Naprawa Xiaomi Mi Note 10

Naprawa Xiaomi Mi Note 10 w ExpressGSM wykonana od 15 minut

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Mi Note 10?
Naprawa Xiaomi Mi Note 10 w ExpressGSM potrwa od 30 minut, każda usterka będzie poprawiona w miarę od ręki.
Zapewniamy najlepszy serwis Xiaomi w Warszawie i Mamy wiele różnych usług, które świadczymy. Jeśli problem, z którym się borykasz nie mieści się w żadnej z tych kategorii usług, możesz skonsultować się z naszym serwisem diagnostycznym dla Twojego telefonu. Po otrzymaniu urządzenia określimy stopień jego uszkodzenia. Doradcy techniczni zadzwonią do Ciebie z kosztorysem oraz planem pracy. Udzielamy gwarancji zarówno na części jak i na usługę. Obiecujemy, że nie będziemy zmieniać danych osobowych, oprogramowania lub jego aktualizacji bez wiedzy właściciela. Jeśli któraś z wymienionych wcześniej kwestii będzie wymagała korekty, powiadomimy Cię o konieczności ich zmiany. zgoda.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Mi Note 10 
- wymiana głośniku Xiaomi Mi Note 10 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 
- wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 
- wymiana baterii Xiaomi Mi Note 10 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Mi Note 10 
- wymiana klapki Xiaomi Mi Note 10 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Mi Note 10 Cena

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Mi Note 10
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Mi Note 10
Wymiana Szybki Xiaomi Mi Note 10
350 zł (ZM) 
390 zł ORG
od 3 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10
450 zł (ZM) 
520 zł ORG 
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki Xiaomi Mi Note 10
(Pokrywa baterii)
190 zł
1 godziny
Wymiana gniazda
ładowania TYPE-C
140 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
170 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Mi Note 10
160 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Mi Note 10
90-120 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Mi Note 10
180 zł ZM
240 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu głównego
140 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 w Warszawie

Dlaczego naprawa w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 i naprawa Xiaomi Mi Note 10 z taką usterką jest taniej niż wymiana całego wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 Cena

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Mi Note 10
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10 Wymiana szybki350 zł (ZM)
390 zł ORG
od 3 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Sprawnie wymienimy szybkę w Xiaomi Mi Note 10

  Smartfon Xiaomi Mi Note 10 nadal pozostaje w rękach wielu osób i jest przez nie bardzo często używany. Może sprawdzić się bardzo dobrze w konkretnym zastosowaniu i użytkowanie urządzenia może być niezwykle przyjemne. Jednak nawet w tym urządzeniu może dojść do uszkodzenia przedniej szybki na skutek upadku smartfona. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest przeprowadzenie wymiany szybki. Takie prace można zlecić naszemu serwisowi GSM, w którym specjalizujemy się w oferowaniu najbardziej wartościowych usług, które sprawdzą się świetnie. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszej sprawdzonej oferty i postawienie na naszą pomoc. Dzięki nam wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 nie będzie problemem. Nawet wyglądające na poważne uszkodzenia jesteśmy w stanie bardzo sprawnie usunąć i przywrócić urządzenie do bardzo dobrego działania. Zapraszamy więc do wybrania usług proponowanych przez nasz serwis, który specjalizuje się w takich właśnie pracach i oferuje najlepszą pomoc.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi mi Note 10

Zbita szybka powinna zostać niezwłocznie wymieniona

Korzystanie z urządzenia, w którym doszło do zbicia szybki nie jest zalecane i powinno się w możliwie krótkim czasie przeprowadzić jej wymianę. Daje to bardzo dobre efekty i pozwala na zdecydowanie bardziej komfortowe korzystanie ze smartfona. Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 sprawia, że szanse na okaleczenie się na skutek korzystania z uszkodzonego urządzenia są zdecydowanie niższe. Dodatkowo brak pęknięć na szybce zapewnia odpowiednią ochronę dla elementów znajdujących się pod nią. W przypadku wystąpienia usterki należy zdecydować się na jej sprawne usunięcie poprzez skorzystanie z pomocy specjalistów z tego zakresu, którzy udzielą fachowej pomocy i wsparcia. Nasz serwis jest takim właśnie miejscem, w którym wszystkie zainteresowane osoby mogą otrzymać pomoc w przypadku uszkodzonej szybki w smartfonie. Mogą być bardzo zadowolone z postawienia na naszą korzystną ofertę, która będzie sprawdzała się bardzo dobrze i na którą warto postawić.

Najwyższa jakość świadczonych usług

  Nasz serwis to gwarancja otrzymania bardzo profesjonalnej pomocy w przypadku uszkodzeń smartfona. Wymiana szybki Xiaomi Mi Note 10 to nasza specjalność i posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do realizowania takich właśnie usług. Nasi serwisanci posiadają dużą wiedzę na temat budowy poszczególnych urządzeń i są w stanie zaproponować najwyższej jakości pomoc, która sprawdzi się znakomicie i umożliwi przywrócenia Twojego smartfona do poprawnego działania i bardzo dobrego stanu.

Wyświetlacz w Xiaomi Mi Note 10 można wymienić

  Wymiana wyświetlacza w smartfonie jest jak najbardziej możliwa i warto zdecydować się na skorzystanie z takiej usługi w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń ekranu. Zupełnie nowy wyświetlacz w urządzeniu będzie sprawdzał się świetnie i dzięki niemu możliwe będzie wygodne korzystanie ze smartfona. Wszystkie dane na ekranie będą bowiem czytelne i można będzie komfortowo posługiwać się samym smartfonem. W naszym serwisie GSM w Warszawie oferujemy kompleksową wymianę wyświetlacza, która jest u nas dostępna na bardzo korzystnych warunkach. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszej oferty. W atrakcyjnej cenie przywrócisz u nas swój smartfon do znakomitego działania i będzie w stanie komfortowo z niego korzystać. 

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10

Wymiana ekranu Xiaomi Mi Note 10 Cena

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Mi Note 10
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10 Wymiana wyświetlacza460 zł ORG
1 godzina

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Zamontujemy zupełnie nowy wyświetlacz

W naszym serwisie wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 wykonywana jest w oparciu o zupełnie nowe podzespoły. W Twoim urządzeniu zdemontujemy uszkodzony wyświetlacz i w jego miejsce zamontujemy zupełnie nowy. Dzięki temu smartfon będzie pracował poprawnie, a przy tym nowy wyświetlacz będzie pozbawiony jakichkolwiek zarysowań. Twój Xiaomi Mi Note 10 będzie tym samym wyglądał jak zupełnie nowy. Również korzystanie ze smartfona będzie o wiele przyjemniejsze i bardziej komfortowe dla wszystkich osób, które postanowią takowe urządzenie wybrać. Sprawdzi się ono świetnie w konkretnym zastosowaniu.

Bardzo precyzyjna naprawa wyświetlacza

 Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 oferowana przez nas serwis jest realizowana bardzo precyzyjnie i dokładnie. Doskonale wiemy jak delikatne potrafią być podzespoły w urządzeniu i właśnie z tego powodu przykładamy dużą uwagę do precyzyjnych napraw. Z nami masz pewność, że inne podzespoły w smartfonie nie zostaną uszkodzone i wszystkie jego funkcje po naszej usłudze będą działały poprawnie. Wyświetlacz będzie również prawidłowo podłączony i będzie poprawnie reagował na dotyk. Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 zrealizowana przez nasz serwis sprawdza się zatem świetnie i warto się taką właśnie usługą zainteresować, gdyż może ona zachwycać wszystkie osoby. Nasz serwis to gwarancja najlepszej jakości usług i serdecznie zapraszamy do zdecydowania się na naszą bardzo korzystną ofertę usługową, która będzie odpowiedzią na potrzeby wszystkich klientów. U nas otrzymasz bardzo profesjonalną pomoc i niezwykle wartościowe usługi dla siebie.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM