Wymiana Baterii Samsung S10e

 Wymiana baterii Samsung Galaxy S10e

Szukasz gdzie wymienić baterie w Samsung S10e? W naszym serwisie wymiana baterii Samsung S10e jest usługą ekspresową i opłacalnej. Koszt wymiany baterii w Samsung Galaxy S10e nie jest zbyt duży i całkowita usługa wymiany wynosi 220 zł na zamienniku a oryginalna bateria z montażem kosztuje 250 zł. Montaż nowej baterii zajmie w serwisie Samsung od 15 do 30 minut. Taka naprawa Samsung S10e w ExpressGSM wykonana ekspresowo z gwarancją 3 miesiące. 
KAŻDA WYMIANA BATERII W TELEFONIE SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Jako w pełni fachowy serwis telefonów Samsung zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą jaką jest wymiana bateri w telefonie Samsung S10e. Nasza propozycja jest kierowana do najbardziej wymagających osób, którym zależy na tym, aby szybko przywrócić swój Galaxy S10e do poprawnego działania i móc bardzo wygodnie korzystać z jego wszystkich funkcjonalności. Postawienie na nasz serwis Samsung w Warszawie i oferowane przez nas usługi wymiany baterii będzie miało jak najbardziej sens i będzie w stanie dawać świetne rezultaty z takiego działania, bo sama naprawa w naszym serwisie jest wykonana od ręki. Korzyści wynikające ze zdecydowania się na proponowane przez nas usługi będą bardzo wysokie i można będzie wiele zyskać na takim podejściu do sprawy. Zapraszamy więc do współpracy z nami i wybrania pomocy naszych specjalistów. Nawet w przypadku bardzo poważnych usterek będziemy w stanie świadczyć fachowe usługi, które sprawdzą się rewelacyjnie.

Wymiana baterii w Samsung S10e cena

Wykonywana Naprawa Samsung S10eKoszt i Czas Naprwawy Samsung S10e
Wymiana baterii Samsung Galaxy S10e220 zł ZM
250 zł ORG
30 minut

Cena wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy S10E jest uzależniona od konkretnej oferty na naszej stronie internetowej, dlatego zalecamy sprawdzenie aktualnej ceny na naszej stronie. W tej cenie otrzymasz nową, oryginalną baterię oraz usługę wymiany. Po naprawie telefon jest dokładnie sprawdzany, zapakowany i zabezpieczony przed wysyłką. Paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją pod wskazany przez Ciebie adres. Gwarantujemy 3 miesiące gwarancji na wymianę złącza ładowania w Samsung Galaxy S10E.
Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Nasza odpłatna wymiany baterii Samsung Galaxy S10e obejmuje:

 • założenie nowej oryginalnej baterii wraz z profesjonalnym montażem
 • gwarancję na okres 3 miesięcy na samą baterie, oraz montaż
 • gwarancję sklejenia jako fabrycznie

Bateria Samsung S10e dostępna od ręki

Gwarantujemy, że bateria Samsung S10e będzie dostępna od ręki w naszym serwisie a sama wymiana odbędzie się z odpowiednią starannością i wykorzystaniem najlepszej jakości podzespołów. Dzięki temu przywrócenie urządzenia do poprawnego działania będzie jak najbardziej możliwe i można będzie czerpać duże zadowolenie z postawienia na nasze sprawdzone usługi. U nas w atrakcyjnej cenie można dokonać naprawy swojego telefonu i można przywrócić ten do świetnego działania. Wybranie naszej pomocy będzie miało zatem sens.
Wymienimy baterii w Samsung Galaxy S10e w 30 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy S10E jest usługą oferowaną przez nasz profesjonalny serwis telefonów komórkowych. Jeśli zauważasz, że bateria w Twoim telefonie szybko się rozładowuje, warto rozważyć wymianę na nową.
Wybierając naszą usługę, otrzymasz nową baterię oraz profesjonalną wymianę baterii w telefonie Samsung Galaxy S10E. Warto zauważyć, że baterie w tego typu telefonach są często wklejane w konstrukcję, dlatego wymiana wymaga precyzji i doświadczenia. Nieprawidłowo wykonana wymiana może spowodować uszkodzenie baterii i nawet samozapłon.
Dlatego też, jeśli chcesz oddać swój telefon do naprawy, powinieneś wybrać serwis z wykwalifikowanymi technikami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie. Nasz profesjonalny serwis telefonów komórkowych Samsung gwarantuje, że naprawa zostanie wykonana prawidłowo i z użyciem oryginalnych części.
Zadbaj o sprawne działanie swojego telefonu Samsung S10E i skorzystaj z naszych usług wymiany baterii. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się dłuższym czasem pracy telefonu bez ciągłego ładowania. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wymianę baterii Samsung S10E!
Czas wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy S10E może różnić się w zależności od konkretnej sytuacji. W naszym serwisie staramy się zawsze działać jak najszybciej, jednak nie zapominamy o dokładności i jakości wykonanej usługi. W związku z tym, priorytetowo traktujemy precyzyjne wykonanie naprawy, nawet jeśli wymaga to nieco więcej czasu. Cały proces rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Następnie demontujemy starą baterię w telefonie Samsung Galaxy S10E i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatecznym etapem jest przeprowadzenie dokładnych testów końcowych i przekazanie telefonu do wysyłki. W międzyczasie, klient otrzymuje powiadomienia na bieżąco dotyczące statusu naprawy oraz numer listu przewozowego, dzięki któremu można śledzić status przesyłki na stronie firmy kurierskiej. Naszym celem jest skrócenie czasu potrzebnego na naprawę do minimum, ale nie kosztem jakości wykonania usługi. Wszystko to po to, aby klient otrzymał sprawnie działający telefon z nową baterią jak najszybciej, ale również by był zadowolony z jakości naprawy.

Kiedy jest konieczna wymiana baterii w Samsung Galaxy S10e

 • telefon się nie uruchamia i jest to spowodowane straceniem pojemności, albo uszkodzeniem baterii
 • co chwile podłączasz telefon, żeby naładować baterie Samsung S10e
 • telefon podczas rozmów telefonicznych, lub wykonywania zdjęć, albo nagrywania filmików nagle się wyłącza
 • smartfon wykazuje sprzeczne wartości stanu naładowania urządzenia, albo szybko pojemność baterii szybko spada z 50% do 10%

Stały koszt naprawy baterii w telefonie Samsung S10e od:
120 zł brutto

 • Oryginalna bateria Samsung S10e - 230 zł brutto
 • Bateria do telefonu Samsung S10e zamiennik - 170 zł brutto

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM