Naprawa Xiaomi Poco M3 PRO

Naprawa Xiaomi Poco M3 PRO w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Poco M3 PRO?
Każda naprawa Xiaomi Poco M3 PRO w naszym Xiaomi serwis Warszawa wykonana od ręki.
Serwis telefonów Xiaomi Poco M3 PRO - Poniżej znajduje się kompletny poradnik serwisowy dla Xiaomi Poco M3 PRO. Z rozwijanego menu możesz wybrać najczęstsze problemy z Twoim smartfonem. Jeśli usterka nie jest wymieniona w rozwijanym menu, zalecamy zdiagnozowanie telefonu i wyjaśnienie, co jest jej przyczyną. Doradca techniczny skontaktuje się, aby powiadomić Cię o kosztach naprawy po otrzymaniu zgłoszenia.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Inne naprawy smartfonów Xiaomi Poco M3 PRO:
Wymieniamy również uszkodzone złącza SIM lub karty pamięci. Możemy również naprawić wadliwe głośniki, mikrofony i brzęczyki. Na wszystkie części i naprawy udzielamy 100% gwarancji satysfakcji. Skontaktuj się z nami. Nasz serwis jest dostępny dla Ciebie.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Poco M3 PRO 
- wymiana głośniku Xiaomi Poco M3 PRO 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco M3 PRO 
- wymiana szybki Xiaomi Poco M3 PRO 
- wymiana baterii Xiaomi Poco M3 PRO 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Poco M3 PRO 
- wymiana klapki Xiaomi Poco M3 PRO
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Poco M3 PRO cena

ExpressGSM może naprawić Xiaomi Poco M3 PRO i wymienić pęknięte ekrany, a także naprawić i zdiagnozować uszkodzone złącza USB. W krótkim czasie przywrócimy funkcjonalność Twojego smartfona Xiaomi. Wszystko to odbywa się w bardzo przystępnej cenie i jest objęte dożywotnią gwarancją obejmującą montaż i części. Staramy się zapewnić najwyższą jakość i najniższą cenę naprawy. Czynne jest nasze internetowe centrum serwisowe, jak również nasz stacjonarny salon sprzedaży. Posiadamy zarówno części oryginalne jak i zamienne do wszystkich napraw telefonów Xiaomi. Od innych firm naprawczych różni nas doświadczenie, wiedza i profesjonalne naprawy. Naprawa Xiaomi Poco M3 PRO trwa od 15 minut w ExpressGSM.

Wykonywana naprawa Xiaomi Poco M3 PROKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Poco M3 PRO
Wymiana Szybki Xiaomi Poco M3 PRO
240 zł AAA 
290 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco M3 PRO
299 zł (ZM)
340 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki Xiaomi Poco M3 PRO
(Pokrywa baterii)
160 zł (ZM)
260 zł ORG
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Poco M3 PRO
180 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
220 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Poco M3 PRO
170 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Poco M3 PRO
140-190 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Poco M3 PRO
180 zł ZM
240 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane Xiaomi Poco M3 PRO
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Poco M3 PRO
160 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco M3 PRO w ExpressGSM

Trafiają do nas smartfony Xiaomi z różnego rodzaju i stopnia mikrouszkodzeniami wyświetlacza spowodowanymi intensywnym użytkowaniem. Do usterek mechanicznych może dojść również w wyniku niewłaściwego obchodzenia się z urządzeniem lub upadku. Niezależnie od stopnia i rodzaju uszkodzenia wyświetlacza, warto przyjrzeć się zamiennikom dla starszych smartfonów Xiaomi. Przekonaliśmy się, że wyświetlacze zamienników OEM są bardzo podobne do oryginałów w smartfonach Xiaomi. Jeśli Twój smartfon nie jest jeszcze w produkcji lub nie jesteś pewien opcji wymiany, oferujemy również oryginalne wyświetlacze. ExpressGSM oferuje błyskawiczną naprawę i profesjonalną wymianę szkła i wyświetlaczy w Xiaomi Poco M3 PRO. Posiadamy nie tylko szeroką wiedzę w tym zakresie, ale także oferujemy gwarancję na montaż i wyświetlacz a na usługę wymiana wyświetlacza udzielimy gwarancję 3 miesiące.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco M3 PRO zajmie w serwisie ExpressGSM od 1 godziny

Xiaomi Poco M3 PRO Naprawa

Wymiana baterii Xiaomi Poco M3 PRO od 30 min.

Większość smartfonów z systemem Android, w tym Xiaomi, posiada technologię niewymiennej baterii. To sprawia, że wymiana baterii Xiaomi Poco M3 PRO jest trudniejsza. Ważne jest, aby sprawdzić żywotność baterii i zobaczyć, jak długo telefon może wytrzymać bez ładowania. Jeśli pojemność baterii nie jest zadowalająca, być może nadszedł czas, aby ją wymienić. ExpressGSM ułatwia wymianę niewymiennej baterii w smartfonie. Wykonanie naprawy wraz z wysyłką zwrotną trwa zaledwie jeden dzień. Jest to czas od momentu dostarczenia urządzenia do centrum serwisowego. To Ty decydujesz o kosztach wymiany baterii. Ostateczny koszt usługi będzie zależał od tego, czy wybierzesz baterie oryginalne czy zamienniki. Gwarancja dotyczy zarówno usługi, jak i baterii. Jeśli nie masz pewności, czy problem jest spowodowany przez baterię, możemy zaoferować dodatkowe usługi w celu jej zdiagnozowania.
Wymiana baterii Xiaomi Poco M3 PRO potrwa 30 minut

Zdejmowanie blokady konta Google Xiaomi Poco M3 PRO

Usuwanie blokady Xiaomi Poco M3 PRO
Konta Google to narzędzie, którego możesz użyć do autoryzacji i dostępu do wielu usług online. Konto Google jest koniecznością dla posiadaczy smartfonów Xiaomi. Oferuje ono również wiele korzyści. Najpopularniejsza blokada PRF chroni. Ma też najlepsze zabezpieczenia, pozwalające wykryć i zablokować zagrożenia, zanim zdążysz zrobić sobie krzywdę. System FRP wymusi na Tobie zalogowanie się na konto właściciela (to, które służy do ustawienia ustawień fabrycznych) najczęściej po resecie urządzenia. Technicy ExpressGSM służą pomocą każdemu, komu nie udało się odblokować konta Google w Xiaomi Poco M3 PRO. Otrzymasz telefon Xiaomi bez blokady i darmową wysyłkę w obie strony.
Usuwanie konta Xiaomi Poco M3 PRO
Możesz chcieć usunąć swoje konto Xiaomi z wielu powodów. Być może kupiłeś używany telefon lub straciłeś dane, które wcześniej wprowadziłeś. To konto należy do chińskiego producenta i zapewnia wsparcie wszystkim użytkownikom urządzeń Xiaomi Poco M3 PRO. To konto jest zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom. Użytkownicy mogą usunąć swoje konto poprzez stronę account.xiaomi.com. Większość właścicieli smartfonów Xiaomi jest świadoma, że reset może spowodować zablokowanie dostępu do konta. Jeśli hasło i dane logowania są nieprawidłowe, konto zostanie usunięte. Choć nie wiemy jak skuteczna jest w praktyce blokada konta Mi, to jest to jeden z wielu środków, które Xiaomi podjęło w celu zwiększenia popularności swoich smartfonów. ExpressGSM oferuje bezpieczną usługę pobierania blokady konta Xiaomi dla Xiaomi Poco M3 PRO, jeśli nie możesz odblokować swojego konta pomimo wszystkich wysiłków. 

Wymiana portu ładowania Xiaomi Poco M3 PRO od 60 min.

wymiana złącza ładowania Xiaomi Poco M3 PRO:
Urządzenia mobilne, takie jak smartfon Xiaomi, mogą ładować się szybciej i nadal być w stanie połączyć się z komputerami lub innymi urządzeniami za pomocą złącza USB. Możesz teraz znaleźć tanią ofertę wymiany złącza USB dla swojego smartfona Xiaomi Poco M3 PRO, jeśli przestało ono działać. ExpressGSM oferuje wiele części wysokiej jakości i niedrogie usługi wymiany. Naprawa może być wykonana szybko i profesjonalnie przez ExpressGSM. Dzięki zwrotowi telefonu, czas realizacji usługi wynosi zaledwie jeden dzień. Możesz cieszyć się szybszym ładowaniem swojego telefonu wybierając nasz serwis.
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Poco M3 PRO od ręki.

Gdzie naprawić Xiaomi Poco M3 PRO?

Gdzie naprawić Xiaomi Poco M3 PRO?
Naprawa Xiaomi Poco M3 PRO jest możliwa w jednym z naszych oddziałów w Warszawie:
lub korespondencyjnie, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie.

  • serwis Xiaomi Warszawa Centrum- Chmielna 98 lok. 6
  • serwis Xiaomi Warszawa Mokotów - Belwederska 2

lub załatwimy naprawę wysyłkowo, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie, albo zamówić usługę door to door.

Wymiana szybki Xiaomi Poco M3 PRO w Warszawie

Dlaczego naprawa Xiaomi Poco M3 PRO w serwis Xiaomi ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwisie ExpressGSM usługa wymiana szybki Xiaomi Poco M3 PRO jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza a taka procedura nie trwa długo.
Zapewniamy pełne zadowolenie z wybrania naszej usługi wymiana zbitej szybki. Można wiele zyskiwać na takim podejściu do sprawy i skorzystaniu z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę, która na rynku działa już od bardzo długiego czasu. Wybierając nasz serwis możesz bardzo komfortowo przedłużyć żywotność swojego telefonu i użytkować go jeszcze przez kolejnych kilka lat.
wymiana szybki Xiaomi Poco M3 PRO od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana tylnej szybki Xiaomi Poco M3 PRO

Wymiana klapki baterii Xiaomi Poco M3 PRO - Zapewne wybrałeś smartfon Xiaomi, ponieważ cenisz sobie wysoką jakość smartfonów w niskiej cenie. ExpressGSM może pomóc, gdy klapka baterii nie wytrzymuje wilgoci lub wycieku. Profesjonalna wymiana klapki baterii Xiaomi Poco M3 PRO odbywa się przy użyciu klapek, które są dokładnie dopasowane do Twojego urządzenia. Takie klapki zapewnią Twojemu smartfonowi ochronę przed żywiołami. Dobrej jakości klapka baterii z powłoką termoizolacyjną zapewni Twojemu telefonowi trwałą i solidną ochronę przed przegrzaniem. Podczas wizyty w naszym serwisie w celu wymiany baterii w telefonie możesz wybrać jeden z trzech rodzajów klap: zamienną, oryginalną-usuniętą lub zamienną. Ponieważ posiadają one powłokę termiczną, zalecamy wybór klap oryginalnych. Od momentu przyjęcia telefonu do serwisu czas realizacji wynosi zaledwie godzinę. Wszystkich zapraszamy do przyjazdu i oględzin urządzenia.
Wymiana tylnej szybki Xiaomi Poco M3 PRO zajmie od 30 min.

Naprawa po zalaniu Xiaomi Poco M3 PRO

Wszyscy posiadacze smartfonów Xiaomi Poco M3 PRO mogą skorzystać z oferty diagnozy telefonu po zalaniu. Obejmuje ona profesjonalne sprawdzenie funkcjonalności urządzenia. Wystarczy wybrać usługę diagnostyki, bezpiecznie zapakować telefon, a następnie wysłać go do nas. Nasi technicy sprawdzą ekran dotykowy, aparat i lampę błyskową, głośnik, mikrofony, części metalowe, czujniki i inne podzespoły. Jest to duża liczba komponentów, które należy sprawdzić, aby określić, czy naprawa będzie opłacalna. Zalecamy, aby nie spieszyć się z naprawą telefonu. Koszt naprawy i części zamiennych może przekroczyć cenę telefonu. Jeśli zdecydujesz się na naprawę telefonu, prześlemy Ci kosztorys drogą mailową. Wartość diagnozy obniży ostateczny koszt usługi, jeśli naprawa zostanie zrealizowana. Rezygnacja z naprawy nie będzie miała wpływu na koszt diagnozy. Oferujemy pobranie danych z telefonu i odesłanie go do właściciela.
Naprawa po zalaniu Xiaomi Poco M3 PRO zajmie od jednego dnia roboczego.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM