Naprawa Realme 7i

Profesjonalna naprawa Realme 7i w Warszawie

Jakość napraw i ich dokładność to dwa najważniejsze elementy serwisu Realme 7i. Expressgsm posiada szeroki wachlarz możliwości napraw. Każdy model jest wymieniony w rozwijanej liście. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, nie martw się - każda naprawa w serwis Realme w naszym serwie. Być może nadal mamy to w ofercie. Wybierz opcję diagnozowania, a my skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić, na czym polega problem. Naprawa Realme 7i gwarantuje, że Twój telefon i wszystkie aktualizacje będą chronione. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z naszego serwisu, mogą być pewni, że zarówno proces instalacji, jak i użyte przez nas części objęte są gwarancją.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Realme 7i 
- wymiana głośniku Realme 7i  
- wymiana wyświetlacza Realme 7i  
- wymiana szybki Realme 7i  
- wymiana baterii Realme 7i  
- wymiana klapki Realme 7i  
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Realme 7i cennik

Firma ExpressGSM powstała, aby pokazać, że nawet uszkodzone telefony Realme 7i mogą być przez nas uratowane. Poniższa lista wyszczególnia rodzaje napraw, które możemy wykonać dla telefonów Realme. Podajemy również koszt naprawy realme 7i. Jednak cały czas poszerzamy zakres naszych usług, więc oferujemy więcej. Jeśli potrzebujesz nietypowej naprawy, skontaktuj się z nami, aby nasi specjaliści zdiagnozowali Twoje urządzenie. Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefonów? Odpowiedź jest prosta. Nasze ceny są przejrzyste, a każda naprawa objęta jest gwarancją. Dbamy o to, aby pliki, oprogramowanie i dane w telefonie nie były zmieniane bez zgody właściciela. Oznacza to, że nie zmienimy żadnych ustawień i dokonamy napraw niezgodnych z obowiązującymi przepisami.

Wykonywana Naprawa
Realme 7i 
Koszt, Czas Naprawy
Realme 7i 
Wymiana Szybki Realme 7i 
160 zł ZM
199 zł ORG
od 2 godziny
Wymiana wyświetlacza Realme 7i 
290 zł (ZM)
320 zł ORG 
od 1 godzina
Wymiana tylnej szybki Realme 7i 
140 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana gniazda ładowania TYPE-C
(naprawa lub wymiana)
140 zł
od 30-60 minut
Wymiana czytnika sim
170 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Realme 7i 
150 zł
od 1-2 godziny
Wymiana głośnika Realme 7i 
130-160 zł
od 30 minut
Wymiana baterii Realme 7i 
170 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
220 zł 
20 minut
Wymiana szybki aparatu Realme 7i 
140 zł
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa Realme 7

Czyszczenie po zalaniu Realme 7i

Powinieneś natychmiast skontaktować się z nami, jeśli Realme 7i został zanieczyszczony wodą lub jakąkolwiek inną cieczą. Szanse na jego uratowanie są tym większe, im szybciej go do nas przyniesiesz. Najnowsze modele są zazwyczaj wodoodporne, ale nie uratuje to telefonu, nawet jeśli upuścisz go do wody.

Naprawa Realme 7

Wymiana wyświetlacza Realme 7i 

Twój wyświetlacz zapadł się? Na Twoim wyświetlaczu pojawiają się pionowe paski? Realme 7i można zazwyczaj naprawić tego samego dnia* dzięki pomocy profesjonalistów i wykwalifikowanych techników serwisu. Nasza firma korzysta wyłącznie z części najwyższej jakości od najlepszych dostawców. Oferujemy również pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Wymiana szyby wyświetlacza Realme 7i 

Jeśli zbiłeś szybkę w Realme 7i i nie "rozsypała" się ona, a dotyk nadal działa, prawdopodobnie wystarczy wymienić zewnętrzną warstwę. Użyte profesjonalne narzędzia oraz wykwalifikowani technicy, którzy wykonali usługę, sprawią, że Twój telefon znów będzie wyglądał jak nowy. Używamy tylko wysokiej jakości części od najlepszych dostawców. Nasi serwisanci oferują również pisemną gwarancję.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika Realme 7i 

Słyszysz, że głośnik gra ciszej lub w ogóle nie gra lub występują zniekształcenia w dźwiękach. Naprawa Realme 7i zostanie wykonana w ciągu jednego dnia z wykorzystaniem wykwalifikowanych serwisantów, a także profesjonalnych narzędzi. Nasza firma używa wyłącznie części najwyższej jakości, a na każdą usługę udzielamy pisemnej gwarancji.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika multimedialnego w Realme 7i 

Czy słyszysz, że Twój głośnik muzyczny gra głośniej lub słabiej albo brzmi zniekształcająco? Realme 7i może być łatwo naprawiony przez wykwalifikowanych serwisantów przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Używamy tylko wysokiej jakości części od najlepszych dostawców. Dodatkowo, na każdą usługę udzielamy pisemnej gwarancji.

Naprawa Realme 7

Wymiana baterii w telefonie Realme 7i 

Realme 7i ładuje się szybciej niż kiedykolwiek? Czy telefon nadal pokazuje 40% naładowania, ale wyłącza się? Możesz mieć swój telefon naprawiony tego samego dnia* dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom Nasza firma używa tylko najwyższej jakości części, a na każdą usługę udzielamy pisemnej gwarancji.

Naprawa Realme 7

Przycisk zasilania Realme 7i 

Potrzebujesz pomocy w odblokowaniu lub zablokowaniu telefonu Czy przycisk zasilania w telefonie jest uszkodzony? Czy przycisk zasilania trzeba naciskać kilka razy? Realme 7i jest naprawiany w ciągu godziny* przez wykwalifikowanych serwisantów używających profesjonalnych narzędzi. Używamy wyłącznie wysokiej jakości części od najlepszych dostawców. Ponadto na każdą usługę udzielamy pisemnej gwarancji.

Naprawa Realme 7

Gniazdo ładowania Realme 7i 

Twój Realme 7i przerywa ładowanie w przypadkowych momentach. Czy po podłączeniu do gniazda ładowania kabel jest luźny lub "lata"? Jeśli tak, to jak długo trwa ładowanie? Dzięki zastosowaniu profesjonalnych narzędzi i wysoko wykwalifikowanych serwisantów, Twój telefon może zostać naprawiony w ciągu 24 godzin*. Używamy tylko wysokiej jakości części od najlepszych dostawców. Dodatkowo na wszystkie usługi udzielamy pisemnej gwarancji.

Wymiana zbitej szybki  Realme 7i 

Dlaczego naprawa Realme 7i w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Realme 7i jest taniej niż wymiana wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM