Naprawa Samsung M51

Zamów usługę - naprawa Samsung M51 z gwarancją

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung M51KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Jako ExpressGSM działamy od wielu lat na rynku. Nasz serwis telefonów Samsung wyróżnia przede wszystkim najwyższa jakość świadczonych usług, które są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Postawienie na naszą ofertę naprawa Samsung M51 będzie dawało tym samym bardzo dobre efekty i będzie prowadziło do mnóstwa wymiernych korzyści z postawienia na proponowane przez nas rozwiązania, które sprawdzą się znakomicie i postawienie, na które będzie miało jak najbardziej sens. Każda osoba będzie w stanie wiele zyskiwać na skorzystaniu z naszego przedsiębiorstwa, które zaproponuje najlepszej jakości pomoc dla klientów. Zapraszamy zatem do wybrania naszej pomocy i naszych usług.
Ceny napraw Samsung Galaxy M51 - cennik serwisów i typowych napraw.
Naprawa Samsung M51 od 30 minut w Serwis Samsung ExpressGSM.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung M51
- wymiana głośniku Samsung M51
- wymiana wyświetlacza Samsung M51
- wymiana szybki Samsung M51
- wymiana baterii Samsung M51
- wymiana mikrofonu Samsung M51
- wymiana klapki Samsung M51
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung M51 Cena

Jesteśmy dumni z tego, że Samsung M51 jest najczęściej wybieranym modelem przez naszych klientów. Nasza firma stawia sobie za cel zapewnienie najwyższej jakości obsługi i rozbudowanego zakresu napraw, który stale się rozwija.
Najpopularniejsze naprawy dla Samsunga M51 są dostępne w rozwijanym menu obok karty modelu. Nasz system przeprowadzi Cię przez cały proces naprawy i udzieli wskazówek, jeśli dokonasz właściwego wyboru. W przypadku, gdy nie wiesz dokładnie, co jest nie tak z Twoim telefonem, możesz skorzystać z opcji diagnozy, która pomoże nam zdiagnozować problem.
Gwarantujemy, że Twój telefon zostanie zwrócony w pełni naprawiony, bez żadnych uszkodzeń. Wszystkie Twoje dane, aktualizacje i oprogramowanie zostaną zachowane. Dodatkowo, nasza gwarancja obejmuje zarówno instalację, jak i użyte części.
Jeśli potrzebujesz innych napraw dla Samsunga M51, warto sprawdzić nasz cennik, gdzie znajdziesz pełną listę dostępnych usług. Jesteśmy również w stanie naprawić złącza SIM oraz złącza kart pamięci.
Jedną z naszych dodatkowych zalet jest możliwość naprawy telefonu w ciągu jednej godziny, jeśli umówisz się z nami wcześniej. Dzięki temu możesz szybko odzyskać sprawnego smartfona.
Zaufaj nam i oddaj swój Samsung M51 w nasze ręce. Jesteśmy doświadczoną firmą, która zapewni Ci wysoką jakość naprawy oraz gwarancję na serwis i części.

Wykonywana Naprawa Samsung M51Koszt, Czas Naprawy Samsung M51
Wymiana Szybki Samsung M51
220 zł ZM
260 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Samsung M51
440 zł ORG
1 godzina
Wymiana Klapki Samsung M51
(Pokrywa baterii)
140 zł ORG
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania Samsung M51
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
120 zł
150 zł
210 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
190 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung M51110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung M51
110 zł (rozmów)
140 zł (multimedialny)
30 minut
Wymiana baterii Samsung M51
220 zł ZM
260 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30 zł - 9H
50 zł - 9D
10 minut
Wymiana obudowy
160 zł
1-24 godzin
Wymiana szybki aparatu Samsung M51
110 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Najlepsza oferta i naprawa Samsung M51

Twój smartfon marki Samsung dzięki postawieniu na ofertę naszego serwisu może działać w pełni poprawnie i korzystanie z niego może być bardzo przyjemne. Wystarczy jedynie postawić na naszą ofertę. W naszym serwisie naprawa Samsung M51 jest realizowana bardzo profesjonalnie i jest nastawiona na zadowolenie wszystkich klientów. Skupiamy się na tym, aby naprawy wykonywać bardzo sprawnie i starannie. Pozwala nam to zadbać o zadowolenie osób, które postanowią skorzystać z naszej sprawdzonej oferty. W przypadku podanego modelu Samsunga jesteśmy w stanie wymienić baterię, szybkę, zbity ekran, gniazdo ładowania, a nawet całą obudowę. Zajmujemy się także naprawami występującymi po zalaniu urządzenia. Dokładnie osuszymy wszystkie podzespoły i doprowadzimy urządzenie do znakomitego stanu technicznego. Jak najbardziej warto się zainteresować naszą ofertą i wybrać pomoc naszego serwisu. Jakość usług stoi bowiem na bardzo wysokim poziomie.

Naprawa Samsung M51

Wymiana szybki Samsung M51 z gwarancją że wyświetlacz zostanie zachowany

Dlaczego naprawa Samsung M51 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung M51 jest taniej niż wymiana ekranu Sansung M51.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.


Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy M51 jest jednym z najczęstszych rodzajów napraw w serwisach telefonów komórkowych. Codzienne użytkowanie telefonu naraża go na różne uszkodzenia, a pęknięcia szybki są szczególnie powszechne. W takim przypadku najlepiej skorzystać z usługi wymiany szybki w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych Samsung.
W serwisie telefonów komórkowych wykonuje się demontaż uszkodzonej szybki i zastępuje ją nową. W przypadku telefonów ze specjalnymi zakrzywionymi lub wycinanymi ekranami, konieczne jest użycie specjalistycznych maszyn serwisowych, aby precyzyjnie oddzielić szybkę od ekranu. W serwisie stosuje się tylko oryginalne części, które są starannie weryfikowane przed naprawą.
W związku z tym, jeśli masz problem z pękniętą szybką w swoim telefonie Samsung Galaxy M51, skorzystanie z usługi wymiany szybki w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych Samsung jest najlepszym rozwiązaniem. Serwisanci posiadające doświadczenie oraz odpowiednie narzędzia przeprowadzą naprawę szybko i skutecznie, zapewniając Ci bezpieczne i sprawne działanie telefonu.
Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy M51?
Czas wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy M51 może się różnić w zależności od serwisu. W naszym serwisie staramy się skrócić ten czas do niezbędnego minimum, aby zapewnić klientom szybką naprawę. Po rejestracji urządzenia i otrzymaniu przesyłki od kuriera, rozpoczynamy proces demontażu uszkodzonego elementu i wymiany szybki. Następnie przeprowadzamy dokładne testy końcowe, aby upewnić się, że telefon działa poprawnie. Po zakończonej naprawie, odsyłamy urządzenie do klienta, informując go o statusie naprawy oraz numerze listu przewozowego, który pozwala na śledzenie paczki. Wszystkie te działania są wykonywane z należytą starannością, aby zapewnić profesjonalną obsługę. W naszym serwisie odesłanie telefonu kurierem jest bez dodatkowych opłat.

Wymiana szybki Samsung M51 cena

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej wymianie szybek w telefonach Samsung M51. Na naszej stronie internetowej zawsze znajdziesz aktualną cenę za tę usługę. W cenie wliczona jest darmowa wysyłka kurierska w obie strony, nowa szybka oraz profesjonalna usługa wymiany uszkodzonej szybki na nową. Nie musisz się martwić o żadne dodatkowe koszty, ponieważ cena obejmuje cały proces wymiany szybki. Po dokonaniu naprawy, telefon jest starannie zapakowany i zabezpieczony, a następnie przekazywany kurierowi do dostarczenia pod wskazany adres. Gwarantujemy 3 miesiące gwarancji na naszą usługę wymiany szybek w telefonie Samsung M51.

Wykonywana naprawa Samsung M51Koszt i Czas wymiany szybki Samsung M51
Wymiana szybki Samsung M51220 zł ZM
260 zł ORG
od 2 godzin

Ile kosztuje wymiana szybki Samsung M51?
Wymiana szybki Samsunga M51 może kosztować średnio około 220-260 złotych. Jednak warto zaznaczyć, że cena ta może się różnić w zależności od rodzaju wymienianej szybki. Należy również pamiętać, że koszt może wzrosnąć, jeśli w trakcie wymiany okazuje się, że inne elementy telefonu również zostały uszkodzone.

Wymiana ekranu Samsung M51


Jeśli poszukujesz profesjonalnej wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy M51, skorzystaj z usług naszego serwisu. Dysponujemy oryginalnymi częściami lub najwyższej jakości zamiennikami, które zapewnią najlepszą jakość naprawy. Nasz wykwalifikowany personel używa specjalistycznego sprzętu, co gwarantuje wykonanie naprawy na najwyższym poziomie. Przyjmujemy wizyty wcześnie umówione, a naprawa może być wykonana w ciągu 2 godzin. Jeśli podczas naprawy zostaną zdiagnozowane dodatkowe usterki, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy koszty. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich danych - są u nas w dobrych rękach.
Wysyłkowa wymiana wyświetlacza Samsung M51
W przypadku usługi wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy M51, możesz skorzystać z naszych usług serwisowych online. Zamówienie usługi odbywa się przez nasz sklep internetowy, a następnie wysyłasz nam telefon na adres naszego serwisu stacjonarnego. Wielu klientów może być zainteresowanych tym, czy dostaną swój telefon naprawiony tego samego dnia - tak, wykonamy naprawę tak szybko, jak to możliwe. Podczas sprawdzania telefonu przed naprawą, jeśli odkryjemy dodatkowe uszkodzenia wynikające z upadku, powiemy Ci o dodatkowych kosztach naprawy. Często ramka lub klapka baterii również zostaje uszkodzona w wyniku upadku, co może skutkować koniecznością ich wymiany przy naprawie wyświetlacza. W takim przypadku nasz doradca serwisowy skonsultuje z Tobą koszty i poprosi o akceptację wyceny. Po wykonaniu wymiany wyświetlacza, urządzenie zostanie poddane dokładnym testom, aby potwierdzić pomyślne zakończenie naprawy. Następnie zostanie ono starannie zapakowane i wysłane kurierem na wcześniej podany adres. W naszym sklepie dostępne są również dodatkowe akcesoria, które pomogą Ci chronić telefon przed kolejnymi uszkodzeniami. Wszystkie przeprowadzane naprawy objęte są gwarancją, więc możesz mieć pewność, że jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania.


Wymiana baterii Samsung M51


Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M51 to usługa dostępna dla użytkowników tego konkretnego modelu. Telefon ten ma wbudowaną baterię, która nie może być wymieniana przez użytkownika samodzielnie. Dlatego, jeśli zauważasz, że bateria w Twoim telefonie wyładowuje się szybko lub nie trzyma już tak długo jak na początku, konieczne może być skorzystanie z usługi serwisowej.
Wybierając profesjonalny serwis telefonów komórkowych Samsung, masz zapewnienie, że wymiana baterii zostanie wykonana przez doświadczonych serwisantów. Serwisanci są wyspecjalizowani w naprawie telefonów Samsung i korzystają z oryginalnych części, co gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi.
W ramach usługi wymiany baterii otrzymasz nową, oryginalną baterię dedykowaną specyfikacji do modelu Samsung Galaxy M51. Serwisanci profesjonalnie i precyzyjnie wymienią starą baterię na nową, zapewniając prawidłowe podłączenie i bezpieczne wklejenie baterii w konstrukcję telefonu. Dzięki temu unikniesz ryzyka uszkodzenia baterii i potencjalnego samozapłonu.
Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M51 to rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się dłuższym czasem pracy telefonu bez konieczności częstego ładowania. Jeśli zauważasz znaczne pogorszenie się wydajności baterii, warto rozważyć tę usługę, aby przywrócić pełną sprawność i wydajność Twojego telefonu.
Zaufaj specjalistom i oddaj swojego Samsunga Galaxy M51 do profesjonalnego serwisu, gdzie zostanie wymieniona bateria na nową i telefon będzie działał jak nowy. Pamiętaj, że regularna wymiana baterii może oddziaływać korzystnie na żywotność całego urządzenia i pozwoli Ci cieszyć się niezawodnym działaniem telefonu przez dłuższy czas.
Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi serwisowej wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy M51. Działając we współpracy z serwisem telefonów komórkowych Samsung, gwarantujemy profesjonalne podejście, fachowe doradztwo oraz używanie oryginalnych części, które zapewnią Ci maksymalną wydajność i bezpieczeństwo. Oferujemy szybki i bezpieczny proces wymiany, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się długim czasem pracy swojego telefonu bez konieczności częstego ładowania.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM