Naprawa Samsung A23 5G

Naprawa Samsung A23 5G w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A23 5G?
Usługa dostępna jest dla telefonu Samsung Galaxy A23 5G. Koszyk obejmuje najczęściej spotykane naprawy. W tej części szczegółowo wyjaśniony jest czas trwania i przebieg usługi. W większości przypadków naprawa trwa krócej niż godzinę (w naszych serwisach stacjonarnych). Jeśli Twojej usługi nie ma na liście, nadal możesz skorzystać z diagnozy telefonicznej lub skontaktować się z nami.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung A23 5G w Serwis telefonów Samsung Warszawa potrwa od 30 minut.
Specjaliści Express GSM potrafią również naprawić gniazda USB. Wymienią uszkodzone sloty SIM i gniazda kart pamięci, a także głośniki, mikrofony, buzery i inne wadliwe elementy.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A23 5G 
- wymiana głośniku Samsung A23 5G 
- wymiana wyświetlacza Samsung A23 5G 
- wymiana szybki Samsung A23 5G
- wymiana baterii Samsung A23 5G 
- wymiana mikrofonu Samsung A23 5G 
- wymiana klapki Samsung A23 5G
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung A23 5G Cennik

Do priorytetowych odbiorców usług dla klientów Samsung Galaxy A23 5G należą: Są to telefony, które otrzymujemy najczęściej. Nasze doświadczenie pozwoliło nam opracować najbardziej opłacalne i skuteczne naprawy. Nie musisz zaglądać do opisu usterki, aby ją wyszukać. Możesz szybko i łatwo wybrać usługę, której potrzebujesz, korzystając z rozwijanego menu. Możesz zdecydować się na telefon od specjalisty i oszacować koszt naprawy, jeśli Twój problem wydaje się nietypowy. Jeśli cena usługi nie mieści się w Twoim budżecie, możesz wycofać zgłoszenie bez podawania przyczyny. Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją, która obejmuje zarówno części jak i instalację. Możesz być pewien, że aktualizacje oprogramowania i Twoje dane będą chronione.

Wykonywana Naprawa Samsung A23 5GKoszt, Czas Naprawy
Samsung A23 5G
Wymiana Szybki Samsung A23 5G280 zł zm
340 zł org
od 2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung A23 5G
410 zł
od 1 godzina
Wymiana tylnej klapki Samsung A23 5G210 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung A23 5G
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC

180 zł
240 zł
260 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung A23 5G
140 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung A23 5G130-180 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A23 5G
190 zł zm
230 zł org
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane, folia50 zł
10 minut
wymiana szybki aparatu Samsung A23 5G120 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza i szybki Samsung Galaxy A23 5G

Możemy wymienić pękniętą szybkę w Twoim telefonie, jeśli uległa ona pęknięciu. Jeśli w Twoim telefonie nie ma szyby, a wyświetlacz i ekran dotykowy działają prawidłowo, możemy go profesjonalnie naprawić. Sposób naprawy:

Należy oddzielić wyświetlacz od pękniętej szybki.

Usunąć pozostałości kleju z wyświetlacza.

W całym samolocie można sprawdzić funkcjonalność i użyteczność ekranu dotykowego.

Laminowanie szkła i klejenie.

Złożoność naprawy wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy serwisowej. Express GSM zapewnia wykwalifikowanych pracowników i najwyższej jakości narzędzia do naprawy telefonu. Warto zadzwonić do naszego niezawodnego serwisu, ponieważ wymiana szyby nie jest usługą autoryzowaną przez żadnego producenta telefonów. Ponieważ nasi pracownicy są ekspertami we wszystkich aspektach naprawy, sprawnie poradzą sobie z Twoim urządzeniem. Dotyk wróci do swojej pierwotnej precyzji, a kolory po naprawie nadal będą żywe.

Wymiana szybki Samsung A23 5G trwa od 4 godzin

wymiana szybki Samsung A23

Wymiana szybki Samsung A23 5G w Warszawie

Express GSM oferuje profesjonalną wymianę szkła do Samsunga Galaxy A23 5G. Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie uszkodzonych ekranów, Express GSM jest liderem w dziedzinie zdalnych napraw. Klienci mogą być pewni profesjonalnej i sprawnej wymiany. Wystawimy części oryginalne i zamienne zgodnie z zaleceniami producenta. Oferujemy również bezpieczeństwo naprawy, brak śladów ingerencji oraz gwarancję na używane przez nas części. Czas potrzebny na naprawę telefonu zależy wyłącznie od klienta. Express GSM może naprawić Twój telefon już w godzinę. Po dostarczeniu do nas telefonu, Twój smartfon zostanie odesłany jeszcze tego samego dnia. W przypadku serwisu stacjonarnego, po wcześniejszym umówieniu się, naprawy realizowane są w ciągu godziny. W przypadku wykrycia dodatkowej usterki czas naprawy może ulec wydłużeniu lub zmianie cena usługi.
Wymienimy zbitą szybkę w Samsung A23 5G od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana baterii Samsung A23 5G

Jeśli Twój Samsung Galaxy A23 5G nie ładuje się, czy to oznacza, że bateria jest jeszcze naładowana? Usługa diagnostyki baterii może pomóc w ustaleniu pierwotnej przyczyny. Nawet jeśli stosujesz się do powyższych wskazówek (np. nie zostawiaj telefonu bez ładowania) lub unikasz ładowania go przez dłuższy czas, utrzymuj komorę baterii w czystości i unikaj ekstremalnych temperatur, które mogłyby spowodować uszkodzenie baterii. Nie zapobiegnie to jednak zużyciu baterii. Express GSM tchnie nowe życie w Twój smartfon. Baterie Samsung A23 5G wymieniamy profesjonalnie, nie pozostawiając żadnych śladów. Oferujemy zarówno baterie oryginalne, jak i zamienniki, w zależności od kwoty, jaką klient chce lub może wydać. Możesz skorzystać z dodatkowych usług diagnostyki baterii, jeśli masz wątpliwości co do wymiany baterii. Nasi konsultanci służą pomocą.

Wymiana tylnej szybki Samsung A23 5G

Użytkownicy Samsunga Galaxy A23 5G wiedzą, że warto zadbać o obudowę swojego smartfona. Na plecach urządzenia mogą pojawić się widoczne zarysowania lub poważniejsze uszkodzenia. Mogą one spowodować rozszczelnienie plecków telefonu. Oznacza to, że jest on bardziej podatny na wchłanianie wody i całkowitą utratę wodoszczelności. W takich przypadkach zalecamy wymianę klapki Express GSM Battery. Istnieją trzy rodzaje:
oryginalna,
Oryginalna - pochodzi z demontażu
zamiennik.
Właściwy wybór będzie zależał od tego, ile masz do wydania. Zamiast poświęcać swoje oryginalne klapki możesz zdecydować się na zamienniki lub klapki wykonane z demontażu. Klapki te posiadają powłokę termiczną, dlatego są najlepsze. Naprawa może być zrealizowana w godzinę od momentu przyjęcia telefonu. Zawsze zapraszamy!
Wymiana tylnej szybki Samsung A23 5G w naszym serwisie wykonana od ręki!

Wymiana gniazda ładowania Samsungu A23 5G

Jest wiele powodów, dla których możesz potrzebować wymiany złącza USB w swoim Samsungu Galaxy A23 5G. Jest wiele powodów, dla których możesz potrzebować wymienić złącze USB w Samsung Galaxy A23 5G. Każda wymiana wtyczki USB w A23 5G jest wykonywana profesjonalnie i nie pozostawia śladów interwencji. Ucieszy Cię również szybkość naprawy, dostępna tego samego dnia, oraz gwarancja, która obejmuje zarówno usługę, jak i części.

Samsung Galaxy A23 5G po diagnozie zalania

Zanim omówimy liczne korzyści płynące z usługi diagnozy telefonu Samsung Galaxy A23 5G w Express GSM, wyjaśnijmy pokrótce, czym właściwie jest diagnoza. Usługa ta służy do określenia zakresu uszkodzeń i identyfikacji problemów, które mogą być przyczyną wolnego czasu reakcji. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę, a także gwarancję, że wszystkie części zostały dokładnie wyczyszczone. Dodatkowo wykonujemy testy sprawdzające funkcjonalność urządzenia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że telefon nie przestanie nagle działać. Ponieważ rozumiemy, że naprawa może być nieopłacalna finansowo, przed rozpoczęciem jakiejkolwiek naprawy kontaktujemy się z klientem, aby zaproponować wycenę. Jeśli naprawa zostanie odrzucona, klient uiszcza opłatę diagnostyczną, a my zwracamy telefon pod wskazany adres. Wartość diagnozy zostanie wykorzystana do obniżenia ostatecznego kosztu.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM