Naprawa Samsung A22 5G

Naprawa Samsung Galaxy A22 5G

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A22 5G?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung A22 5G w serwis Samsung ExpressGSM potrwa od 30 minut.
Każda naprawy telefonów realizowane przez fachowców z dużym doświadczeniem w branży mogą być bardzo dobrym wyborem i będą sprawdzały się fantastycznie. Postawienie na nasze rozwiązania i ofertę usługową będzie miało bardzo duży sens i będzie dawało fantastyczne efekty w każdej sytuacji.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A22 5G 
- wymiana głośniku Samsung A22 5G 
- wymiana wyświetlacza Samsung A22 5G 
- wymiana szybki Samsung A22 5G 
- wymiana baterii Samsung A22 5G 
- wymiana mikrofonu Samsung A22 5G 
- wymiana klapki Samsung A22 5G 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung A22 5G Cennik

Wiele serwisów każdego dnia spotyka się z pytaniami o wymianę wyświetlaczy, albo wymianie zbitej szybki w Samsung A22 5G. Usługa ta jest bardzo popularna i często towarzyszą jej nowe telefony. Telefony te w końcu trafiają do naszych kieszeni. Musimy pamiętać, że nasze urządzenia są również bardziej narażone na eksploatację i inne niebezpieczeństwa, gdy z nich korzystamy. Jednym z nich jest uszkodzenie mechaniczne wyświetlacza, które nie jest objęte standardową gwarancją producenta. Klienci poszukują w takich sytuacjach szybkiego, sprawnego i dobrze wykonanego serwisu wymiany wyświetlacza w Samsung A22 5G. Zobacz w naszym cenniku ile kosztuje wymiana szybki Samsung A22 5G, albo wymiana wyświetlacza w ExpressGSM.

Wykonywana Naprawa
Samsung A22 5G
Koszt i Czas Naprawy
Samsung A22 5G
Wymiana Szybki Samsung A22 5G210 zł ZM
270 zł ORG
2-4 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung A22 5G370 zł 
ORG
1 godzina
Wymiana Klapki 
(Pokrywa baterii)
150 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung A22
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
150 zł
170 zł
220 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung A22 5G
130 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung A22 5G130-189 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A22 5G
250 zł ZM
310 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane30 zł
10 minut
Wymiana szybki aparatu Samsung A22 5G120 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo w naszym serwis Samsung.
W ostatnich latach do linii produktów Koreańczyków dołączyło kilka urządzeń. Jednym z takich urządzeń jest rozszerzona seria Galaxy A, do której należy Samsung Galaxy A22 5G. Producent zdaje sobie sprawę, że walka na rynku smartfonów z dnia na dzień staje się coraz trudniejsza. Nie chodzi tu tylko o konkurencję. Trendy i nowe wymagania z góry (np. Wielu producentów elektroniki użytkowej dotykają regulacje unijne. Mieliśmy okazję zobaczyć efekty konkurencji na niektórych smartfonach. Jednym z takich smartfonów jest Samsung Galaxy A22, który trafił do nas w celu wymiany wyświetlacza. Trudno zliczyć ile razy słyszymy słowa wymiana wyświetlacza lub wymiana szybki. Są to najbardziej pożądane usługi. Często słyszymy pytanie: "Ile kosztuje wymiana wyświetlacza Samsung A22 5G. Na to pytanie mamy odpowiedzieć i to znajdziesz w naszym cenniku.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wartościowa oferta Samsung Galaxy A22 5G

Z pewnością można będzie z naszej wartościowej oferty czerpać bardzo duże zadowolenie. Każda naprawa Samsung A22 5G jest u nas oferowana w bardzo atrakcyjnej cenie i polega na wymianie wszystkich uszkodzonych elementów w bardzo kompleksowy sposób. W związku z tym nasze usługi sprawdzą się bardzo dobrze i czerpanie z nich radości będzie jak najbardziej możliwe dla wszystkich osób, które zdecydują się na naszą firmę. Można wiele na takim działaniu zyskiwać i być szczęśliwym z wybrania naszych usług, których jakość będzie wysoka i które sprawdzą się świetnie.

Naprawa Samsung A22 5G

Szybka i sprawna wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy A22 5G

Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy skupić się na jakości. Zwracamy uwagę nie tylko na telefon, ale również na poświęcony czas. Jest to coś, czego wiele osób wciąż nie ma. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko naprawić telefony, które zostały powierzone naszej opiece. Jest tanio. To jest Twoja decyzja. ExpressGSM za wymianę wyświetlacza w Samsungu Galaxy A22 5G pobiera 330 zł. Cena ta obejmuje moduł zastępczy, który jest fabrycznie nowy.
Twoje dane będą bezpieczne, a my zajmiemy się projektowaniem ekranu. To jest nasza główna praca, więc klient nie musi się martwić o swoje dane znajdujące się na płycie głównej. Dane klienta pozostają całkowicie bezpieczne podczas naprawy wielu smartfonów lub wymiany wyświetlacza w smartfonie Samsung A22 5G. Możliwości te są dostępne w pogwarancyjnych serwisach telefonów komórkowych. Firma zajmująca się naprawami gwarancyjnymi natychmiast przywraca telefon do stanu pierwotnego, nie przechowując żadnych danych klienta. Nie jest to działanie celowe. Często w karcie znajduje się informacja, że producent wykona kopię danych klienta przed oddaniem telefonu. W naszym serwisie telefonów komórkowych Samsung priorytetem są dane klienta i jakość czasu.

Wymiana szybki Galaxy Samsung A22 5G

Dlaczego naprawa Samsung A22 5G w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Naprawy realizowane przez najlepszych ekspertów, którzy są u nas zatrudnieni będą bardzo dokładne i pozwolą na łatwe przywrócenie telefonu do poprawnego działania i z tego powodu wymiana szybki Samsung A22 5G jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Jako renomowane przedsiębiorstwo, które zajmuje się naprawami telefonów Samsung A22 5G od wielu lat jesteśmy w stanie świadczyć usługi naprawcze na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy do wszystkich napraw bardzo dobrej jakości podzespoły. Dzięki temu telefon po opuszczeniu naszego serwisu będzie działał jak zupełnie nowy.
Wymienimy zbitą szybkę od 90 minut i udzielimy na to gwarancje.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM