Naprawa Realme 8

Kompleksowa obsługa i naprawa Realme 8 w Warszawie

ExpressGSM, specjalistyczna firma naprawcza, która oferuje profesjonalne wsparcie dla wszystkich użytkowników Realme 8, jest dostępna. W prosty sposób możesz wysłać do nas swój sprzęt. Serwis online umożliwia wykupienie usługi za pomocą rozwijanego menu, a następnie wysłanie jej kurierem lub paczką. Do dyspozycji jest również serwis Realme oraz punkt stacjonarny w Warszawie, w którym można dokonać naprawy. Zazwyczaj jesteśmy w stanie wykonać naprawę w ciągu godziny od umówienia się na spotkanie. Bez względu na to, jakiego typu usterkę posiadasz, jesteśmy w stanie wykonać zarówno profesjonalną diagnozę, jak i kompleksową naprawę uwzględniającą wszystkie uszkodzenia. Naprawa Realme 8 nie jest czymś, o czym musisz decydować z wyprzedzeniem. Skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji usterki, a następnie wycenimy naprawę tak, abyś mógł podjąć decyzję o jej opłacalności. Nasza gwarancja obejmuje zarówno montaż, jak i części.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Realme 8 
- wymiana głośniku Realme 8  
- wymiana wyświetlacza Realme 8  
- wymiana szybki Realme 8  
- wymiana baterii Realme 8  
- wymiana klapki Realme 8  
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Realme 8 cennik

Profesjonalna serwis Realme 8 musi charakteryzować się zarówno jakością, jak i kompleksowością. ExpressGSM oferuje pełen zakres napraw. Są one wyszczególnione w rozwijanym menu przy każdym modelu. Oferujemy naprawę Realmi 8 w dobrej cenie również wysokiej jakości usługi serwisowe. Nawet jeśli nie oferujemy usługi, której Państwo szukają, nie oznacza to, że nie jest ona możliwa. Możesz po prostu wybrać opcję zdiagnozowania problemu z Twoim telefonem. Wówczas skontaktujemy się z Państwem w celu rozwiązania problemu. ExpressGSM zwróci Państwu telefon. Wszystkie dane, aktualizacje i oprogramowanie w telefonie zostaną zachowane. Nasza gwarancja obejmuje zarówno instalację, jak i części.

Wykonywana Naprawa
Realme 8
Koszt, Czas Naprawy
Realme 8
Wymiana Szybki Realme 8
450 zł ZM
520 zł ORG
od 2 godziny
Wymiana wyświetlacza Realme 8
720 zł ORG 
od 1 godzina
Wymiana tylnej szybki Realme 8
190 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana gniazda ładowania TYPE-C
(naprawa lub wymiana)
140 zł
od 30-60 minut
Wymiana czytnika sim
170 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
130 zł
od 1-2 godziny
Wymiana głośnika
120-150 zł
od 30 minut
Wymiana baterii Realme 8
180 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
220 zł 
20 minut
Wymiana szybki aparatu Realme 8 
140 zł
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa Realme 7

Czyszczenie po zalaniu Realme 8

Prosimy o natychmiastowy kontakt z naszym serwisem, jeśli Twój Realme 8 został spryskany wodą lub inną cieczą. Twój telefon będzie bezpieczny, jeśli szybko go do nas dostarczysz. Mimo że najnowsze modele są wodoodporne, nie da się uratować telefonu przed zbyt długim zanurzeniem w wodzie.

Naprawa Realme 7

Wymiana wyświetlacza Realme 8

Czy Twój wyświetlacz jest teraz zbyt duży? Czy widoczne są pionowe pasy? Twój Realme 8 zostanie naprawiony w ciągu kilku godzin* dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej niezawodnych dostawców.

Naprawa Realme 7

Wymiana szyby wyświetlacza Realme 8

Jeśli szkło Twojego Realme 8 zostało zbite, ale nadal działa zgodnie z przeznaczeniem, prawdopodobnie wystarczy wymienić jego zewnętrzną warstwę. Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom Twój telefon będzie wyglądał tak, jakby nigdy nic się nie stało. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika Realme 8

Słyszysz, że głośnik rozmów gra z różną głośnością lub brzmi zniekształcająco? Twój Realme 8 może zostać naprawiony z pomocą wykwalifikowanych techników serwisowych i profesjonalnych narzędzi. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej niezawodnych dostawców.

Naprawa Realme 7

Wymiana głośnika multimedialnego w Realme 8

Czy Twój głośnik muzyczny brzmi zniekształcająco lub ciszej niż powinien? Twój Realme 8 może zostać naprawiony przez wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalne narzędzia już następnego dnia. Nasza firma korzysta wyłącznie z najlepszych części od najbardziej niezawodnych dostawców. Oferujemy również pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Wymiana baterii w telefonie Realme 8

Realme 8 rozładowuje się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej Czy pokazuje 40% baterii, ale nadal się wyłącza? Twój telefon zostanie naprawiony w ciągu kilku godzin dzięki wykwalifikowanym serwisantom i profesjonalnym narzędziom. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa Realme 7

Przycisk zasilania Realme 8

Masz problem z odblokowaniem lub zablokowaniem swojego telefonu? Przycisk zasilania odłamał się. Czy konieczne jest kilkukrotne kliknięcie przycisku, aby zaczął działać? Twój Realme 8 zostanie naprawiony w ciągu kilku godzin. Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym technikom. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Naprawa Realme 7

Gniazdo ładowania Realme 8

Czy Twój Realme 8 ładuje się w przypadkowych momentach? Czy kabel "lata" lub ładowanie trwa zbyt długo? Twój telefon zostanie naprawiony przez wykwalifikowanych serwisantów i profesjonalistów już następnego dnia. Używamy tylko najlepszej jakości części i oferujemy pisemną gwarancję.

Wymiana zbitej szybki  Realme 8

Dlaczego naprawa Realme 8 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Realme 8 jest taniej niż wymiana wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM