Naprawa Samsung A53 5G

Naprawa Samsung A53 5G w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A53? KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
W serwisie telefonów ExpressGSM wiedzą jak fachowo naprawiać nowe modele telefonów. Naprawa Samsung A53 5Gw Serwis Samsung jest skomplikowanym procesem, Jest to kompletny poradnik dotyczący serwisowania telefonu Samsung Galaxy A53 5G. W tym zestawie znajdują się najczęściej stosowane naprawy. Znajduje się tu pełny opis naprawy wraz z podaniem czasu jej wykonania. Większość napraw jest wykonywana w czasie krótszym niż jedna godzina (w naszych serwisach stacjonarnych). Jeśli nie jesteś objęty naszym serwisem, skontaktuj się bezpośrednio z serwisem lub zadzwoń na "diagnozę telefoniczną".
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A53 5G
- wymiana głośniku Samsung A53 5G
- wymiana wyświetlacza Samsung A53 5G
- wymiana szybki Samsung A53 5G
- wymiana baterii Samsung A53 5G
- wymiana mikrofonu Samsung A53 5G
- wymiana klapki Samsung A53 5G
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung A53 5G - cennik

Kompleksowa usługa Samsung Galaxy A53 5G Naprawę Samsung Galaxy A53 można wskazać jako przykład napraw, które konsumenci wybierają najczęściej. Celem serwisu jest zapewnienie najwyższej jakości usług i oferowanie różnorodnych napraw. Najczęściej poszukiwane naprawy są dostępne w menu rozwijanym znajdującym się tuż pod kartami modeli. System służy pomocą i wsparciem. Możesz także zdecydować się na zdiagnozowanie telefonu. W ten sposób pomożesz nam zidentyfikować problem. Firma Express GSM zwróci Ci telefon bez żadnych uszkodzeń. Wszystkie informacje, w tym aktualizacje i oprogramowanie zainstalowane na telefonie, zostaną zachowane. Nasza gwarancja obejmuje zarówno instalację, jak i części.

Wykonywana Naprawa
Samsung A53 5G
Koszt i Czas Naprawy
Samsung A53 5G
Wymiana Szybki Samsung A53 5G270 zł ZM
310 zł ORG
2-4 godziny

Wymiana wyświetlacza Samsung A53 5G560 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki Samsung A53 5G
170 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung A53 5G
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
130 zł
179 zł
210 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung A53 5G
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung A53 5G110 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A53 5G
120 zł ZM
160 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane30 zł
10 minut
Wymiana szybki aparatu Samsung A53 5G120 zł
od 10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo. Inne naprawy w Samsung A53 5G - Naprawiamy również złącza SIM oraz złącza kart pamięci. Naprawy są objęte gwarancją na części i serwis. Na życzenie klienta w ciągu godziny naprawiamy również telefon A53 5G. Chętnie pomożemy w realizacji Twoich potrzeb!

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza Samsung A53 5G

Odporność ekranu w smartfonie Samsung jest bardzo istotną i ważną cechą. Jest on w stanie wytrzymać uszkodzenia, upadki z niskich poziomów, a nawet stres. Express GSM wymieni Twój wyświetlacz i szybkę w przypadku, gdy jedna z tych funkcji zawiedzie. Nie ma żadnych części, które wymagałyby wymiany. szkło i ekran LCD (wyświetlacz). Aby oszacować koszt naprawy, nasi eksperci muszą ustalić, na czym polega problem. W przypadku konieczności wymiany wyświetlacza stosujemy wyłącznie oryginalne wyświetlacze. Od wielu lat zajmujemy się naprawą smartfonów. Najbardziej znaną naprawą, jaką wykonujemy, jest wymiana szybek i wyświetlaczy w urządzeniach Samsung. Możesz liczyć na szybką naprawę i najwyższą jakość usług i wymiana wyświetlacza Samsung A53 5G już w ciągu godziny.

Naprawa Samsung A53 5G

Wymiana szybki Samsung A53 5G

Wymiana szkła jest już dostępna w telefonach Samsung Galaxy A52 5G. Przed przystąpieniem do naprawy musimy się upewnić, że ekran dotykowy i wyświetlacz działają prawidłowo. Proces naprawy:
- Usuwanie uszkodzonego szkła z wyświetlacza
- Usuń klej.
- Sprawdzane jest działanie ekranu dotykowego na całej płaszczyźnie.
- Szkło jest laminowane, a następnie klejone.
Cały proces jest skomplikowany i wymaga dużej wiedzy fachowej. Niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego sprzętu. ExpressGSM.eu oferuje najnowocześniejsze narzędzia i najwyższej jakości materiały do naprawy. Zdajemy sobie sprawę, że producent Samsunga nie wydał zgody na naprawę szkła w A53 5G. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie naprawy wyświetlaczy i są naszym najcenniejszym kapitałem. Po naprawie dotyk będzie działał bez zarzutu, a natężenie światła na ekranie nie ulegnie zmianie.
Oferujemy wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy A53 5G. Do wykonania usługi niezbędne jest zapewnienie sprawnego działania dotyku i wyświetlacza w urządzeniu. Przebieg naprawy:

 • Należy oddzielić wyświetlacz od pękniętej szybki.
 • Usunąć pozostałości kleju z wyświetlacza.
 • Sprawdzona została funkcjonalność ekranu dotykowego na całej płaszczyźnie.
 • Szkło może być laminowane lub klejone.

Wymiana baterii Samsung A53 5G

Baterie to kolejny ważny element telefonu Samsung A53 5G. To one decydują o tym, jak długo Twój telefon będzie działał na jednym ładowaniu, a ich jakość determinuje częstotliwość i czas ładowania. Proponujemy zapoznanie się z naszą usługą wymiany baterii Samsung Galaxy A52 5G w przypadku, gdy Twoje urządzenie nie ładuje się dłużej niż kilka minut bez dostępu do prądu. Koszt wymiany baterii jest przystępny w porównaniu z korzyściami. Zaleca się rozważenie oryginalnych baterii lub tańszych zamienników. Zalecamy skorzystanie z diagnostyki baterii w celu zidentyfikowania źródła problemu. Naprawa zostanie wykonana w ciągu jednej godziny od oddania telefonu. Usługa online wymaga uwzględnienia czasu na dostarczenie przesyłki przez kuriera. Express GSM jest w stanie wymienić każdy rodzaj baterii powszechnie stosowanej w telefonach Samsung. Udzielamy dwuletniej gwarancji zarówno na nasze usługi, jak i stosowane przez nas podzespoły.
Wymiana baterii Samsung A53 5G - od ręki

Wymiana tylnej klapki Samsung A53 5G

Nowoczesny użytkownik smartfona postrzega wymianę klapki baterii jako naprawę, która wpływa jedynie na wygląd. Jest to bardzo ważne zadanie, ponieważ uszkodzona klapka może doprowadzić do przeciekania telefonu. Ważne jest, aby zrozumieć, że dobrze wykonana naprawa może mieć wpływ nie tylko na wygląd, ale także na bezpieczeństwo i szczelność telefonu. Express GSM oferuje trzy rodzaje klapek.

Naprawa Samsung Galaxy A53 5G
 • Oryginalne,
 • Oryginalne - demontaż od początku.
 • Wymiana klapek

Każda opcja wymiany ma swoje plusy i minusy. Klapki, które nie rozpraszają ciepła, są tańsze od swoich poprzedników. Mimo że mogą one wykazywać pewne zużycie, koszt alternatywnego klapka jest podobny do tych nowszych. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru klapek zalecamy kontakt z naszymi ekspertami technicznymi. Express GSM to idealna opcja dla napraw wysokiej jakości. Udzielamy 100% gwarancji zarówno na usługę, jak i na klapkę.
Wymiana tylnej klapki Samsung A53 5G w 15 minut

Wymiana złącza ładowania w Samsung A53 5G

Port ładowania USB jest niezbędnym elementem telefonu Samsung. Złącze USB może ulec uszkodzeniu, gdy w pośpiechu ładujemy nasze smartfony, lub nie ładujemy ich prawidłowo. Może to być problem z płytą główną lub z taśmą łączącą port ładowania. Express GSM może wymienić złącza USB w Samsungu A53 5G. Czyścimy również elementy metalowe w możliwie najszybszy i najbardziej efektywny sposób - zazwyczaj w ciągu następnego dnia. Naszym klientom udzielamy również gwarancji, która obejmuje zarówno montaż, jak i zastosowane przez nas podzespoły. Oferujemy niezawodną i profesjonalną wymianę. Przeprowadzamy również okresowe testy, aby upewnić się, że telefon działa prawidłowo.
Wymiana złącza ładowania w Samsung A53 5G w godzinę!

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM