Samsung A52 wymiana wyświetlacza

Samsung A52 wymiana wyświetlacza w Warszawie

Telefon Samsung Galaxy A52 może zostać zastąpione wyświetlaczem do ładowania, jeśli wyświetla obraz, który nie jest wyraźny lub jest zamazany. Możesz uzyskać wymianę, jeśli szkło jest pęknięte lub ekran dotykowy nie reaguje na dotyk.
Jeśli wszystkie inne funkcje działają prawidłowo, wymagana jest naprawa Samsung A52 i wymiana całego panelu wyświetlacza. Obudowa nie powinna mieć żadnych widocznych uszkodzeń, takich jak zgięcia, wgniecenia lub podobne.
Moduł wyświetlacza telefonu Samsung A52 może zostać wymieniony:
- Wymiana wyświetlacza Samsung A52 teraz wymienić w korzystnej cenie 540 zł
- Profesjonalny montaż fabrycznie nowej.
- Oryginalnej części
- Gwarancja na 3 miesiące

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza Samsung A52

Każdy klient, po mechanicznym uszkodzeniu ekranu swojego smartfona, zadaje jedno proste pytanie. Ile kosztuje mnie wymiana ekranu w moim smartfonie? Zamiast zadawać to pytanie, warto poszukać odpowiedzi w sieci. Sieć ta posiada ogromną wiedzę i jest nieocenionym źródłem informacji dla posiadaczy smartfonów. Dotyczy to nie tylko starszych, ale i nowszych modeli. Przykładem może być Samsung A52 wymiana wyświetlacza. Jest to najnowsze urządzenie ze średniej półki koreańskiego producenta Samsung. Jeśli szukasz szczegółów na temat kosztów takiej usługi, być może będziesz musiał zlecić jej płatną naprawę. Pęknięte ekrany dotykowe zdarzają się najczęściej w tego typu urządzeniach. Nowe smartfony stawiają przed nami nowe wyzwania. Możemy spodziewać się zgłoszeń serwisowych dotyczących odpłatnej wymiany ekranu. Dotyczyć to będzie nie tylko droższych, ale i tańszych urządzeń. Z pewnością będziemy w stanie naprawić i wykonać usługę wymiana wyświetlacza Samsung A52 w serwisie telefonów Samsung ExpressGSM.

Wykonywana Naprawa
Samsung A52
Koszt i Czas Naprawy
Samsung A52
Samsung A52 wymiana wyświetlacza490 zł ORG
1 godziny

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo. Tylko w naszym serwisie Samsung A52 wymiana wyświetlacza cena jest przystępna dla każdego kto będzie chciał skorzystać z naszych usług. 

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Kiedy trzeba wymienić ekran w Samsung A52

 • Panel dotykowy Samsung A52 nie działa prawidłowo, albo dotyk w Samsung A52 przerywa pod czas korzystania
 • Wyświetlacz Samsung A52 został uszkodzony mechanicznie
 • Ekran Samsung A52 niс nie pokazuje, jest nieczytelny lub zniekształcony

Kiedy ekran w Samsung A52 nie może zostać wymieniony:

 • Urządzenie ma uszkodzoną obudowę, co uniemożliwia jego prawidłowy montaż.
 • Widoczne są ślady zalania, zawilgocenia lub inne problemy z urządzeniem.
 • Urządzenie nie włącza się prawidłowo lub może w ogóle się nie uruchamiać.
 • Twoje urządzenie ma już aktywną blokadę
 • W urządzeniu brakuje oryginalnych części
 • W urządzeniu znaleziono uszkodzoną baterię. Pęcznienie sprawia, że nie można go odinstalować.

Smartfon Samsung Galaxy A52 - Wymiana szybki z ekranem

Ta część musi zostać wymieniona. Jest ona taka sama jak w innych modelach Samsunga. Większość producentów nie wykona małych części. Dotyczy to również wymiany ekranu w Samsungu Galaxy A51. Na rynku serwisowym sprzedadzą Ci połączenie ekranu i korpusu. Możliwa będzie również wymiana lub naprawa tej części w każdym serwisie telefonów komórkowych, który korzysta z oryginalnych podzespołów. Na pewno jesteście ciekawi, ile kosztuje część z wymianą. Tylko 540 zł wyniesie Cię serwis Samsung Galaxy A52 z wymianą ekranu. Za tę cenę możesz mieć pewność pełnej wymiany wraz z częścią. Nasz serwis zapewnia darmowy dowóz do naszej komórki serwisowej w Chorzowie. Ma to na celu spełnienie oczekiwań klientów. Wymiana wyświetlacza w Twoim Samsungu Galaxy A52 będzie obejmowała również inne części. Są one "przyklejone" do Twojego wyświetlacza. Jest to zestaw głośnomówiący z modułem wibracyjnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient otrzymuje wcześniej wymienione elementy przy okazji serwisowania ekranu.

Wymiana wyświetlacza w Samsung A52 - jak wygląda naprawa

Czy ta naprawa jest skomplikowana? Jest ona łudząco podobna do wymiany ekranu w wyświetlaczu Galaxy A51, starszego modelu telefonu Samsunga A52. Nie da się powiedzieć, że naprawa smartfonów jest prosta, zwłaszcza smartfonów. Każda naprawa niesie ze sobą możliwość uszkodzenia różnych elementów, jak choćby baterii. Są one trudne do wyjęcia z całego urządzenia. Wielu klientów unika takich napraw jak wymiana wyświetlacza Samsung A52 ze względu na trudność z tym związaną oraz dlatego, że nie chcą ryzykować utraty telefonu. W przypadku napraw lub innych usług oferujemy gwarancję zarówno na część jak i na usługę. Jeśli Twój telefon jest zagrożony ponownym wpadnięciem w nasze progi, zalecamy użycie szkła hartowanego do jego ochrony. Jest to bezpieczna forma ochrony, która zapobiega uszkodzeniu smartfona, a co za tym idzie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ochrona ta jest bardzo korzystna i możesz z niej skorzystać od razu po skorzystaniu z usługi. Polega ona na wymianie wyświetlacza w Twoim Samsung Galaxy A52.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM