Naprawa Samsung Z FOLD 5 5g

Naprawa Samsung Z FOLD 3 5G w Warszawie - D2D Polska

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung Z FOLD 3 5G?
Poniżej przedstawiamy kompletny serwis naprawczy telefonu Samsung Galaxy M32. Lista zawiera najczęściej zlecane naprawy. Poniżej znajdują się szczegółowe opisy wymaganego czasu i sposobu działania. Średni czas naprawy (w naszym stacjonarnym biurze) to mniej niż godzina. Jeśli Twoja naprawa nie jest objęta pakietem, możesz skontaktować się z serwisem, aby poprosić o diagnozę telefonu lub dokonać rezerwacji.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung FOLD w Serwis telefonów Samsung Warszawa potrwa od 10 minut.
Inne naprawy smartfonów w Z FOLD 3 5G:
Specjalizujemy się w naprawach niesprawnych mikrofonów, głośników i brzęczyków oraz wymianie na sprawne karty pamięci SIM. Zawsze zapraszamy do nas!
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung Z FOLD 3 5G 
- wymiana głośniku Samsung Z FOLD 3 5G 
- wymiana wyświetlacza Samsung Z FOLD 3 5G  
- wymiana szybki Samsung Z FOLD 3 5G 
- wymiana baterii Samsung Z FOLD 3 5G 
- wymiana mikrofonu Samsung Z FOLD 3 5G  
- wymiana klapki Samsung Z FOLD 3 5G 
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung Z FOLD 3 5G Cennik

Serwis Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G został stworzony z myślą o zapewnieniu wszystkim klientom wysokiego poziomu wygody online. System ten jest idealny dla tych, którzy mieszkają wystarczająco daleko od najbliższego centrum serwisowego lub są całkowicie pochłonięci codziennym życiem. Aby regularnie składać zamówienia na usługi serwisowe, musimy jedynie skorzystać z tego rozwijanego zestawienia. Lista ta pozwoli nam na zidentyfikowanie każdego rodzaju usterki. Jeśli są one nietypowe, można zlecić diagnozę telefonu, która potwierdzi stopień uszkodzenia. Jeśli nie jesteś zadowolony z kosztów usługi, możesz zażądać zwrotu pieniędzy. Dodatkowo, zarówno części, jak i montaż naszych napraw objęte są gwarancją. Dzięki temu wszystkie aktualizacje oprogramowania oraz dane w Twoim telefonie są chronione.

Wykonywana Naprawa Samsung Z FOLD 3 5GKoszt, Czas Naprawy
Samsung Z FOLD 3 5G
Wymiana Szybki Samsung Z FOLD 3 5G-
od 2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung Z FOLD 3 5G
1270 zł
ORG
(lcd - przód)
4700 zł
ORG
(lcd - glówny)
od 1 godzina
Wymiana tylnej klapki Samsung Z FOLD 3 5G320 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung Z FOLD 3 5G
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
340 zł
350 zł
390 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
340 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung Z FOLD 3 5G
350 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung Z FOLD 3 5G240-330 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung Z FOLD 3 5G
320 zł ZM
360 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane, folia Z FOLD 3 5G50 zł
10 minut
wymiana szybki aparatu Samsung Z FOLD 3 5G180 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza Samsung Z FOLD 3 5G

Obudowa Samsunga Z FOLD 3 5G została zaprojektowana w bardzo kreatywny sposób. Możliwość wystąpienia usterki jest bardziej prawdopodobna, ponieważ dominującymi materiałami są szkło i plastik. Należy wspomnieć, że konstrukcja elementu "szklanego" nowoczesnego smartfona jest złożona. Do poprawnego działania ekranu potrzebne są dwa elementy: wyświetlacz LCD, który posiada dotyk oraz warstwa przezroczysta. Jeśli któryś z tych dwóch elementów ulegnie uszkodzeniu, konieczna może być wymiana Galaxy Z FOLD 3 5G Glass and Display na nowy. Telefony Samsung są skomplikowane i zaawansowane technologicznie. Tego typu naprawa wymaga użycia profesjonalnego sprzętu i wysoko wykwalifikowanych techników. Express GSM sprzedaje tylko oryginalne wyświetlacze, które spełniają specyfikacje producenta. Express GSM oferuje pełną gwarancję na wszystkie naprawy, aby zapewnić klientom maksymalne bezpieczeństwo. Wybierając nas, otrzymasz szybką naprawę i wysokiej jakości usługi.

Wymiana ekranu Samsung Z FOLD 3 5G trwa od 30 minut.

Wymiana wyświetlacza Samsung Z FOLD 3 5G trwa od 30 minut.

wymiana szybki Samsung z fold 3 5g

Wymiana szybki Samsung Z FOLD 3 5G w Warszawie

Zapraszamy klientów do skorzystania z naszej usługi wymiany szyby Samsung Z FOLD 3 5G. Istnieje możliwość naprawy uszkodzonej warstwy szkła pod warunkiem, że zarówno dotyk jak i wyświetlacz działają prawidłowo. Sposób naprawy
Wyświetlacze mogą być oddzielone od uszkodzonej szyby.
Usunięcie wszelkich klejów z wyświetlacza.
Sprawdzenie funkcjonalności na ekranie dotykowym w całej płaszczyźnie.
laminowanie szkła i klejenie.

Proces wymiany szyby jest skomplikowany i wymaga wysokiej klasy wiedzy serwisowej. Zespół ExpressGSM.eu posiada niezbędne umiejętności i najwyższej jakości materiały do naprawy szyby. Ważne jest, abyś wiedział, że naprawa ekranu Z FOLD 3 5G nie jest autoryzowana przez producenta. Naszym atutem są przeszkoleni pracownicy, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat naprawy wyświetlaczy. Co ważne, dzięki wymianie szyby można uzyskać taką samą funkcjonalność jak w przypadku oryginału.
Wymiana szybki Samsung Z FOLD 3 5G ekranu od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G wymiana klapki baterii - tylna pokrywa

Nie masz prawa obniżyć wartości swojego Samsunga Galaxy Z FOLD 3 5G, jeśli dostaniesz uszkodzoną klapkę baterii. Utrzymujemy nasze obszary serwisowe zaopatrzone w części zamienne i setki oryginalnych części do wszystkich typów modeli. Jedyne co musisz zrobić, gdy klapka baterii jest uszkodzona lub zużyta, to wybrać odpowiednią część. Do wyboru są trzy rodzaje: oryginalna, oryginalna - z demontażu, zamiennik. Masz dwa wyjścia, jeśli nie chcesz oryginalnej klapki, bo jest zbyt droga. Te klapki zawierają powłokę termiczną, więc są najlepsze. Jest to istotna cecha, która zapobiegnie przegrzewaniu się telefonu. Czas realizacji naprawy trwa zaledwie godzinę od momentu otrzymania telefonu. Służymy pomocą od momentu zdiagnozowania problemu do zakupu odpowiedniej klapki.

Wymiana baterii Samsung Z FOLD 3 5G

Koreański producent utrzymuje tę samą zasadę: im mocniejsza bateria w Samsungu Galaxy, tym urządzenie będzie wyższej jakości i tym większe będzie zainteresowanie kupujących. Sprawdza się to w większości przypadków. Po dodaniu do modelu Samsung Galaxy technologii szybkiego ładowania, umożliwia ona ładowanie innego urządzenia (np. smartwatcha). Wtedy można zacząć mówić o smartfonach z wyższej półki. Jeśli bateria ulegnie uszkodzeniu lub awarii, należy oddać ją do profesjonalnego serwisu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że urządzenie zostanie naprawione lub wymienione na najwyższym możliwym poziomie. Do wymiany baterii Samsung Z FOLD 3 5G będziesz potrzebował specjalnego sprzętu. Następnie należy zainstalować nową baterię litowo-jonową i w identyczny sposób podłączyć do niej przewody. Jest to precyzyjna praca, która wymaga nie tylko najlepszej staranności, ale również dużego doświadczenia. Express GSM sprzedaje oryginalne baterie i zamienniki. Średni czas naprawy to jedna godzina. Polecamy skorzystanie z naszej dodatkowej usługi diagnostyki baterii, jeśli nie są Państwo pewni, czy wymiana baterii przyniesie oczekiwane rezultaty.
Wymiana baterii Samsung FOLD trwa od 30 minut.

Wymiana złącza ładowania w Samsungu Galaxy Z FOLD 3 5G

Smartfony Samsung Galaxy pozostają jednymi z najbardziej poszukiwanych modeli na rynku. Korzysta z nich coraz więcej osób. Oznacza to, że wraz ze wzrostem użytkowania rosną koszty napraw. Uszkodzone gniazdo USB to najczęstszy problem z Samsungiem Z FOLD 3 5G. Może być spowodowany złym ładowaniem, różnego rodzaju zabrudzeniami lub zaśniedziałym kontaktem. Express GSM zajmuje się wszystkimi metalowymi elementami. Wymieniamy złącze USB w Galaxy Z FOLD 3 5G tak szybko, jak to możliwe, zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Dodatkowo Express GSM udziela gwarancji dla naszych klientów. Obejmuje ona zarówno montaż, jak i użyte przez nas części. Możesz więc mieć pewność, że Twój smartfon został profesjonalnie naprawiony. Aby zapewnić funkcjonalność Twojego telefonu, nasi serwisanci przeprowadzą testy.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM