Wymiana szybki Samsung S21 Ultra

Wymiana szybki Samsung S21 Ultra w Warszawie

Skomplikowana naprawa Samsung Galaxy S21 Ultra polega na wymianie szybki w naszym serwisie. W ExpressGSM wymiana szybki Samsung S21 Ultra to jest najpopularniejsza naprawa. Poniżej znajduje się szczegółowy opis naprawy oraz jej długość. Typowy czas wymiany szyby Samsung S21 Ultra (w naszym serwisie stacjonarnym) to mniej niż 4 godziny. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli Twojej usługi nie ma na naszej liście.
W Samsung S21 Ultra wymiana szybki można dostać w naszym serwisie za symboliczną cenę od 850 zł a pod czas usługi naprawa Samsung S21 Ultra dostaniesz:
- Profesjonalny montaż nowej, oryginalnej części
- Gwarancja na 3 miesiące

Ile kosztuje wymiana szybki Samsung S21 Ultra

Być może zastanawiasz się nad wymianą szkła w  Samsung S21 Ultra. W naszym Serwisie internetowym możesz sprawdzić aktualną cenę za kompleksową usługę. Ekspresowa usługa naprawcza wymiana szybki Samsung S21 Ultra obejmuje fabrycznie nowy element oraz wymianę uszkodzonej szybki w Samsung S20 Ultra. Jeśli naprawiasz u nas S21 Ultra masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Po wymianie szybki na nową, nasz serwis odpowiednio zabezpieczy telefon. W zależności od Państwa preferencji telefon można odebrać osobiście lub skorzystać z opcji wysyłki kurierskiej. Na wymianę szybki w Samsungu S20 Ultra obowiązuje trzymiesięczna gwarancja. Jeśli masz pytanie ile kosztuje wymiana szybki Samsung S21 Ultra to zawsze znajdziesz odpowiedź w naszym cenniku poniżej.

Wykonywana Naprawa
Samsung S20 Ultra
Samsung S20 Ultra
wymiana szybki cena
Samsung S20 Ultra wymiana szybki850 zł ZM
980 zł ORG
od 4 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.
Jeśli szukasz ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung to zawsze można tego znaleźć w naszym cenniku

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Jak wymienić szybkę w telefonie Samsung S21 Ultra?

Nasz zespół obsługi klienta jest świadomy, że nikt nie chce pozostawiać swojego telefonu bez opieki na zbyt długo. Nasz zespół serwisowy postępuje zgodnie z zestawem wytycznych, które umożliwiają nam szybką naprawę Twojego urządzenia przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi klienta. Możemy zarejestrować smartfon w momencie jego przybycia do naszej placówki. Technicy będą odpowiedzialni za naprawę. Rozpoczyna się ona od usunięcia uszkodzonego elementu przed wymianą pękniętej szybki Samsung S21 Ultra na nową. Następnie telefon poddawany jest testom sprawnościowym urządzenia. Po uzyskaniu pozytywnych wyników testów telefon może wrócić do właściciela.

Jak wygląda wymiana szybki w telefonie Samsung S21 Ultra

Użytkownicy smartfonów wiedzą, że smartfony nie są wytrzymałe i w przypadku upuszczenia mogą ulec uszkodzeniu. Stłuczone szkło od upuszczenia telefonu komórkowego może spowodować, że stanie się on niezdatny do użytku. Szukasz możliwości wymiany pękniętej szybki w swoim telefonie? Zapraszamy do naszego serwisu naprawy telefonów. Stworzyliśmy dla Państwa procedurę, która nazywa się wymiana szybki Samsung S21 Ultra i taką naprawę można załatwić od 4 godzin. Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego serwisu? Tego typu naprawa powinna być wykonywana przez doświadczonych techników, którzy mają dostęp do odpowiedniego sprzętu umożliwiającego wykonanie usługi. Wysyłając telefon do nas masz pewność, że zostanie on naprawiony przy użyciu najlepszej jakości części

Wymiana szybki Samsung S21 Ultra jest profesjonalna naprawa

Wysokiej jakości, oryginalne części Profesjonalne podejście, absolutny brak śladów po wymianie szybki Samsung S21 Ultra to cechy, które doskonale opisują naszą metodę naprawy telefonów Samsung. Mimo najlepszych starań producentów, aby utwardzać szklane obudowy smartfonów, to właśnie ta część ulega największym uszkodzeniom. Jeśli tylko posiadasz odpowiedni sprzęt i wiedzę, wymiana szybki jest banalnie prosta. W celu fachowej wymiany należy bezwzględnie używać oryginalnych części i urządzeń. Klienci ExpressGSM mogą być pewni profesjonalnej obsługi przez naszych techników. Otrzymają niezawodną i bezpieczną wymianę szyby i ekranu.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM