Naprawa Xiaomi Mi 10 Lite

Serwis i naprawa telefonu Xiaomi Mi 10 Lite

Poniżej znajduje się kompletny serwis dla Xiaomi Mi 10 Light. Menu rozwijane pozwala wybrać najczęstsze usterki, które posiada Twój smartfon. Jeśli usterka nie jest wymieniona w rozwijanym menu, zalecamy wybranie diagnozy dla telefonu, a następnie opisanie co spowodowało jego nieprawidłowe działanie. Po otrzymaniu telefonu skontaktuje się z Państwem doradca techniczny, który poinformuje o kosztach naprawy.
Każda naprawa Xiaomi Mi 10 Lite w serwis Xiaomi ExpressGSM potrwa w miarę od ręki!
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana szybki Xiaomi Mi 10 Lite 
- wymiana baterii Xiaomi Mi 10 Lite 
- wymiana wyświetlacza Mi 10 Lite
- wymiana szybki aparatu Mi 10 Lite 
- wymiana głośniku Xiaomi Mi 10 Lite 
- wymiana aparatu Xiaomi Mi 10 Lite 
- wymiana baterii Xiaomi Mi 10 Lite 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.
Dodatkowe usługi związane z Xiaomi Mi 10 Lite - Możemy również wymienić uszkodzone karty SIM lub karty pamięci. Możemy również naprawić uszkodzone mikrofony, głośniki i buzzery. Na wszystkie części i naprawy udzielamy 100% gwarancji satysfakcji. Skontaktuj się z nami.

Naprawa Xiaomi Mi 10 Lite Cena

Nasz serwis oferuje możliwość naprawy telefonu Xiaomi Mi 10 Light. Jesteś użytkownikiem Xiaomi? Być może jesteś ciekaw, jakie usługi naprawcze możemy zaoferować dla telefonów marki Xiaomi. W tym przewodniku znajdziesz wszystkie usługi, które oferujemy w zakresie naprawy i konserwacji telefonów Xiaomi. W każdy dzień naszej pracy wkładamy całą naszą wiedzę i zaangażowanie. Spełnimy oczekiwania każdego klienta. Zapewniamy, że wszystkie naprawy wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o Twój czas. Naprawy zazwyczaj możemy wykonać na miejscu w ciągu dwóch godzin. Jeśli Twój telefon przestał działać lub nie jesteś w stanie zidentyfikować problemu, możemy Ci pomóc. Będziemy wtedy w stanie przygotować wycenę naprawy. Otrzymasz gwarancję na naprawy wykonane w naszym serwisie oraz na wszystkie użyte części. Nie musisz się martwić o dane w swoim telefonie, ponieważ nie dokonamy żadnych zmian bez Twojej zgody.

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Mi 10 Lite
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Mi 10 Lite
Wymiana Szybki Xiaomi Mi 10 Lite
280 zł AAA 
330 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10 Lite
460 zł (ZM)
530 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki Xiaomi Mi 10 Lite
150 zł (ZM)
230 zł ORG
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania TYPE-C
190 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
150 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Mi 10 Lite
160 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Mi 10 Lite
130-180 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Mi 10 Lite
190 zł ZM
230 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
- zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Mi 10 Lite
120 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Xiaomi Mi 10 Lite wymiana wyświetlacza, albo wymiana szybki

Czy wiesz, że wielu naszych klientów jest niezwykle zadowolonych z oferowanych przez nas usług? Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wysokich ocen, jakie otrzymujemy po wykonaniu naprawy telefonu. Zapewniliśmy wiele udogodnień, aby mieć pewność, że spełniamy oczekiwania naszych klientów. Oferujemy szybką naprawę, darmową wysyłkę, możliwość naprawy telefonu przy użyciu oryginalnych lub zamiennych części oraz dokładamy wszelkich starań, aby naprawa Xiaomi Mi 10 Lite nie pozostawiła żadnych śladów. 

Codziennie wymieniamy szkło i wyświetlacze w telefonach, które są bardzo delikatne. Upadek lub uderzenie może spowodować uszkodzenie. Konieczna będzie wymiana wyświetlacza na szkło Xiaomi Mi 10 Lite. Chcesz, aby Twoim telefonem zajęli się profesjonaliści? Nasz serwis oferuje gwarancję na wszystkie naprawy i części, a także fachowych techników, którzy rozwiążą każdy problem.Dlaczego naprawa w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka? 80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu. Wymiana szybki Xiaomi Mi 10 Lite jest taniej niż wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10 Lite. Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana baterii do Xiaomi Mi 10 Lite

Czy widzisz, że bateria Twojego Xiaomi Mi 10Lite rozładowuje się w ciągu kilku godzin? Wymiana baterii może być konieczna, jeśli sięgasz po nią wiele razy w ciągu dnia. Stan baterii może się pogorszyć w sposób, który utrudnia wyłączenie telefonu. Dobrze jest nie dawać swojego Xiaomi Mi 10 Lite nikomu innemu. Będą one w stanie ją wymienić. Taka naprawa wymaga rozebrania obudowy telefonu i użycia specjalistycznego sprzętu. Następnie należy włożyć nową baterię i podłączyć przewody do urządzenia. Jest to delikatne zadanie, które wymaga zarówno wyjątkowej ostrożności, jak i doświadczenia. Zalecamy skorzystanie z naszej dodatkowej usługi diagnostyki baterii, jeśli podejrzewasz, że przyczyna leży gdzie indziej. Naprawa w ExpressGSM trwa mniej niż godzinę, a Twój telefon zostanie odesłany już następnego dnia. Każda usługa objęta jest gwarancją, która obejmuje również części. Oferujemy również darmową dostawę paczek w obie strony.

Xiaomi Mi 10 Lite wymiana tylnej szybki
Express GSM Zamówić wymianę tylnej szybki Xiaomi Mi 10 lite

Xiaomi Mi 10 Lite wymiana tylnej szybki

Klapka baterii - tylna szybka Xiaomi Mi 10 lite w smartfonie musi spełniać tylko kilka podstawowych funkcji. W pierwszej kolejności powinna zapewniać odprowadzanie ciepła dla baterii, aby nie dopuścić do przegrzania telefonu. Oryginalne klapki posiadają powłokę termiczną, która rozwiązuje ten problem. Oryginalne klapki z baterią mogą również chronić Twój telefon przed uszkodzeniem przez wodę. Jeśli szukasz klapki, która jest szczelna, powinna ona mieć szczelną uszczelkę. Te cechy zapewnią, że klapka na baterię Twojego telefonu będzie bezpieczna i pewna. Dostępne są trzy rodzaje klapek: oryginalne, zastępcze i oryginalne zdemontowane. Możesz wybrać pomiędzy klapkami zamiennymi lub regenerowanymi, chyba że nie stać Cię na oryginalną klapkę. Od momentu przywiezienia telefonu do serwisu, czas naprawy wynosi zaledwie godzinę.

Wymiana złącza ładowania w Xiaomi Mi 10 Lite

Wiele popularnych smartfonów, w tym modele Xiaomi, posiada zainstalowane złącze USB. Złącze USB doskonale sprawdza się w smartfonach o smuklejszych profilach i mniejszych rozmiarach. Włączenie złącza USB do uniwersalnego rozwiązania ładowania sprawiło, że stało się ono również popularne w elektronice. Łatwo jest również zauważyć, że awarie złącza są dość powszechne. ExpressGSM jest doskonałym miejscem, aby znaleźć niską cenę za wymianę złącza USB w Xiaomi Mi 10 Lite. ExpressGSM oferuje szybki czas realizacji i profesjonalną obsługę naprawy. Możesz również zamówić zamienne złącza USB. Nasi technicy odpowiedzą na wszelkie pytania telefonicznie lub pisemnie.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM