Naprawa Samsung S23

Naprawa Samsung S23 w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung S23?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Każda naprawa Samsung S23 w naszym serwis Samsung Warszawa ExpressGSM potrwa od 20 minut.
Serwis telefonu Samsung Galaxy S23
Jest to kompletny serwis telefonu Samsung Galaxy S23. W tym zestawie znajdują się najczęściej zlecane naprawy. Poniżej znajduje się pełne objaśnienie usługi, jak również ramy czasowe. Naprawa trwa zazwyczaj mniej niż godzinę (w naszych serwisach stacjonarnych). Jeśli nie widzisz swojej usługi na liście możliwe jest skorzystanie z usługi "diagnoza telefonu" lub zadzwonienie do serwisu.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana szybki Samsung S23
- wymiana baterii Samsung S23
- wymiana wyświetlacza Samsung S23
- wymiana szybki aparatu Samsung S23
- wymiana głośniku Samsung S23
- wymiana aparatu Samsung S23
- wymiana baterii Samsung S23
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.
Zajmujemy się również rzadziej występującymi problemami z Samsungiem S23
Jesteśmy ekspertami w naprawie i wymianie wadliwie działających mikrofonów i głośników, a także usterek slotu karty SIM.

Ile kosztuje naprawa Samsung S23

Kompleksowa usługa Samsung Galaxy S23. Nie jest powodem do zmartwień, jeśli Twój Samsung Galaxy S23 ulegnie nagłej awarii. Warto mimo wszystko zastanowić się nad fachowym serwisem naprawczym. Serwis, który jest uczciwy co do kosztów, a naprawa jest wykonana szybko i profesjonalnie, a do tego zawiera zapewnienie na instalację, jak i wszelkie zastosowane komponenty, jest wart swojej ceny. Aby pomóc Ci wybrać odpowiednią usługę dla tego, czego potrzebujesz, umieściliśmy razem rozwijane menu najczęściej używanych napraw. Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego problemu, możesz złożyć wniosek o diagnozę przez telefon. Odezwiemy się do Ciebie. Technicy przedstawią Ci wycenę i określą rodzaj wymaganej naprawy. ExpressGSM naprawi telefon. Wszystkie informacje, w tym aktualizacje, oprogramowanie i dane zostaną zachowane.

Wykonywana Naprawa
Samsung S23
Koszt i Czas Naprawy
Samsung S23
Wymiana Szybki Samsung S231280 zł ZM
1450 zł ORG
od 6 godziny

Wymiana wyświetlacza Samsung S231750 zł ORG
od 60 minut
Wymiana tylnej szybki Samsung S23360 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung S23
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
280 zł
320 zł
380 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
329 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung S23
260 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung S23190 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung S23
- zł ZM
290 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu 
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100 - 200 zł
2-72 godziny
Wymiana szybki aparatu Samsung S23170 zł
10 minut
Folia ochrona50 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana baterii Samsung S23

Jeśli żywotność baterii jest zadowalająca i nie wymaga ciągłego ładowania, to bez problemu będzie można korzystać ze wszystkich funkcji smartfona Samsung Galaxy S23. Jeśli Twój smartfon działa słabo, nie zwlekaj z wykonaniem telefonu do serwisu Samsung Galaxy S23 wymiana baterii. ExpressGSM w tym przypadku fachowo naprawi Twój telefon. Możesz zdecydować się na baterie oryginalne lub zamienniki. Koszt naszej usługi będzie zależał od rodzaju baterii, którą wybierzesz, jednak wszystkie nasze rozwiązania mają gwarancję bezbłędnego działania, a każdy element zostanie prawidłowo zamontowany. Zapewniamy diagnostykę akumulatora, która pomoże Ci ustalić przyczynę problemów z baterią. Będziesz mógł zdecydować o najlepszym sposobie naprawy swojego telefonu. Nasi technicy mogą zaoferować niezawodne i sprawdzone rozwiązania.

Wymiana baterii Samsung S23

Usuwanie blokady konta Google - Samsung Galaxy S23

Blokada konta Google to coś więcej niż tylko sposób na ochronę bezpieczeństwa danych Twojego Samsung Galaxy S23. Jest to również istotny atut. To jednak instrument, który stoi na straży naszego bezpieczeństwa. Pozwala to na rozwój innych rozwiązań w technologii, które mogą zabezpieczyć nasze dane. FRP (Factory Reset Protection) pozostaje jednak najbardziej znaną blokadą stosowaną do blokowania dostępu osób niepowołanych do smartfonów. Po twardym resecie telefon pozwoli użytkownikom na obejście blokady tylko wtedy, gdy mamy dane konta Google (email, a także hasło). Sugerujemy skorzystanie z usługi zdejmowania blokady Google S23. Ten nowy program jest wgrywany przez naszych ekspertów. Szukasz dodatkowych informacji na temat usuwania blokad? Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat blokady Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń bezpośrednio do serwisu.

Wymiana szybki Samsung S23

Dlaczego naprawa Samsung S23 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung S23 jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 90 minut i udzielimy na to gwarancje.

Szkło Samsung Galaxy S23 i wymiana wyświetlacza. Wyświetlacze AMOLED są opcją smartfonów Samsung Galaxy S. Są to urządzenia emitujące światło organiczne. Wyświetlacz w Twoim Samsungu nie wymaga dodatkowego podświetlenia, ma żywsze i bardziej wyraziste kolory o większym kontraście. Wyświetlacze z tym typem są bardziej podatne na pęknięcia, uszkodzenia czy zarysowania niż inne. Warto zapłacić za serwis naprawczy, który naprawi tego typu problemy, gdy Twój telefon wart jest tysiące złotych. ExpressGSM korzysta tylko z oryginalnych wyświetlaczy, które spełniają specyfikację producenta. Naprawy objęte są zapewnieniem o bezpieczeństwie naszych klientów. ExpressGSM zapewnia szkło S23, a także wymianę paneli wyświetlaczy. To grupa wysoko wykwalifikowanych pracowników i nowoczesne zaplecze techniczne, w skład którego wchodzi wysokiej jakości sprzęt.

Wymiana tylnej klapki w Samsung Galaxy S23

Uszkodzone lub porysowane klapki na baterii nie tylko wpływają na wygląd i konstrukcję telefonu, ale mogą również wpływać na jego bezpieczeństwo. Wystająca klapka może oznaczać, że została uszkodzona w wyniku uszkodzenia mechanicznego lub chemicznego. Wygięta klapka najczęściej spowodowana jest ładowaniem telefonu nieoryginalnymi źródłami zasilania oraz stosowaniem niewłaściwych specyfików. Konieczna jest natychmiastowa wymiana baterii. Eksperci ExpressGSM regularnie badają zasilacz i elementy elektroniczne pod kątem zwarć. W naszej ofercie znajdują się również klapki. Wśród nich znajdują się modele oryginalne lub zamienne, a także oryginalne z demontażem. Można wybierać spośród klapek z zamiennikami lub takich, które są zdekompletowane, ale nie można dostać klapki oryginalnej ze względu na koszty. Są to najbardziej odpowiednie opcje, ponieważ posiadają powłokę antytermiczną, która powstrzymuje urządzenie przed przegrzaniem. Po przybyciu i sprawdzeniu telefonu, czas wykonania naprawy to zaledwie jedna godzina.

Wymiana złącza ładowania w Samsung S23

Wydawało się, że do ostatnich kilku lat nie nastąpiła znacząca zmiana na rynku znanych złączy USB w smartfonach. Modułowe złącze USB zostało wprowadzone przez koreańskiego producenta do niemal każdego modelu Samsunga Galaxy S. Oznacza to, że naprawy nie są łatwe i często wymagają wymiany całej listwy złącza. Ponieważ to złącze jest trudno dostępne, konieczne jest, aby technik wykorzystał specjalny sprzęt. Model S23 będzie wymagał od technika zdjęcia pokrywy z tyłu, a następnie oddzielenia modułu. Możesz być pewien doskonałej naprawy podczas wymiany złącza USB w modelu S23. Oferujemy gwarancję na komponenty i montaż, która potwierdza wysoką jakość naprawy.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM