Naprawa Xiaomi Redmi 10c

Naprawa Xiaomi Redmi 10c w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Redmi 10c?
Każda naprawa Xiaomi Redmi 10c w naszym Xiaomi serwis Warszawa wykonana od ręki.
Serwis telefonów Xiaomi Redmi 10c - oferujemy kompleksowy serwis do Xiaomi Redmi 10c w zakładce poniżej. Wybierz najczęściej występujące usterki ze swojego smartfona za pomocą zrzutu. Jeśli usterka NIE pojawia się na tej rozwijanej liście, możesz wybrać diagnostykę telefonu, spisując jej szczegóły. Doradca techniczny skontaktuje się z Tobą, aby poinformować Cię o kosztach naprawy po otrzymaniu telefonu.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Inne naprawy smartfonów Xiaomi Redmi 10c:
Specjaliści ExpressGSM naprawiają uszkodzenia slotu SIM, a także wadliwe głośniki, mikrofony i brzęczyki Xiaomi Redmi 10c. Nasz serwis oferuje profesjonalny sprzęt, wykwalifikowanych techników, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdej naprawy urządzeń Xiaomi. Jako nasz klient możemy zapewnić, że Twoje urządzenie po naprawie zostanie przetestowane i zweryfikowane. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Redmi 10c 
- wymiana głośniku Xiaomi Redmi 10c 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 10c 
- wymiana szybki Xiaomi Redmi 10c 
- wymiana baterii Xiaomi Redmi 10c 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi 10c 
- wymiana klapki Xiaomi Redmi 10c 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Redmi 10c cena

Nasz serwis oferuje usługi naprawy telefonów Xiaomi Redmi 10c - ExpressGSM zaprasza wszystkich odwiedzających stronę do zapoznania się z opisami napraw, które wykonujemy na co dzień. Dowiedz się więcej o naszych usługach i wybierz opcję diagnozy telefonu. Jest ona przeznaczona dla klientów, którzy wymagają napraw nieobjętych standardem. To brzmi świetnie!!! Masz rację!!! Ale to nie wszystko. Klienci, którzy wybiorą naszą usługę, zostaną objęci gwarancją zarówno na proces instalacji, jak i na części, których używamy. Wybierając nas do naprawy urządzenia, możesz mieć pewność, że nie przerwiemy żadnych aktualizacji danych czy oprogramowania. Jeśli wymagana jest jakakolwiek ingerencja, zawsze docieramy do naszych klientów, aby rozwiązać problem przed przejściem do naprawy.

Wykonywana naprawa Xiaomi Redmi 10cKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi 10c
Wymiana Szybki Xiaomi Redmi 10c
210 zł AAA 
250 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 10c
310 zł (ZM)
390 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki Xiaomi Redmi 10c
(Pokrywa baterii)
180 zł (ZM)
250 zł ORG
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi 10c
150 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
220 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi 10c
150 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Redmi 10c
140-190 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Redmi 10c
190 zł ZM
220 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane Xiaomi Redmi 10c
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi 10c
130 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 10c w ExpressGSM

Wymiana wyświetlacza i szkła w Xiaomi Redmi 10c - wiele osób jest zdezorientowanych co do różnic w przednim ekranie, wyświetlaczu i digitizerze. Ważne jest, aby zrozumieć, że szklana warstwa przednia chroni, wyświetla i umożliwia działanie ekranu. Digitizer (lub ekran dotykowy) składa się z cienkiej, przezroczystej warstwy umieszczonej pomiędzy przednią i tylną szybą. Ekran ma kluczowe znaczenie dla wysokiej jakości reakcji na dotyk i jakości wyświetlania. Innymi słowy, jest tym, co widzi użytkownik, gdy patrzy na swój telefon. Nie ma znaczenia, który z powyższych elementów jest uszkodzony. Obecna technologia integruje ekran dotykowy i panel LCD. Oznacza to, że nie można wymienić ekranu lub digitizera, jeśli został on uszkodzony. ExpressGSM oferuje wymianę szkła oraz wymianę wyświetlacza w Xiaomi Redmi 10c. Możemy również wymienić cały element przedniej szyby Xiaomi Mi 11, jeśli została ona rozbita. Każdego dnia wykonujemy po kilka napraw. Dzięki temu jesteśmy profesjonalni i mamy duże doświadczenie.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 10c zajmie w serwisie ExpressGSM od 1 godziny

Wymiana szybki Xiaomi Redmi 10c Naprawa

Wymiana baterii Xiaomi Redmi 10c od ręki

Xiaomi Redmi 10c wymiana baterii - co drugi produkt sprzedawany na świecie wymaga zasilania baterią. Producenci starają się poprawić długowieczność baterii, jednocześnie zmniejszając wpływ na środowisko. Ważne jest, aby pamiętać, że recykling i, co ważniejsze, świadome korzystanie, z urządzeń, ma wpływ na zużycie energii. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność swojego Xiaomi Redmi 10c, dowiedz się, jak najlepiej go wykorzystać. Te wskazówki poprawią wydajność Twojej baterii Xiaomi Redmi 10c. Unikaj przeładowywania telefonu i trzymaj go naładowanego nie dłużej niż kilka godzin. Wyczyść gniazdo USB. Ekstremalne temperatury są niebezpieczne i mogą spowodować uszkodzenia. Nawet jeśli dokładnie przestrzegasz instrukcji, Twoja bateria nadal będzie zagrożona awarią. Jesteśmy doświadczonymi serwisantami. Naprawa baterii Xiaomi Redmi 10c jest zalecana, jeśli bateria telefonu pozostaje martwa. W ramach naszej oferty serwisowej oferujemy zarówno oryginalne, jak i alternatywne baterie. Ale jeśli nie jesteś pewien, czy wymiana baterii jest najlepszym rozwiązaniem, oferujemy usługi diagnostyki baterii. Pozwolą one znaleźć pierwotną przyczynę i uniknąć niepotrzebnych kosztów naprawy.
Wymiana baterii Xiaomi Redmi 10c potrwa 30 minut

Zdejmowanie blokady konta Google Xiaomi Redmi 10c

Usuwanie blokady konta Xiaomi Redmi 10c
Blokada konta Google, znana również jako Factory Reset Protection (FRP), to blokada, której zabezpieczenia nie mogą być zmienione przez użytkownika telefonu. Ochrona danych oznacza, że tylko właściciel telefonu może uzyskać dostęp do adresu e-mail lub hasła. Nasz serwis jest dostępny, jeśli masz obawy przed pobraniem Google Lock (FRP) dla Xiaomi Redmi 10c. Jest to doskonałe rozwiązanie, biorąc pod uwagę jak trudne może być zapamiętanie adresu i hasła do konta e-mail, z którym telefon został skonfigurowany. Odblokowanie blokady zajmuje nam około godziny. Urządzenie należy przynieść osobiście do naszego serwisu lub za pośrednictwem przewoźnika. Po zdjęciu przez nas blokady Google, telefon jest testowany pod kątem funkcjonalności. Jeśli korzystasz z firmy kurierskiej do transportu urządzenia, pamiętaj, aby dodać czas podróży w obie strony. Wszystkie przesyłki muszą być ubezpieczone.
Usuwanie konta Xiaomi Redmi 10c
Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi usuwania konta, jeżeli telefon Xiaomi posiada blokadę konta. Zdalne usunięcie konta można próbować wykonać poprzez połączenie telefonu przez Wi-Fi. Blokada zazwyczaj jest usuwana automatycznie w wyniku zdalnych prób. Jako wykwalifikowani serwisanci, naszym klientom szczególnie zależy na poznaniu pochodzenia telefonu. Dotyczy to również tego, czy został on zakupiony "z drugiej ręki" z nieznanych źródeł, czy też został kupiony z drugiej ręki. W przypadku utraty takiego telefonu, można go zgłosić do działu Xiaomi Mi. ExpressGSM zapewnia bezpieczną usługę pobierania blokad konta Xiaomi Redmi 10c, jeśli nadal masz problemy z odblokowaniem konta za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. 

Wymiana portu ładowania Xiaomi Redmi 10c od 60 min.

Xiaomi Redmi 10c wymiana złącza USB - czasami złącze USB może ulec awarii z powodu uszkodzenia mechanicznego. Jeśli opóźnisz naprawę, może to doprowadzić do zwarcia, które może spowodować nieodwracalne uszkodzenie baterii i płyty głównej. Złącze USB w Xiaomi Redmi 10c możemy wymienić w ciągu godziny. Urządzenie jest zazwyczaj zwracane do klienta tego samego dnia, a nawet na miejscu.
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi 10c od ręki.

Gdzie naprawić Xiaomi Redmi 10c?

Gdzie naprawić Xiaomi Redmi 10c?
Naprawa Xiaomi Redmi 10c jest możliwa w jednym z naszych oddziałów w Warszawie:
lub korespondencyjnie, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie.

  • serwis Xiaomi Warszawa Centrum- Chmielna 98 lok. 6
  • serwis Xiaomi Warszawa Mokotów - Belwederska 2

lub załatwimy naprawę wysyłkowo, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie, albo zamówić usługę door to door.

Wymiana szybki Xiaomi Redmi 10c w Warszawie

Dlaczego naprawa Xiaomi Redmi 10c w serwis Xiaomi ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwisie ExpressGSM usługa wymiana szybki Xiaomi Redmi 10c jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Zapewniamy pełne zadowolenie z wybrania naszej usługi wymiana zbitej szybki. Można wiele zyskiwać na takim podejściu do sprawy i skorzystaniu z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę, która na rynku działa już od bardzo długiego czasu. Wybierając nasz serwis możesz bardzo komfortowo przedłużyć żywotność swojego telefonu i użytkować go jeszcze przez kolejnych kilka lat.
wymiana szybki Xiaomi Redmi 10c od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana tylnej szybki Xiaomi Redmi 10c

Xiaomi Redmi 10c wymiana klapki baterii - wymień swoją wygiętą lub uszkodzoną klapkę baterii w Xiaomi Redmi 10c Nasi specjaliści polecają tylko klapki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego od producenta lub sprawdzonych dostawców. Od momentu przyjęcia Twojego urządzenia Xiaomi Redmi 10c przez naszego doradcę technicznego, wymiana baterii potrwa zaledwie godzinę w naszym stacjonarnym serwisie. Aby kwalifikować się do przyspieszonej wymiany, musisz umówić się na wizytę z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem. W przypadku korzystania ze sklepu internetowego prosimy o dodanie czasu wysyłki w każdą stronę. Posiadamy klapki oryginalne i zamienne. Oferujemy również klapki oryginalne, które można zdemontować. Klapka, która została zdemontowana będzie kosztowała Cię tyle samo co sztuka zastępcza. Oryginalna klapka posiada powłokę termiczną, która odprowadza ciepło i chroni telefon przed przegrzaniem. Niektóre klapki mogą wykazywać oznaki zużycia po zdjęciu z Xiaomi Redmi 10c. Więcej informacji zostanie przekazanych przez naszego doradcę technicznego. 

Naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi 10c

Zalanie smartfona może spowodować poważne uszkodzenie jego części, w tym płyty głównej. Po wyjęciu telefonu z wody należy go wyłączyć. Nie należy podłączać telefonu do ładowarki ani naciskać żadnych klawiszy, ponieważ może to spowodować dalszy wyciek wody do telefonu. Wykonaj powyższe czynności, a następnie zabezpiecz urządzenie. Nasi eksperci dokonują oględzin smartfona w celu ustalenia przyczyny źródłowej. Diagnozy obejmują określenie zakresu uszkodzeń i przedstawienie kosztorysu. Wiemy, że koszty naprawy mogą być droższe niż rzeczywista wartość telefonu. Dlatego zawsze kontaktujemy się z naszymi klientami, aby omówić opcje i pomóc im zdecydować, czy warto ponieść ten wydatek. Jeśli klient nie jest w stanie zapłacić za naprawę, ponieważ przekracza ona jego budżet, możemy zapewnić dodatkowe usługi, takie jak pobranie danych, zwrot telefonu lub jego utylizacja.
Naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi 10c zajmie od jednego dnia roboczego.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM