Naprawa Samsung S23 Ultra

Naprawa Samsung S23 Ultra w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung S23 Ultra?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Każda naprawa Samsung S23 Ultra w naszym serwis Samsung Warszawa ExpressGSM potrwa od 20 minut.
Serwis telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra
Jest to kompletny serwis telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra. Na tej liście znajdują się najczęściej zlecane naprawy. Poniżej znajduje się pełny opis usługi, jak również czas jej trwania. Naprawy zazwyczaj trwają krócej niż godzinę (w naszych serwisach stacjonarnych). Jeśli nie możesz znaleźć swojej usługi na liście możliwe jest skorzystanie z usługi "diagnoza telefonu" lub kontakt z serwisem.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana szybki Samsung S23 Ultra 
- wymiana baterii Samsung S23 Ultra 
- wymiana wyświetlacza Samsung S23 Ultra 
- wymiana szybki aparatu Samsung S23 Ultra 
- wymiana głośniku Samsung S23 Ultra 
- wymiana aparatu Samsung S23 Ultra  
- wymiana baterii Samsung S23 Ultra 
Naprawiamy również mniej typowe problemy z Samsungiem S23 Ultra
Oferujemy również wymianę uszkodzonych gniazd SIM kart pamięci, a także naprawę sprzętu audio, mikrofonów i buzzerów.
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Ile kosztuje naprawa Samsung S23 Ultra

Kompleksowa usługa po naprawie Samsung Galaxy S23 Ultra - nie ma się co martwić, jeśli Twój Samsung Galaxy S23 nagle się zepsuje. Musisz jeszcze pomyśleć o profesjonalnej usłudze naprawy. Organizacja, która jest przejrzysta w kwestii kosztów, naprawy są wykonywane szybko i profesjonalnie, a także zawiera gwarancję zarówno na instalację, jak i zastosowane części, jest warta swojej ceny. Aby ułatwić wybór i sprawdzić ile kosztuje naprawa Samsung S23 Ultra odpowiedniej usługi dla tego, czego potrzebujesz, stworzyliśmy rozwijane menu z najczęściej stosowanymi naprawami. Jeśli usterka, której szukasz, nie znajduje się na powyższej liście, zadzwoń do nas, a my skontaktujemy się z Tobą. Technik przedstawi wycenę i określi, jaki rodzaj naprawy jest wymagany. Oddając swoje urządzenie do ExpressGSM masz pewność, że wszystkie informacje lub aktualizacje, a także zainstalowane oprogramowanie, które masz w swoim telefonie, pozostaną w dobrym stanie.

Wykonywana Naprawa
Samsung S23 Ultra
Koszt i Czas Naprawy
Samsung S23 Ultra
Wymiana Szybki Samsung S23 Ultra850 zł ZM
980 zł ORG
od 6 godziny

Wymiana wyświetlacza Samsung S23 Ultra1530 zł ORG
od 60 minut
Wymiana tylnej szybki Samsung S23 Ultra280 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung S23 Ultra
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
170 zł
240 zł
210 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung S23 Ultra
190 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung S23 Ultra150 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung S23 Ultra
210 zł ZM
250 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu 
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100 - 200 zł
2-72 godziny
Wymiana szybki aparatu Samsung S23 Ultra150 zł
10 minut
Folia ochrona50 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Usuwanie blokady konta Google - Samsung Galaxy S23 Ultra

Blokada konta Google to coś więcej niż tylko możliwość zabezpieczenia danych przechowywanych na Twoim Samsung Galaxy S23 Ultra, choć oczywiście jest to bardzo ważna zaleta. Przede wszystkim jednak jest to narzędzie, które dba o bezpieczeństwo. To pozwala myśleć o innych rozwiązaniach w technologii, które mogą chronić nasze dane. Tymczasem jednak FRP (Factory Reset Protection) pozostaje najpopularniejszym typem blokady stosowanej do blokowania nieautoryzowanego dostępu do smartfonów. Po resecie FRP telefon pozwoli na obejście blokady, jeśli mamy dane konta Google (e-mail i hasło). Zachęcamy do skorzystania z usługi usunięcia blokady Google S23 Ultra. Ten nowy program jest wgrywany przez naszych techników. Czy szukasz więcej informacji na temat usuwania blokad? Potrzebujesz więcej informacji na temat usuwania blokad? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub dzwoniąc do nas bezpośrednio.

Naprawa Samsung S23 Ultra

Wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy S23 Ultra

Szkło ekranu i wymiana wyświetlacza Samsung S23 Ultra od ręki w Warszawie. Wyświetlacze AMOLED są częścią smartfonów Samsung Galaxy S. Są to urządzenia emitujące światło organiczne. Oznacza to, że ekran w Twoim Samsungu nie wymaga dodatkowego oświetlenia, a przy tym ma lepszy kontrast i żywe kolory. W wielu przypadkach jednak wyświetlacze te są bardziej podatne na zarysowania, pęknięcia czy uszkodzenia. Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia, które kosztuje kilka tysięcy złotych (ZL), warto wybrać usługodawcę, który ma wprawę w naprawianiu tego typu problemów. W ExpressGSM za każdym razem wybieramy wyłącznie oryginalne wyświetlacze zgodne ze specyfikacją producenta. Wszystkie naprawy objęte są gwarancją, która zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom. Proponujemy wybrać wymianę szyby lub wyświetlacza S23 Ultra w ExpressGSM, który oprócz doświadczonej i kompetentnej kadry oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego, które jest wyposażone w najnowsze technologie.

Wymiana szybki Samsung S23 Ultra

Dlaczego naprawa Samsung S23 Ultra w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung S23 Ultra jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 90 minut i udzielimy na to gwarancje.

Naprawa po zalaniu Samsung S23 Ultra

Po zalaniu, Samsung Galaxy S23 Ultra diagnoza oraz naprawa. Choć może nie jest to oczywiste, identyfikacja telefonów Samsung Galaxy S23 Ultra po zalaniu jest cenną usługą. Jest to coraz bardziej znana usługa świadczona przez firmy naprawcze, które są profesjonalne. Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z niej? Pierwszym powodem jest to, że dzięki diagnozie każdy użytkownik może liczyć na profesjonalne potwierdzenie wszelkich wad telefonu, który uległ uszkodzeniu, co oznacza, że zmniejsza się szansa na to, że telefon może mieć niezgłoszone problemy w wyniku zalania. Diagnostyka telefonu, a także wszelkie działania "prewencyjne" ułatwiają określenie potencjału i wrażliwości na naprawę. Każdy klient może zdecydować, czy naprawa będzie możliwa. Nasi technicy przedstawią wycenę. Dokładność diagnozy pozwoli na obniżenie kosztów naprawy. W przypadku rezygnacji z usługi klient płaci tylko cenę diagnozy, a my pobieramy dane i odsyłamy telefon na podany adres.

Wymiana tylnej szybki Samsung S23 Ultra w ExpressGSM

Samsung Galaxy S23 Ultra wymiana klapki baterii w ExpressGSM od ręki. Uszkodzona lub porysowana klapka baterii nie tylko wpływa na wygląd i estetykę smartfona jednak również obniża jego bezpieczeństwo. Wystająca klapka może świadczyć o tym, że została ona uszkodzona w wyniku procesów chemicznych lub uszkodzeń mechanicznych. Wygięta klapka często jest spowodowana ładowaniem telefonu przy użyciu nieoryginalnych zasilaczy i o niewłaściwych specyfikacjach. W tym przypadku wymiana będzie konieczna natychmiast. Eksperci ExpressGSM za każdym razem sprawdzą zasilacz i elektronikę pod kątem zwarć. Oferujemy również różnorodne klapki. Są wśród nich modele oryginalne lub zamienniki, a także oryginalne z demontażem. Można wybierać spośród zamienników lub klapek zdemontowanych, ale nie można dostać klapki oryginalnej ze względu na jej cenę. Są one najodpowiedniejszym wyborem, ponieważ posiadają powłoki termiczne, dzięki którym urządzenie nie ulega przegrzaniu. Po otrzymaniu i sprawdzeniu telefonu, czas wykonania naprawy wynosi zaledwie godzinę.

Wymiana baterii Samsung S23 Ultra

Profesjonalna wymiana baterii Samsung S23 Ultra. Łatwiej jest w pełni wykorzystać możliwości smartfona Samsung Galaxy S23 Ultra, jeśli czas pracy na baterii jest zadowalający i nie zmusza nas do ciągłego ładowania. Jeśli Twój smartfon działa słabo, nie wahaj się zadzwonić do serwisu wymiany baterii Samsung Galaxy S23 Ultra. W takiej sytuacji z ExpressGSM możesz mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana profesjonalnie. Korzystamy zarówno z baterii oryginalnych, jak i zamienników. Ich wybór wpływa na cenę usługi, jednak każde z proponowanych rozwiązań będzie w stanie wykonać zadanie w sposób bezbłędny, a każdy element będzie idealnie dopasowany. Możemy przeprowadzić diagnostykę akumulatora, która pomoże Ci ustalić pierwotną przyczynę problemów z baterią. To, jak poradzisz sobie z naprawą swojego telefonu, jest Twoją decyzją. Jeśli szukasz sprawnego i niezawodnego serwisu, skorzystaj z umiejętności naszych techników.

Wymiana złącza ładowania w Samsung S23 Ultra

Wymiana złącza ładowania w Samsungu Galaxy S23 Ultra w naszym serwisie wykonana od ręki. Przez pewien czas wydawało się, że na rynku znanych złączy USB, które są stosowane w smartfonach, nie będzie żadnych zmian. Jednak koreański producent wraz z niemal każdą wersją Samsunga Galaxy S wprowadził na rynek modułowe złącze USB. Oznacza to, że naprawy nie są łatwe i często konieczna jest wymiana całej listwy złącza. Najczęściej też technik musi użyć specjalistycznego sprzętu, gdyż dostęp do tego modułu jest utrudniony. Model S23 Ultra wymaga od technika zdjęcia pokrywy z tyłu, a następnie oddzielenia modułu. Jeśli zdecydujesz się na wymianę złącza USB w S23 Ultra zagwarantuje najwyższą jakość naprawy. Naprawę wykonujemy w ciągu tego samego dnia, a wysoką jakość naprawy potwierdza nasza gwarancja na montaż i części.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM