Samsung A52 wymiana szybki

Samsung A52 wymiana szybki w Warszawie od ręki

Samsung Galaxy A52 ze zbitą szybką - ile będzie kosztować wymiana szybki w Samsung A52 w ExpressGSM?
Portfolio smartfonów koreańskiego giganta w ostatnich latach podupadło. Dostrzegając zmieniające się potrzeby klientów, producent usunął z niego rodzinę Galaxy J. Smartfony Samsunga ze średniej półki cenowej są praktycznie identyczne jak ich poprzednicy, co znacznie upraszcza naprawę. Przyjrzyjmy się Samsung A52, aby zobaczyć, jak wygląda wymiana szybki Samsung A52 na ekran w przypadku tego modelu.
W Samsung A52 wymiana szybki można dostać w naszym serwisie za symboliczną cenę od 220 zł a pod czas usługi naprawa Samsung A52 dostaniesz:
- Profesjonalny montaż nowej, oryginalnej części
- Gwarancja na 3 miesiące

Ile kosztuje wymiana szybki Samsung A52

Jak będą wyglądały koszty naprawy, zwłaszcza wymiany szybki wyświetlacza w smartfonie Samsung Galaxy A52? Warto pamiętać, że większość modeli Galaxy A posiada oddzielny moduł wyświetlacza oraz ramkę. Te elementy są najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. W pierwszej kolejności przyjrzyjmy się kosztom wymiany szybki Samsung A52. Obejmuje on koszt wymiany szybki na działającym wyświetlaczu. Ważne jest, aby używać oryginalnych części. Części te dostępne są w naszej ofercie, oraz zamienników Samsung Galaxy A52. Do naprawy używane są wyłącznie oryginalne części, albo zamienniki dobrej jakości. Zagwarantuje to taką samą solidność, trwałość i jakość, jaką miałeś zaraz po zakupie urządzenia.

Wykonywana Naprawa
Samsung A52
Koszt i Czas Naprawy
Samsung A52
Samsung A52 wymiana szybki220 zł ZM
260 zł ORG
1 godziny

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.
Jeśli szukasz ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung to zawsze można tego znaleźć w naszym cenniku

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiany szybki Samsung A52 jest taniej niż wymiana ekranu

Za usługę wymiana szybki Samsung A52 zapłacisz od 220 zł. Cena ta obejmuje oryginalną część oraz bezpłatny transport do naszego serwisu, albo jeśli jesteś я Warszawy można zgłosić osobiście. Pisaliśmy o tym na naszym blogu już jakiś czas temu. Naprawa w Samsung A52 jest zdecydowanie tańsza niż zakup nowego telefonu. Można na to spojrzeć z innej perspektywy. Każde uszkodzenie to koszt. Nie ma znaczenia, czy uszkodzony został ekran, obudowa, czy inne elementy. Niejednokrotnie przywrócenie uszkodzonego sprzętu do stanu używalności wymaga możliwości odzyskania wszelkich danych zapisanych w telefonie. Wciąż otrzymujemy od klientów prośby o zachowanie szczególnej ostrożności w zakresie danych podczas wykonywania napraw, mimo naszych zachęt. W telefonie Samsung A52 wymiana szybki jest możliwa, ale może być trudna, jeśli uszkodzona jest płyta główna.

Zobacz jak wygląda wymiana szybki w Samsung A52

Oferujemy wymianę szybki do telefonu Samsung Galaxy A52. Przed przystąpieniem do naprawy musimy upewnić się, że ekran dotykowy i wyświetlacz działają prawidłowo.
Proces naprawy, oraz wymiany szybki w Samsung A52:
- Oddzielenie uszkodzonej szybki od wyświetlacza
- Oczyść wyświetlacz z wszelkich pozostałości kleju.
- Sprawdzana jest funkcjonalność ekranu dotykowego na całej płaszczyźnie.
- Szkło jest laminowane i klejone.

Cały ten proces może być skomplikowany i wymaga szerokiej wiedzy serwisowej. Ważne jest również użycie specjalistycznego sprzętu. ExpressGSM dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami. Stosowane przez nas materiały do napraw są wysokiej jakości. Producent Samsung nie autoryzował naprawy szkła A52. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie naprawy wyświetlaczy i są naszym największym atutem. Po wykonaniu usługi dotyk nadal będzie działał płynnie, a intensywność kolorów ekranu nie ulegnie zmianie.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM