturalne, że bateria się zestarzeje. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Technicznym aspektem baterii jest to, że jest mniejsza i zużywa mniej energii. To tak, jakbyś każdego dnia wysypiał się, ale pod wieczór coraz częściej czuł się wyczerpany, co nie pozwala Ci na dalsze funkcjonowanie. Stan Twojej baterii iPhone 11 może przybierać różne formy. Najczęściej zauważasz, że coraz częściej musisz sięgać po ładowarkę, aby upewnić się, że masz naładowany telefon. Czasami dochodzi do sytuacji, w której podłączasz urządzenie do źródła zasilania, a proces ładowania nie chce się rozpocząć. Inną oznaką jest wzrost wydajności urządzenia. Możliwe, że coraz gorzej radzi sobie ono z przetwarzaniem procesów, które wcześniej nie sprawiały mu problemów. Jeśli Twój iPhone wyłącza się w okolicach 20% poziomu baterii, problemem jest zazwyczaj niereagująca komórka. Czasami smartfon nawet się nie włącza.

iPhone 11 wymiana baterii

Co obejmuje wymiana baterii w iPhone 11

 • Oryginalne części
 • Czas realizacji już od 30 minut
 • Najdłuższa gwarancja dostępna na rynku, sięgająca nawet 3 miesięcy
 • Po i przed naprawą

Darmowa diagnoza podczas kontynuacji naprawy w iPhone 11

Jeśli wymieniłeś baterię w iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, nawet jeśli użyłeś oryginalnych komponentów, otrzymasz powiadomienie w ustawieniach, które wskazuje, że bateria została wymieniona. Wynika to z najnowszej technologii Apple do programowania. Na chwilę obecną nie mamy takiej możliwości, aby zaprogramować baterię nową. Nawet jeśli wyjmiemy baterię z nowego iPhone'a i przeniesiemy ją do innego urządzenia , ten komunikat również się pojawi. Nie jest to spowodowane brakiem oryginalnych podzespołów. Wymiana przywraca funkcjonalność urządzenia i wydłuża czas pracy iPhone'a, a komunikat pojawia się tylko w ustawieniach.

Co mogę zrobić, by sprawdzić stan swojej baterii?

System iOS pozwala monitorować stan baterii. W dowolnym momencie można określić, w jakim stopniu pojemność baterii odbiegła od stanu fabrycznego. Przejdź do ustawień i wybierz sekcję "Bateria". Zostanie wyświetlony aktualny stan baterii. Jeśli stan baterii jest powyżej 90%, to nie ma się czym martwić. Oznaką kłopotów jest niestabilna pojemność wynosząca około 80%. W takim przypadku osłabienie ogniwa może już dawać się we znaki i utrudniać codzienne korzystanie z telefonu.
Środowisko systemu jest na tyle czujne, że może powiadomić Cię o konieczności wymiany baterii. W sekcji "Stan baterii" pojawi się alert serwisowy. Jest to jasny sygnał, że Twój telefon wymaga pomocy specjalistów.

Wymiana baterii w iPhone 11
Express GSM  ExpressGSM wymienia baterie w iPhone 11 od ręki

Wymiana baterii w iPhone 11 konieczna gdy?

Mimo że bateria zużyje się, masz możliwość kontrolowania, jak szybko to nastąpi. Zalecamy wdrożenie kilku środków zapobiegawczych, które mogą znacznie przedłużyć żywotność Twojej komórki. Pierwszym z nich jest unikanie włączania zbyt wielu programów naraz. Duża ilość procesów nie jest potrzebna. Aby zapobiec przeciążeniu podzespołów, należy uważnie kontrolować aktywne zasoby. Szczególną uwagę zwróć na aplikacje, które wymagają aktywacji innych funkcji, jak Bluetooth, ustawienia lokalizacji czy mikrofon. Wykorzystują one większy obszar, co oznacza, że są bardziej wymagające dla każdego komponentu.
Czasami zdarza się, że iPhone przestaje działać przy mroźnej pogodzie. Smartfony nie są używane w ekstremalnych warunkach pogodowych. Siarczysty mróz, a także żar lejący się z nieba mogą powodować reakcje alergiczne. Nie zalecamy również całkowitego rozładowywania iPhone'a. Gdy pojawi się komunikat o konieczności naładowania iPhone'a, lepiej nie ładować go powyżej limitu 20. Dodatkowo nie należy używać zamienników kabli lub ładowarek o niskiej jakości. Dłużej utrzymamy baterię w idealnym stanie, jeśli będziemy używać oryginalnego sprzętu. Zaleca się również zainwestowanie w powerbank o większej pojemności.

Wysyłkowa naprawa iPhone 11 PRO MAX

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM