Naprawa Xiaomi Mi 10T Lite

Naprawa Xiaomi Mi 10T Lite w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Mi 10T Lite?
Każda naprawa Xiaomi Mi 10T Lite w naszym Xiaomi serwis Warszawa wykonana od ręki.
Serwis telefonów Xiaomi Mi 10T Lite - Oferujemy kompleksowy serwis telefonów Xiaomi Mi 10T Lite. Wybierz najczęstsze problemy ze smartfonem za pomocą zrzutu. Jeśli usterka NIE pojawia się na tej rozwijanej liście, możesz wybrać diagnostykę telefonu, spisując szczegóły. Po ich otrzymaniu skontaktuje się z Tobą doradca techniczny, aby poinformować o kosztach naprawy.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Inne naprawy smartfonów Xiaomi Mi 10T Lite:
Nasz serwis wymienia uszkodzone złącza SIM, a także karty pamięci. Możemy również naprawić lub wymienić uszkodzone mikrofony, głośniki i brzęczyki. Na wszystkie naprawy i części otrzymasz gwarancję. Jesteśmy dostępni, aby Ci pomóc.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Mi 10T Lite 
- wymiana głośniku Xiaomi Mi 10T Lite 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10T Lite 
- wymiana szybki Xiaomi Mi 10T Lite 
- wymiana baterii Xiaomi Mi 10T Lite 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Mi 10T Lite 
- wymiana klapki Xiaomi Mi 10T Lite
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Mi 10T Lite cena

Centrum serwisowe naprawa telefonu Xiaomi Mi 10T Lite - ExpressGSM potrafi nie tylko naprawić pęknięte ekrany czy wymienić wadliwe baterie, ale także zdiagnozować i naprawić uszkodzone złącza USB i aparaty fotograficzne. Twój smartfon Xiaomi w krótkim czasie wróci do sprawności. Wszystko to w przystępnej cenie z gwarancją obejmującą użyte części i montaż. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość napraw i ceny. Jesteśmy dostępni również w naszym salonie offline i centrum serwisowym online. Nasze oryginalne części i zamienniki, które oferujemy, obejmują wszystkie aspekty naprawy telefonów Xiaomi. Nasza profesjonalna wiedza i doświadczenie w zakresie naprawy wyróżnia nas spośród innych punktów napraw.
Naprawa Xiaomi Mi 10T Lite trwa od 15 minut w ExpressGSM.

Wykonywana naprawa Xiaomi Mi 10T LiteKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Mi 10T Lite
Wymiana Szybki Xiaomi Mi 10T Lite
280 zł AAA 
330 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10T Lite
460 zł (ZM)
530 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki Xiaomi Mi 10T Lite
(Pokrywa baterii)
150 zł (ZM)
230 zł ORG
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Mi 10T Lite
150 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
220 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Mi 10T Lite
150 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Mi 10T Lite
150-210 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Mi 10T Lite
190 zł ZM
230 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane Xiaomi Mi 10T Lite
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Mi 10T Lite
150 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10T Lite w ExpressGSM

Smartfony Xiaomi Mi 10T Lite trafiają do nas z różnego rodzaju, mikrouszkodzeniami i otarciami wyświetlacza, które mogą być spowodowane intensywnym użytkowaniem. Nierzadko zdarzają się usterki mechaniczne spowodowane upadkami lub niewłaściwą obsługą. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj i stopień uszkodzenia wyświetlacza posiadasz, wymiana smartfona na zamiennik to ekonomiczny i mądry wybór. Przekonaliśmy się, że wyświetlacze zamienne OEM dobrze sprawdzają się w smartfonach Xiaomi. Są one często używane z dużą częstotliwością. W naszej ofercie znajdziesz również oryginalne wyświetlacze, jeśli Twój telefon jest starszy lub nie jesteś pewien jego wymiany. ExpressGSM zapewnia błyskawiczną naprawę, a także profesjonalną wymianę wyświetlacza Xiaomi Mi 10T Lite. Jesteśmy ekspertami w naprawach i oferujemy gwarancję na montaż i wykonanie.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10T Lite zajmie w serwisie ExpressGSM od 1 godziny

Xiaomi Mi 10T Lite wymiana szybki wyświetlacza

Wymiana baterii Xiaomi Mi 10T Lite od 30 min.

Nowoczesne urządzenia z systemem Android, w tym smartfon Xiaomi, są wyposażone w niewymienne baterie litowe. Dlatego wymiana baterii Xiaomi Mi 10T Lite jest trudniejsza. Warto sprawdzić żywotność baterii, a także to, jak długo telefon może pracować bez ładowania. Jeśli wyniki pojemności nie są pozytywne, być może nadszedł czas na wymianę baterii. ExpressGSM pozwala to zrobić nawet jeśli smartfon ma niewymienną baterię. Czas wysyłki i proces naprawy jest szybki. Od momentu dotarcia urządzenia do serwisu mija mniej niż jeden dzień. To wyłącznie od klienta zależy, na ile chce wymienić swoją baterię. Na koszt usługi może mieć wpływ rodzaj wybranej baterii oryginalnej lub zamiennej. Gwarancja dostępna jest zarówno na wykonaną usługę, jak i na wybraną baterię. Jeśli nie masz pewności, czy problem jest związany z baterią, oferujemy dodatkową usługę, która zdiagnozuje problem.
Wymiana baterii Xiaomi Mi 10T Lite potrwa 30 minut

Zdejmowanie blokady konta Google Xiaomi Mi 10T Lite

Usuń blokadę konta Google Xiaomi Mi 10T Lite
Konta Google mogą być używane do uzyskania dostępu i autoryzacji wielu usług online. Wielu użytkowników smartfonów Xiaomi będzie wymagało posiadania konta Google. Ma ono jednak wiele zalet. Popularny PRF Lock chroni. Robi to za pomocą najlepszych funkcji bezpieczeństwa. Te zabezpieczenia pozwalają na automatyczne blokowanie i wykrywanie zagrożeń, zanim zdążą wyrządzić szkodę. System FRP nakłada obowiązek zalogowania się na konto właściciela telefonu (to, które służy do ustawień) w celu odzyskania ustawień fabrycznych. Technicy ExpressGSM zachęcają osoby, którym nie udało się odblokować konta Google w Xiaomi Poco X3 Pro. Dostarczymy Ci telefon Xiaomi, który jest odblokowany, a także 
Usuwanie konta Xiaomi Mi 10T Lite
Możesz chcieć usunąć swoje konto Xiaomi z różnych powodów. Być może właśnie kupiłeś nowy telefon lub nie jesteś w stanie przypomnieć sobie żadnych wprowadzonych danych. Konto tego chińskiego producenta zostało stworzone dla wsparcia wszystkich użytkowników Xiaomi. Strona account.xiaomi.com pozwala użytkownikom na usunięcie konta i tym samym stawia na bezpieczeństwo. Większość posiadaczy smartfonów Xiaomi wie, że jeśli login i hasło nie są poprawne, może zablokować dostęp do swojego konta. Nie jesteśmy w stanie ocenić, jak faktycznie działa blokada konta Mi, a jest to tylko jeden z wielu środków podejmowanych przez Xiaomi w celu zwiększenia swojej atrakcyjności. ExpressGSM zapewnia usługę bezpiecznego pobierania kodu blokady konta Xiaomi na Poco X3 Pro, jeśli twoje próby nie powiodą się. 

Wymiana portu ładowania Xiaomi Mi 10T Lite od 60 min.

Wymiana złącza ładowania Xiaomi Mi 10T Lite:
Złącze USB pozwala urządzeniom mobilnym, takim jak smartfony Xiaomi, na szybsze ładowanie, a jednocześnie umożliwia ładowanie i podłączanie do komputerów. Teraz możesz znaleźć tanie zamienne złącze USB do swojego Xiaomi Mi 10T Lite, odwiedzając naszą stronę internetową. ExpressGSM zapewnia szereg wysokiej jakości komponentów i niedrogich usług wymiany złącza. Nasz zespół szybko profesjonalnie naprawi Twój telefon. Zwrot telefonu trwa krócej niż jeden dzień roboczy. Ułatwiamy posiadanie szybko ładującego się telefonu.
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Mi 10T Lite od ręki.

Gdzie naprawić Xiaomi Mi 10T Lite?

Gdzie naprawić Xiaomi Mi 10T Lite?
Naprawa Xiaomi Mi 10T Lite jest możliwa w jednym z naszych oddziałów w Warszawie:
lub korespondencyjnie, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie.

  • serwis Xiaomi Warszawa Centrum- Chmielna 98 lok. 6
  • serwis Xiaomi Warszawa Mokotów - Belwederska 2

lub załatwimy naprawę wysyłkowo, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie, albo zamówić usługę door to door.

Wymiana szybki Xiaomi Mi 10T Lite w Warszawie

Dlaczego naprawa Xiaomi Mi 10T Lite w serwis Xiaomi ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwisie ExpressGSM usługa wymiana szybki Xiaomi Mi 10T Lite jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza a taka procedura nie trwa długo.
Zapewniamy pełne zadowolenie z wybrania naszej usługi wymiana zbitej szybki. Można wiele zyskiwać na takim podejściu do sprawy i skorzystaniu z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę, która na rynku działa już od bardzo długiego czasu. Wybierając nasz serwis możesz bardzo komfortowo przedłużyć żywotność swojego telefonu i użytkować go jeszcze przez kolejnych kilka lat.
wymiana szybki Xiaomi Mi 10T Lite od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana tylnej szybki Xiaomi Mi 10T Lite

Powodem, dla którego wybrałeś smartfon marki Xiaomi jest to, że szukasz wysokiej jakości telefonów w przystępnej cenie. ExpressGSM pomoże Ci wymienić klapkę baterii, jeśli nie wytrzyma ona wystarczająco długo, aby zabezpieczyć baterię przed wilgocią i wyciekiem. Profesjonalnie wymienione baterie Xiaomi Mi 10T Lite z klapkami idealnie dopasowanymi do Twojego urządzenia. Dzięki nim Twój smartfon będzie miał zapewnioną odpowiednią ochronę baterii. Najlepszej jakości klapki na baterie zawierają warstwę termoizolacyjną, która może zapewnić Twojemu telefonowi solidną i trwałą ochronę przed przegrzaniem. Nasz serwis oferuje trzy opcje klap Xiaomi Mi 10T Lite przy wymianie baterii. Masz możliwość uzyskania oryginalnej, oryginalnej usuniętej lub zamiennej klapki. Oryginalne klapki są lepsze niż jakakolwiek powłoka termiczna i zalecamy ich wybór. Po przyjęciu telefonu do serwisu naprawa trwa mniej niż godzinę. Serdecznie zapraszamy!
Wymiana tylnej szybki Xiaomi Mi 10T Lite zajmie od 30 min.

Naprawa po zalaniu Xiaomi Mi 10T Lite

Wszyscy posiadacze Xiaomi Mi 10T Lite mogą uzyskać dostęp do usługi diagnozy. Polega ona na profesjonalnym sprawdzeniu funkcjonalności Twojego urządzenia. Wybierz interesującą Cię usługę diagnozy, zapakuj szczelnie urządzenie i zawieź je do naszego centrum. Nasi technicy mogą zbadać ekran dotykowy, lampę błyskową, głośnik i mikrofon, a także inne komponenty. Nie jest łatwo ocenić koszt naprawy telefonu. Ważne jest, aby nie spieszyć się z naprawą telefonu. Zarówno koszt naprawy, jak i koszt zakupu części zamiennych może przewyższyć rzeczywistą wartość telefonu. Zaakceptuj mailowy kosztorys, a rozpoczniemy naprawę. Jeśli diagnoza zostanie zaakceptowana, ostateczna cena usługi zostanie pomniejszona o tę wartość. Każdy klient, który zrezygnuje z naprawy jest odpowiedzialny za uiszczenie opłaty diagnostycznej. Pobierzemy dane i odeślemy je do pierwotnego właściciela.
Naprawa po zalaniu Xiaomi Mi 10T Lite zajmie od jednego dnia roboczego.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM