Wymiana wyświetlacza Samsung M12

Wymiana ekranu Samsung M12 potrwa 60 minut

Obudowa Samsunga Galaxy M12 została skonstruowana w bardzo artystyczny sposób. Szansa na awarię jest większa, ponieważ dominującymi materiałami są plastik i szkło. Warto wiedzieć, że budowa "szklanych" elementów stosowanych w nowoczesnych smartfonach jest dość skomplikowana. Aby ekran działał prawidłowo, musi zawierać dwa elementy: wyświetlacz LCD z ekranem dotykowym oraz warstwę szkła. Jeśli któryś z tych elementów ulegnie uszkodzeniu, może być konieczna wymiana ekranu Samsung M12 na nowy. Telefony Samsung są na tyle zaawansowane technologicznie, że wymagają fachowych techników i wysokiej klasy sprzętu. ExpressGSM oferuje tylko oryginalne wyświetlacze, które są zgodne ze specyfikacją producenta. Oferujemy usługę naprawa Samsung M12 dożywotnią gwarancję na wszystkie naprawy, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość bezpieczeństwa. U nas możesz być pewien szybkich napraw i wysokiej jakości usług.

ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung M12

Jeśli Twój Samsung Galaxy M12 ma pękniętą szybkę, ale nie jest ona "rozlana", a dotyk nadal działa jak należy, to prawdopodobnie wystarczy wymienić tylko warstwę zewnętrzną, ale jeśli nie ma obrazu to powstaje pytanie ile kosztuje wymiana wyświetlacza Samsung M12 i to znajdziesz w naszym cenniku a koszt wymiany wynosi 280 zł. Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom Twój telefon będzie wyglądał tak, jakby nigdy nic się nie stało. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Dodatkowo oferujemy pisemną gwarancję na wykonaną usługę.

Wykonywana Naprawa
Samsung M12
Koszt i Czas Naprawy
Samsung M12
Samsung M12 wymiana ekranu330 zł ORG
60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Koszt wymiany wyświetlacza w Samsung M12 to mniej niż połowa ceny oryginalnego zakupu.

Cena usługi może być różna. Koszt takiej naprawy w tej chwili to około połowa ceny telefonu. Musimy też pamiętać, że koszt wymiany wyświetlacza może nie zostać pokryty przez producenta ze względu na amortyzację. Klienci często są przerażeni, gdy dowiadują się, że trzeba dokonać tak kosztownej naprawy. Jeśli chcemy dalej pracować na naszym urządzeniu, wymiana ekranu jest często jedynym wyjściem. ExpressGSM za wymianę ekranu w smartfonie Samsung Galaxy M12 pobiera 280 zł. Stawka ta obejmuje koszt usługi, części (oryginalny ekran) oraz ewentualną wysyłkę kurierską.

Wymiana wyświetlacza Samsung M12 wykonana od ręki

O nowej ofercie dla klientów możemy przekonać się patrząc na budżetową "stajnię" Samsunga. Telefon Samsung Galaxy M12 zadebiutował po cichu w listopadzie 2020 roku. Wywołało to sprzedaż kolejnego smartfona z półki budżetowej. W obecnych czasach gospodarczych jest to bardzo trudne do zrealizowania. Pomimo budżetowej propozycji, producent już przygotował swoje serwisy na pierwsze wizyty telefonu Samsung Galaxy M12. Może to nie potrwać zbyt długo, zanim pojawią się pierwsze wady fabryczne lub inne uszkodzenia mechaniczne. Drugi rodzaj usterki (z winy klienta) skłania nas do zadania pytania, ile będzie kosztowała wymiana wyświetlacza Samsung M12 wobec budżetowej ceny 799 zł to znajdziesz w naszym cenniku.

Samsung M12 wymiana ekranu

Zanim odpowiemy na tytułowe pytanie, przyjrzyjmy się specyfikacji urządzenia. Nie wygląda to źle. Producent chce "ciągle ciąć" konkurencję. W naszym "budżecie" oferuje nam skromny, 6,5-calowy ekran HD+ TFT. Jako powierzchnia robocza, od razu pojawia się duży ekran. Klienci często są zaniepokojeni zwiększonym ryzykiem utraty smartfona. Pamiętaj że wymiana wyświetlacza Samsung M12 jest usługą ekspresowej i zajmie 60 minut a cena wymiany będzie w granicach 280 zł

Wymiana wyświetlacza Samsung M12 usługa opłacalna

Do obsługi takiego ekranu potrzebny jest odpowiedni "procesor". Samsung Galaxy M12 posiada ośmiordzeniowy procesor z taktowany zegarem 2,3 GHz + 1,8 GHz. Jest też 4 GB pamięci systemowej. Jest to standard rynkowy i nie powinno to dziwić. W zestawie znajdzie się również 64GB pamięci na dane użytkownika (według producenta będzie też wersja ze 128GB pamięci). To znaczące usprawnienie w dzisiejszej erze "smartfonów". Przy bardzo dużym ekranie czasami może być potrzebna wymiana wyświetlacza Samsung M12 jeśli on został uszkodzony mechanicznie przyda się także pojemna bateria. Producent przewidział baterię o pojemności 5000 mAh, która powinna w pełni obsłużyć 6,5 calowy ekran. Choć specyfikacja nie jest zaliczana do najwyższych lotów, klienci docenią moduł 5G. Moduł ten staje się coraz ważniejszy ze względu na szybki i zaawansowany rozwój, jaki ma miejsce w Polsce.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM